Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Marc Janssens
Voornaam:
Marc
Achternaam:
Janssens
Nationaliteit
België
Geslacht:
Leeftijd:
55 jaar
Geboortedatum:
13-11-1968
Geboorteplaats:
Voornaam: Marc
Achternaam: Janssens
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 55 jaar
Geboortedatum: 13-11-1968
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2006
Scott
BEL
Ploegleider
2007
Scott
BEL
Ploegleider
2013
Telenet - Fidea
BEL
Ploegleider
2014
Corendon - Kwadro
BEL
Ploegleider
2015
Era - Murprotec
BEL
Ploegleider
2015
Corendon - Kwadro
BEL
Ploegleider
2016
Era - Murprotec
BEL
Assistent Ploegleider
2017
Era - Circus
BEL
Assistent Ploegleider
2018
Steylaerts - BetFirst
BEL
Assistent Ploegleider
2018
ERA
BEL
Ploegleider
2019
Steylaerts - 777
BEL
Assistent Ploegleider
2022
Alpecin - Fenix (CT)
BEL
Assistent Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2006 Scott
01-04-2006
Thieusies, Mountainbike, Junioren
:
Jordy Billast
01-04-2006
Thieusies, Mountainbike, Junioren
:
Jordy Billast
01-04-2006
Thieusies, Mountainbike, Nieuwelingen
:
Mathieu Goossens
01-04-2006
Thieusies, Mountainbike, Nieuwelingen
:
Mathieu Goossens
22-04-2006
Hakendover, Junioren
:
Niels Beelen
22-04-2006
Hakendover, Junioren
:
Niels Beelen
01-05-2006
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
:
Timothy Barle
01-05-2006
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
:
Timothy Barle
07-05-2006
Eppegem, Junioren
:
Bert Van der Trappen
07-05-2006
Eppegem, Junioren
:
Bert Van der Trappen
27-05-2006
Hainin, Nieuwelingen
:
Julien Paquet
27-05-2006
Hainin, Nieuwelingen
:
Julien Paquet
31-05-2006
Francorchamps, Chrono, Nieuwelingen
:
Julien Paquet
31-05-2006
Francorchamps, Chrono, Nieuwelingen
:
Julien Paquet
06-08-2006
Mazenzele, Junioren
:
Timothy Dejonghe
06-08-2006
Mazenzele, Junioren
:
Timothy Dejonghe
20-08-2006
Senonchamps, Mountainbike, Junioren
:
Tijs Hubin
20-08-2006
Senonchamps, Mountainbike, Junioren
:
Tijs Hubin
03-09-2006
Langdorp, Mountainbike, Junioren
:
Olivier Labie
03-09-2006
Langdorp, Mountainbike, Junioren
:
Olivier Labie
14-10-2006
Serskamp, Cyclocross, Junioren
:
Sven Beelen
14-10-2006
Serskamp, Cyclocross, Junioren
:
Sven Beelen
19-11-2006
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B
:
Kay Van Den Brande
19-11-2006
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B
:
Kay Van Den Brande
2007 Scott
20-01-2007
Londerzeel, Cyclocross, Junioren (V)
:
Maaike Polspoel
20-01-2007
Londerzeel, Cyclocross, Junioren (V)
:
Maaike Polspoel
06-05-2007
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
:
Yves Van Gorp
06-05-2007
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
:
Yves Van Gorp
06-05-2007
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Bart De Roeck
06-05-2007
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Bart De Roeck
23-09-2007
Winterslag, Mountainbike, Junioren (V)
:
Maaike Polspoel
23-09-2007
Winterslag, Mountainbike, Junioren (V)
:
Maaike Polspoel
2013 Telenet - Fidea
03-01-2013
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Rob Peeters
03-01-2013
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Rob Peeters
19-01-2013
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tom Meeusen
19-01-2013
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tom Meeusen
06-02-2013
Maldegem, Cyclocross
:
Bart Wellens
06-02-2013
Maldegem, Cyclocross
:
Bart Wellens
16-02-2013
Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
16-02-2013
Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
24-02-2013
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
24-02-2013
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
30-06-2013
Oplinter
:
Wout Van Aert
30-06-2013
Oplinter
:
Wout Van Aert
14-07-2013
Steenwijk, Mountainbike
:
Tom Meeusen
14-07-2013
Steenwijk, Mountainbike
:
Tom Meeusen
08-09-2013
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
:
Daan Soete
08-09-2013
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
:
Daan Soete
21-09-2013
Beijing, Cyclocross
:
Thijs Al
21-09-2013
Beijing, Cyclocross
:
Thijs Al
22-09-2013
Hoboken, Cyclocross, Cat. B
:
Daan Soete
22-09-2013
Hoboken, Cyclocross, Cat. B
:
Daan Soete
22-09-2013
Mende, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
22-09-2013
Mende, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
29-09-2013
Orange, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
29-09-2013
Orange, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
06-10-2013
Château-Arnoux, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
06-10-2013
Château-Arnoux, Cyclocross
:
Arnaud Jouffroy
06-10-2013
Laarne, Cyclocross
:
Tom Meeusen
06-10-2013
Laarne, Cyclocross
:
Tom Meeusen
12-10-2013
's-Hertogenbosch, Cyclocross
:
Tom Meeusen
12-10-2013
's-Hertogenbosch, Cyclocross
:
Tom Meeusen
01-11-2013
Koppenberg, Cyclocross
:
Tom Meeusen
01-11-2013
Koppenberg, Cyclocross
:
Tom Meeusen
16-11-2013
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
16-11-2013
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
17-11-2013
Gavere, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
17-11-2013
Gavere, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
14-12-2013
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Wout Van Aert
14-12-2013
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Wout Van Aert
21-12-2013
Essen, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
21-12-2013
Essen, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
22-12-2013
Namur, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
22-12-2013
Namur, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
27-12-2013
Loenhout, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
27-12-2013
Loenhout, Cyclocross, U23
:
Wout Van Aert
2014 Corendon - Kwadro
11-01-2014
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
:
Martin Bína
11-01-2014
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
:
Martin Bína
26-02-2014
Waregem, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
26-02-2014
Waregem, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
28-09-2014
Hoboken, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
28-09-2014
Hoboken, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
04-10-2014
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
04-10-2014
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
29-11-2014
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
29-11-2014
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
06-12-2014
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
06-12-2014
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
06-12-2014
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
06-12-2014
Hasselt, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
2015 Corendon - Kwadro
01-01-2015
Baal, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
01-01-2015
Baal, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Marcel Meisen
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Marcel Meisen
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Laurens Sweeck
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Laurens Sweeck
25-01-2015
Hoogerheide, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
25-01-2015
Hoogerheide, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Lille, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Lille, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
08-02-2015
Hoogstraten, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
08-02-2015
Hoogstraten, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
14-02-2015
Middelkerke, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
14-02-2015
Middelkerke, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
22-02-2015
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
22-02-2015
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
09-08-2015
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
09-08-2015
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
13-09-2015
Baden, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
13-09-2015
Baden, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
20-09-2015
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
20-09-2015
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
31-10-2015
Louny, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
31-10-2015
Louny, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
21-11-2015
Wuustwezel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
21-11-2015
Wuustwezel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
12-12-2015
Mlada Boleslav, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
12-12-2015
Mlada Boleslav, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
26-12-2015
Beernem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
26-12-2015
Beernem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
2015 Era - Murprotec
01-01-2015
Baal, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
01-01-2015
Baal, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Laurens Sweeck
11-01-2015
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Laurens Sweeck
25-01-2015
Hoogerheide, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
25-01-2015
Hoogerheide, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Eindklassement BPost Bank Trofee, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Lille, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
07-02-2015
Lille, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
08-02-2015
Hoogstraten, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
08-02-2015
Hoogstraten, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
14-02-2015
Middelkerke, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
14-02-2015
Middelkerke, Cyclocross, U23
:
Laurens Sweeck
22-02-2015
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
22-02-2015
Oostmalle, Cyclocross, U23
:
Diether Sweeck
09-08-2015
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
09-08-2015
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
13-09-2015
Baden, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
13-09-2015
Baden, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
20-09-2015
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
20-09-2015
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
:
Kevin Cant
31-10-2015
Louny, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
31-10-2015
Louny, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
21-11-2015
Wuustwezel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
21-11-2015
Wuustwezel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
12-12-2015
Mlada Boleslav, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
12-12-2015
Mlada Boleslav, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
26-12-2015
Beernem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
26-12-2015
Beernem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
2016 Era - Murprotec
09-01-2016
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
:
Radomír Šimunek
09-01-2016
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
:
Radomír Šimunek
06-02-2016
Sint-Niklaas, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
06-02-2016
Sint-Niklaas, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
24-02-2016
Waregem, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
24-02-2016
Waregem, Cyclocross
:
Radomír Šimunek
28-02-2016
Brustem (a)
:
Jelle Cant
28-02-2016
Brustem (a)
:
Jelle Cant
19-05-2016
Proloog Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
19-05-2016
Proloog Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
21-05-2016
3e etappe Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
21-05-2016
3e etappe Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
06-08-2016
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
06-08-2016
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
07-08-2016
Eindklassement Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
07-08-2016
Eindklassement Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
17-09-2016
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
:
Kevin Cant
17-09-2016
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
:
Kevin Cant
28-09-2016
Tabor, Cyclocross
:
Michael Boroš
28-09-2016
Tabor, Cyclocross
:
Michael Boroš
01-10-2016
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
01-10-2016
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
19-11-2016
Hasselt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
19-11-2016
Hasselt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
04-12-2016
Sion, Cyclocross
:
Julien Taramarcaz
04-12-2016
Sion, Cyclocross
:
Julien Taramarcaz
2017 Era - Circus
08-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
08-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
:
Julien Taramarcaz
08-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland (V)
:
Annemarie Worst
08-01-2017
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland (V)
:
Annemarie Worst
28-01-2017
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
:
Annemarie Worst
28-01-2017
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
:
Annemarie Worst
07-02-2017
Eindklassement Club La Santa 4 Stage MTB Lanzarote (V)
:
Annemarie Worst
07-02-2017
Eindklassement Club La Santa 4 Stage MTB Lanzarote (V)
:
Annemarie Worst
09-04-2017
Beringen, Mountainbike, Junioren
:
Timo Kielich
09-04-2017
Beringen, Mountainbike, Junioren
:
Timo Kielich
21-05-2017
3e etappe Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
21-05-2017
3e etappe Triptyque Ardennaise
:
Laurens Sweeck
01-07-2017
Herenthout (a)
:
Jelle Cant
01-07-2017
Herenthout (a)
:
Jelle Cant
08-07-2017
Roeselare
:
Laurens Sweeck
08-07-2017
Roeselare
:
Laurens Sweeck
04-08-2017
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
04-08-2017
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
05-08-2017
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
05-08-2017
5e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
06-08-2017
6e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
06-08-2017
6e etappe Tour de la Province de Namur
:
Laurens Sweeck
02-09-2017
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
02-09-2017
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
03-09-2017
Fengtai, Cyclocross
:
Yorben Van Tichelt
03-09-2017
Fengtai, Cyclocross
:
Yorben Van Tichelt
06-09-2017
Yanqing, Cyclocross
:
Yorben Van Tichelt
06-09-2017
Yanqing, Cyclocross
:
Yorben Van Tichelt
10-09-2017
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
10-09-2017
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
15-09-2017
Iowa City, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
15-09-2017
Iowa City, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
16-09-2017
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
16-09-2017
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
17-09-2017
Baden, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
17-09-2017
Baden, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
20-09-2017
Las Vegas, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
20-09-2017
Las Vegas, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
30-09-2017
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
30-09-2017
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
08-10-2017
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
08-10-2017
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
22-10-2017
Balan, Cyclocross
:
Braam Merlier
22-10-2017
Balan, Cyclocross
:
Braam Merlier
22-10-2017
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
22-10-2017
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
04-11-2017
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
04-11-2017
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
05-11-2017
Hofstade, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
05-11-2017
Hofstade, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
19-11-2017
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
:
Braam Merlier
19-11-2017
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
:
Braam Merlier
26-11-2017
Cyclopark, Cyclocross
:
Braam Merlier
26-11-2017
Cyclopark, Cyclocross
:
Braam Merlier
10-12-2017
Bradford, Cyclocross
:
Braam Merlier
10-12-2017
Bradford, Cyclocross
:
Braam Merlier
10-12-2017
Igorre, Cyclocross
:
Wietse Bosmans
10-12-2017
Igorre, Cyclocross
:
Wietse Bosmans
30-12-2017
Kerniel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
30-12-2017
Kerniel, Cyclocross, Cat. B
:
Hendrik Sweeck
2018 ERA
07-01-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
07-01-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
20-01-2018
Zonnebeke, Cyclocross
:
Wietse Bosmans
20-01-2018
Zonnebeke, Cyclocross
:
Wietse Bosmans
07-02-2018
Maldegem, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
07-02-2018
Maldegem, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
09-06-2018
Dessel, Mountainbike, Elite/U23
:
Wietse Bosmans
09-06-2018
Dessel, Mountainbike, Elite/U23
:
Wietse Bosmans
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
:
Wietse Bosmans
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
:
Wietse Bosmans
22-07-2018
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
:
Timo Kielich
22-07-2018
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
:
Timo Kielich
02-09-2018
Kessel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
02-09-2018
Kessel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
15-09-2018
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
:
Gert Smets
15-09-2018
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
:
Gert Smets
15-09-2018
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
15-09-2018
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
07-10-2018
Derby, Cyclocross
:
Braam Merlier
07-10-2018
Derby, Cyclocross
:
Braam Merlier
20-10-2018
Podbrezová, Cyclocross
:
Braam Merlier
20-10-2018
Podbrezová, Cyclocross
:
Braam Merlier
21-10-2018
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Timo Kielich
21-10-2018
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Timo Kielich
21-10-2018
Ternitz, Cyclocross
:
Braam Merlier
21-10-2018
Ternitz, Cyclocross
:
Braam Merlier
27-10-2018
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
27-10-2018
Neerpelt, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
08-12-2018
Essen, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
08-12-2018
Essen, Cyclocross
:
Laurens Sweeck
09-12-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
09-12-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
09-12-2018
Overijse, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
09-12-2018
Overijse, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
2018 Steylaerts - BetFirst
01-01-2018
Pétange, Cyclocross
:
Marcel Meisen
01-01-2018
Pétange, Cyclocross
:
Marcel Meisen
07-01-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
07-01-2018
Ipswich, Cyclocross
:
Braam Merlier
14-01-2018
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Marcel Meisen
14-01-2018
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
:
Marcel Meisen
18-07-2018
3e etappe Tour de la Province de Liège
:
Gianni Vermeersch
18-07-2018
3e etappe Tour de la Province de Liège
:
Gianni Vermeersch
20-07-2018
5e etappe Tour de la Province de Liège
:
Gianni Vermeersch
20-07-2018
5e etappe Tour de la Province de Liège
:
Gianni Vermeersch
02-09-2018
Kessel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
02-09-2018
Kessel, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
15-09-2018
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
:
Gert Smets
15-09-2018
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
:
Gert Smets
15-09-2018
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
15-09-2018
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
:
Gert Smets
14-10-2018
Gieten, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
14-10-2018
Gieten, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
21-10-2018
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Timo Kielich
21-10-2018
Eversel, Cyclocross, Cat. B
:
Timo Kielich
04-11-2018
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
:
Annemarie Worst
04-11-2018
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
:
Annemarie Worst
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
:
Annemarie Worst
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
18-11-2018
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
09-12-2018
Overijse, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
09-12-2018
Overijse, Cyclocross, U23
:
Timo Kielich
2019 Steylaerts - 777
01-01-2019
Baal, Cyclocross, U23
:
Ben Turner
01-01-2019
Baal, Cyclocross, U23
:
Ben Turner
13-01-2019
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Timo Kielich
13-01-2019
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
:
Timo Kielich
16-06-2019
Romsée
:
Ben Turner
16-06-2019
Romsée
:
Ben Turner
21-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
:
Timo Kielich
21-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
:
Timo Kielich
01-11-2019
Koppenberg, Cyclocross, U23
:
Jens Dekker
01-11-2019
Koppenberg, Cyclocross, U23
:
Jens Dekker
2022 Alpecin - Fenix (CT)
09-01-2022
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
:
Mees Hendrikx
09-01-2022
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
:
Mees Hendrikx
16-01-2022
Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, U23
:
Mees Hendrikx
16-01-2022
Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, U23
:
Mees Hendrikx
25-04-2022
Roma, U23
:
Henri Uhlig
25-04-2022
Roma, U23
:
Henri Uhlig
04-05-2022
Beveren-Waas (d)
:
Simon Dehairs
04-05-2022
Beveren-Waas (d)
:
Simon Dehairs
25-05-2022
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
:
Henri Uhlig
25-05-2022
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
:
Henri Uhlig
05-06-2022
Sinaai
:
Ryan Cortjens
05-06-2022
Sinaai
:
Ryan Cortjens
29-06-2022
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Simon Dehairs
29-06-2022
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Simon Dehairs
30-06-2022
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Timo Kielich
30-06-2022
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Timo Kielich
02-07-2022
Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Timo Kielich
02-07-2022
Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Timo Kielich
16-07-2022
3e etappe Tour de la Province de Liège
:
Niels Vandeputte
16-07-2022
3e etappe Tour de la Province de Liège
:
Niels Vandeputte
28-07-2022
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Simon Dehairs
28-07-2022
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Simon Dehairs
30-07-2022
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Timo Kielich
30-07-2022
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Timo Kielich
11-09-2022
Bensheim, Cyclocross
:
Niels Vandeputte
11-09-2022
Bensheim, Cyclocross
:
Niels Vandeputte
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close