Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Mont Sainte-Anne, Mountainbike 2007
Canada
Datum :
23-06-2007
Mountainbike - Wedstrijd
Start
Mont Sainte-Anne (Quebec), Canada
Aankomst
Mont Sainte-Anne (Quebec), Canada
Hoofdindex Mont Sainte-Anne, Mountainbike
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Julien Absalon
FRA
in 01h 54m 49s
2
José Antonio Hermida Ramos
ESP
op 23s
3
Geoff Kabush
CAN
op 01m 26s
Details
1 Julien Absalon (Fra) Orbea 1.54.49
2 José Antonio Hermida Ramos (Esp) Multivan Merida Biking Te 0.23
3 Geoff Kabush (Can) Maxxis 1.26
4 Christoph Sauser (Sui) Specialized 1.56
5 Nino Schurter (Sui) Swisspower Mtb Team 2.44
6 Fredrik Kessiakoff (Swe) Cannondale-Vredestein 2.53
7 Roel Paulissen (Bel) Cannondale-Vredestein 4.44
8 Kashi Leuchs (NZl) Cannondale-Vredestein 5.36
9 Florian Vogel (Sui) Swisspower Mtb Team 5.43
10 Jakob Fuglsang (Den) Cannondale-Vredestein 5.56
11 Cédric Ravanel (Fra) Team Lapierre Internation 6.29
12 Wolfram Kurschat (Ger) 7.08
13 Filip Meirhaeghe (Bel) Versluys-Landbouwkrediet 7.35
14 Seamus Mcgrath (Can) Rocky Mountain Haywood 7.41
15 Inaki Lejarreta Errasti (Esp) Orbea 7.47
16 Manuel Fumic (Ger) Fumic.Brothers.Internatio 8.10
17 Ruben Ruzafa Cueto (Esp) Orbea
18 Milan Spesny (Cze) Merida Biking Team 8.23
19 Lado Fumic (Ger) Fumic.Brothers.Internatio 8.28
20 Max Plaxton (Can) Rocky Mountain Haywood 8.36
21 Stefan Sahm (Ger) Team Bulls 8.43
22 Adam Craig (USA) Giant Mountain Bike Team 8.57
23 Jeremy Horgan-Kobelski (USA) Subaru-Gary Fisher 9.22
24 Todd Wells (USA) Gt 9.33
25 Burry Stander (RSA) Gt 9.35
26 Ricky Federau (Can) 9.36
27 Emil Lindgren (Swe) Gewiss Bianchi 9.49
28 Michael Weiss (Aut) Bikin'cyprus Int'l Mtb Te 10.26
29 Jader Zoli (Ita) Asd Ktm International Tea 10.56
30 Bas Peters (Ned) 11.13
31 Ricardo Pscheidt (Bra) 11.34
32 Ralph Näf (Sui) Multivan Merida Biking Te 11.52
33 Jelmer Pietersma (Ned) 12.00
34 Christoph Soukup (Aut) 12.01
35 Marti Gispert Labarta (Esp) Spiuk-Tau Ceramica 12.10
36 Torsten Marx (Ger) Team Alb-Gold Mountainbik 12.16
37 Mathieu Toulouse (Can) Maxxis 12.27
38 Carlos Coloma Nicolas (Esp) Spiuk-Tau Ceramica
39 Valeriano Rubens Donizeti (Bra)
40 Jochen Kass (Ger) Team Alb-Gold Mountainbik 12.48
41 Marco Aurelio Fontana (Ita) 12.54
42 Alexandre Moos (Sui) Bmc Racing 13.04
43 Sergiy Rysenko (Ukr) 13.10
44 Hannes Metzler (Aut) 13.13
45 Christof Bischof (Sui) Bikin'cyprus Int'l Mtb Te 13.20
46 Jan Skarnitzl (Cze) 13.44
47 Andrew Watson (Can) 13.58
48 Nicolas Filippi (Fra) Scott Valloire Galibier 14.14
49 Moritz Milatz (Ger) Multivan Merida Biking Te 14.20
50 Derek Zandstra (Can) 14.25
51 Neal Kindree (Can) Kona Les Gets 14.30
52 Michael Broderick (USA) 14.36
53 Jeff Hall (USA) 14.44
54 Karl Platt (Ger) Team Bulls 15.44
One lap down
55 Jiri Friedl (Cze) Merida Biking Team
56 Miha Solar (Slo)
57 Oleksandr Yakymenko (Ukr)
58 Olivier Maignan (Fra) Bh-Sr. Suntour
59 Benoit Simard (Can)
60 Klaus Nielsen (Den) Team Alb-Gold Mountainbik
61 Filip Eberl (Cze)
62 Raphael Gagne (Can) Rocky Mountain Haywood
63 Tim Heemskerk (Ned)
64 Carl Decker (USA) Giant Mountain Bike Team
65 Edivando Cruz (Bra)
Two laps down
66 Samuel Schultz (USA) Subaru-Gary Fisher
67 Sam Jurekovic (USA)
68 Nicolas Bazin (Fra) Bh-Sr. Suntour
69 Giuseppe Lamastra (Ita)
70 Pierre Lebreton (Fra) Bh-Sr. Suntour
71 Lee Williams (Gbr)
72 Frederic Bussieres (Can)
73 Matthew Hadley (Can) Rocky Mountain Haywood
74 Stuart Houltham (NZl)
75 Kenji Takeya (Jpn)
76 Eric Drower (NZl)
77 Cristobal Silva (Chi)
78 Colin Cares (USA)
79 Martin Lazarski (Can) Rocky Mountain Haywood
80 Spencer Paxson (USA)
81 Adam Snyder (USA)
82 Andreas Kugler (Sui) Fischer-Bmc
83 Christian Favata (USA)
Three laps down
84 Kris Sneddon (Can) Kona Les Gets
85 Troy Wells (USA)
Four laps down
86 Roddi Lega (Can)
87 Justin Price (NZl)
88 Sid Taberlay (Aus) Dolphin Bike Team
89 Chris Jongewaard (Aus) Dolphin Bike Team
90 Dror Pekatch (Isr) Subaru-Gary Fisher
91 Andrew Freye (USA)
DNF Jean-Christophe Peraud (Fra) Orbea
DNF Rudi Van Houts (Ned) Dolphin Bike Team
DNF Balz Weber (Sui) Bikepark.Ch Tui
DNF Clinton Robert Avery (NZl)
DNF Mike Garrigan (Can)
DNF Simon Richardson (Gbr)
DNS Stefan Widmer (Can)
DNS Bart Brentjens (Ned) Dolphin Bike Team
DNS Jeremiah Bishop (USA) Trek-Vw
Peter Riis Andersen (Den) Team Alb-Gold Mountainbik
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close