Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Francorchamps, Mountainbike 2006
België
Datum :
21-05-2006
Mountainbike - Wedstrijd
Start
Francorchamps (Liege), België
Aankomst
Francorchamps (Liege), België
Hoofdindex Francorchamps, Mountainbike
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Julien Absalon
FRA
in 02h 14m 53s
2
José Antonio Hermida Ramos
ESP
op 27s
3
Ralph Näf
SUI
op 02m 13s
Details
1 Julien Absalon (Fra) Bianchi Agos 2.14.53
2 Jose Antonio Hermida Ramos (Esp) Multivan Merida Biking Team 0.27
3 Ralph Näf (Sui) Multivan Merida Biking Team 2.13
4 Filip Meirhaeghe (Bel) Groep Versluys-Sportstech-Landbouwkredie 3.36
5 Roel Paulissen (Bel) Giant-Racing-Team 5.10
6 Bart Brentjens (Ned) Giant-Racing-Team 5.15
7 Christoph Sauser (Sui) Specialized Factory Racing 6.53
8 Carlos Coloma Nicolas (Esp) Proflex 7.03
9 Jader Zoli (Ita) Ktm International Team 7.11
10 Nino Schurter (Sui) Swisspower Mtb Team 7.16
11 Stéphane Tempier (Fra) Scott Les 2 Alpes 7.23
12 Cédric Ravanel (Fra) Team Lapierre International 7.44
13 Martin Gujan (Sui) Athleticum-Mtb-Team 7.45
14 Fredrik Kessiakoff (Swe) Cannondale-Vredestein 7.50
15 Lado Fumic (Ger) Fumic.Brothers.International 8.22
16 Jeremy Horgan-Kobelski (USA) Subaru-Gary Fisher 8.26
17 Hakon Austad (Nor) Team Hoydahl 8.34
18 Florian Vogel (Sui) Swisspower Mtb Team 9.09
19 Ruben Ruzafa Cueto (Esp) Team Orbea 9.12
20 Nicolas Filippi (Fra) Scott Les 2 Alpes 9.33
21 Balz Weber (Sui) Team Bikepark.Ch Tui 9.53
22 Liam Killeen (GBr) Specialized Factory Racing 10.04
23 Marek Galinski (Pol) 10.05
24 Lukas Flückiger (Sui) Bianchi Agos 10.27
25 Oliver Beckingsale (GBr) Giant-Racing-Team 10.41
26 Ludovic Dubau (Fra) Pro Race Team 10.50
27 Hector Leonardo Paez Leon (Col) 10.55
28 Marco Aurelio Fontana (Ita) 11.04
29 Jelmer Pietersma (Ned) Dolphin 11.24
30 Ivan Seledkov (Rus) 11.35
31 François Bailly Maitre (Fra) Scott Les 2 Alpes 11.40
32 Jérome Chevalier (Fra) Bh-Sr. Suntour 11.45
33 Christoph Soukup (Aut) 11.46
34 Moritz Milatz (Ger) Multivan Merida Biking Team 12.19
35 Adam Craig (USA) Giant 12.44
36 Nicolas Bazin (Fra) Bh-Sr. Suntour 12.58
37 Karl Platt (Ger) Rocky Mountain Business Objects 13.20
38 Benjamin Rudiger (Ger) 13.25
39 Yury Trofimov (Rus) 13.34
40 Vaclav Jezek (Cze) Ceska Sporitelna Mtb 13.46
41 Ivan Alvarez Gutierrez (Esp) Proflex 13.50
42 Jaroslav Kulhavy (Cze) 13.58
43 Christof Bischof (Sui) Bikin'cyprus Int. 14.06
44 Michael Weiss (Aut) SRM 14.18
45 Joris Boillat (Sui) 14.26
46 Karl Markt (Aut) 14.48
47 Geoff Kabush (Can) Maxxis 14.59
48 Stefan Sahm (Ger) Giant-Racing-Team 15.17
49 Filip Eberl (Cze) 15.20
50 Marcel Bartholet (Sui) 15.23
51 Bas Peters (Ned) 15.26
52 Michael Broderick (USA) 15.36
53 Kashi Leuchs (NZl) Cannondale-Vredestein 15.44
54 Milan Spesny (Cze) Merida Biking Team 16.06
55 Nico Berckmans (Bel) 16.08
56 Klaus Nielsen (Den) Team Alb-Gold Mountainbike 16.11
57 Mirko Pirazzoli (Ita) 16.13
58 Jeremiah Bishop (USA) Trek Volkswagen Pro Factory Team 16.20
59 Kryspin Pyrgies (Pol) Lotto 16.39
60 Yannick Bernasconi (Sui) Team Bikepark.Ch Tui 17.13
61 Hannes Metzler (Aut) 17.14
62 Philip Spencer (GBr) Bikin'cyprus Int. 17.24
63 Martin Bratland (Nor) 17.32
64 Alban Lakata (Aut) Specialized Factory Racing 17.35
65 Daniel Suter (Sui) 18.04
66 Sébastien Hansen (Fra) Bh-Sr. Suntour
67 Dominiek Ranson (Bel) 18.23
68 Maxime Marotte (Fra) Maxxis-Msc 18.47
69 Petter Jorgensen (Nor) 19.26
70 Todd Wells (USA) GT 24.38
1 lap down
71 Gion Manetsch (Sui) Athleticum-Mtb-Team
72 Marcus Roy (NZl)
73 Andrea Tiberi (Ita) Ktm International Team
74 Steffen Thum (Ger)
75 Magnus Darvell (Swe)
76 Maxim Gogolev (Rus)
77 Ludovic Mottet (Bel) Massi-Abarth
78 Igor Bogdan (Ukr)
79 Samuel Schultz (USA)
80 Jürg Graf (Sui)
81 Thibault Legastelois (Fra) Team Lapierre International
82 Raffael Schmid (Sui) Fischer-Bmc
83 Chris Jongewaard (Aus)
84 Patrick Gaudy (Bel)
85 Tobias Witzak (Ger)
86 Rudolf Biedermann (Sui)
87 Till Marx (Sui) Swisspower Mtb Team
88 Quincy Vens (Bel) Groep Versluys-Sportstech-Landbouwkredie
89 Marc Trayter Alemany (Esp) Maxxis-Msc
90 Denis Vorontsov (Rus)
91 Tomas Vokrouhlik (Cze) Ceska Sporitelna Mtb
92 Clinton Robert Avery (NZl)
93 Lukas Hanus (Svk) Merida Biking Team
94 Carl Decker (USA)
95 Jiri Friedl (Cze) Merida Biking Team
96 Franz Hofer (Ita)
97 Rene Tann (Ger)
98 Shaun Lewis (Aus)
99 Jimmy Tielens (Bel) Dolphin
100 Marco Schätzing (Ger)
101 Romain Lejeune (Fra) Pro Race Team
102 Vincent Lombardi (Fra) Bh-Sr. Suntour
103 Bjorn Brems (Bel) Dolphin
104 Frank Schotman (Ned)
105 Joris Massaer (Bel)
106 Paul Oldham (GBr) Hope Factory
107 Axel Bult (Ned)
108 Lukas Kaufmann (Sui)
109 Eero Jappinen (Fin)
110 William Bjergfelt (GBr)
111 Burry Stander (RSA)
112 Vaclav Hlavac (Cze)
113 Ivan Planzer (Sui)
114 Nicolas Vermeulen (Bel)
115 Roy Van Heeswijk (Ned)
116 Oleksandr Yakymenko (Ukr)
117 Leon De Jong (Ned)
118 Ole Christian Fagerli (Nor) Team Hoydahl
119 Robert Kircher (Aut)
120 Pierre Geoffroy Plantet (Fra) Bh-Sr. Suntour
121 Kristof Bomans (Bel)
122 Andi Weinhold (Ger)
123 Frank Beemer (Ned) Dolphin
124 Jan Skarnitzl (Cze)
125 Christopher Maletz (Ger)
126 Rick Evers (Ned)
2 laps down
127 Tim Bohme (Ger) Team Alb-Gold Mountainbike
128 Martin Lazarski (Can) Rocky Mountain Business Objects
129 Martin Matrat (Fra) Bh-Sr. Suntour
130 Friedeman Schmude (Ger)
131 Torsten Marx (Ger) Team Alb-Gold Mountainbike
132 Marcel Wildhaber (Sui)
133 Anze Bizjak (Slo)
134 Hans Becking (Ned)
135 Murray Spink (Aus)
136 Sam Jurekovic (USA)
137 Julio Humberto Caro Silva (Col)
138 Andreas Kugler (Sui) Athleticum-Mtb-Team
139 Ivan Schalbetter (Sui)
140 Micha De Vries (Ned) Dolphin
141 Marc Golz (Ger) Fumic.Brothers.International
142 Calle Friberg (Swe)
143 Wilco Verwegen (Ned)
144 David Leiman (RSA)
145 Mathijs Wagenaar (Ned)
146 Pierre Lebreton (Fra) Pro Race Team
147 Peter Coddens (Bel)
148 Uwe Hochenwarter (Aut)
149 Markus Bless (Sui)
150 Duncan Jamieson (GBr)
151 Cody Peterson (USA)
152 Tim Ottens (Ned)
153 James Maebus (Aus)
154 Jordy Luisman (Ned)
155 Stéphane Didelot (Bel)
156 Martin Skopek (Svk)
157 Onno Houwer (Ned)
158 Atse Ten Brinke (Ned)
159 Simon Apperloo (Ned)
160 Marios Athanasiades (Cyp) Bikin'cyprus Int.
161 Karel Videcky (Cze) Max Cursor
162 Perren Delacour (Aus)
163 Kevin Van Hoovels (Bel)
164 Jakob Diemer Fuglsang (Den) Cannondale-Vredestein
165 Alessandro Peretto (Ita) Ktm International Team
166 Jochen Concocelli (Ger) Fumic.Brothers.International
167 Wilko Rochow (Ger)
168 Jochen Kaess (Ger) Team Alb-Gold Mountainbike
169 Renay Groustra (RSA)
170 Cédric Gaudy (Bel)
171 Rotem Ishai (Isr)
172 Raf Van Hoof (Bel)
173 Marcel Groothuismink (Ned)
174 Luka Kodra (Slo)
175 Laurent Englebert (Bel)
176 Wouter Declercq (Bel)
177 Davy Mols (Bel)
178 Nicola Rohrbach (Sui) Kona Verbier Factory Team
179 Kristof Houben (Bel)
180 Maarten Krommendijk (Ned)
181 Thomas Achouri (Bel)
3 laps down
182 Nicodemos Protopapas (Cyp) Bikin'cyprus Int.
183 Bas Mulder (Ned)
184 Kurt De Pooter (Bel)
185 Rolf Boon (Ned)
186 Robin Porters (Bel)
187 Mathieu Louis (Bel)
188 Pierre Quindot (Bel)
189 Davy Thienpont (Bel)
4 laps down
190 Bas De Bruin (Ned)
191 Lachlan Norris (Aus)
192 Lee Williams (GBr)
193 Nicholas Ranno (USA)
194 Guido Janssen (Bel)
195 Johan Wagenaar (Ned)
196 Kevin Raaymakers (Ned)
197 Hilbert Wagenaar (Ned)
198 Tom Geeraerts (Bel)
199 Bram Rood (Ned)
200 Peter Van Mil (Ned)
201 Thijs Laan (Ned)
202 Ruud Rentmeester (Ned)
203 Antoine Vanderstichelen (Bel)
DNF Marti Gispert Labarta (Esp) Freebike Team
DNF Martin Kraler (Aut) Giant-Racing-Team
DNF Peter Riis Andersen (Den) Cannondale-Vredestein
DNF Seamus McGrath (Can)
DNF Thomas Frischknecht (Sui) Swisspower Mtb Team
DNF Johann Pallhuber (Ita)
DNF Tony Longo (Ita)
DNF Thomas Dietsch (Fra) Bianchi Agos
DNF Daniel McConnell (Aus)
DNF Silvio Bundi (Sui) Athleticum-Mtb-Team
DNF Sergiy Rysenko (Ukr)
DNF Simon Richardson (GBr) Subaru-Gary Fisher
DNF Ismael Ventura Sanchez (Esp) MSC Bikes
DNF Steven Roach (GBr)
DNF Martino Fruet (Ita)
DNF Miha Solar (Slo)
DNF Rudi Van Houts (Ned) Dolphin
DNF Davy Coenen (Bel)
DNF Olaf Rochow (Ger)
DNF Dror Pekatch (Isr)
DNF Michael Giraud (Fra) Team Lapierre International
DNF Robert Odink (Sui) Kona Verbier Factory Team
DNF Robert Mennen (Ger)
DNF Maarten Kemperman (Ned)
DNF Dries Hollanders (Bel)
DNF Arnaud Grosjean (Fra) Bh-Sr. Suntour
DNF Manuel Fumic (Ger) Fumic.Brothers.International
DNF Nico Sabbe (Bel)
DNF Sam Malfliet (Bel)
DNF Jorgen Flion (Bel)
DNF L. Muylaert (Bel)
DNF Sander Bouwens (Ned)
DNF Tim Wijnants (Bel) Dolphin
DNF Andy Taildeman (Bel)
DNF Peter Hafner (Aut)
DNF Max Oste Macdonald (Swe)
DNF Karel De Wael (Bel)
DNF Hubert Pollinger (Ita)
DNF Roland Abacherli (Sui)
DNF Balint Nagy (Hun)
DNF Joris Garrein (Bel)
DNF Dariusz Batek (Pol) Lotto
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close