Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V) 2006
Onbekend
Datum :
08-08-2006
Baan - Wereldkampioenschap
Start
Gent (Oost-Vlaanderen), Belgiƫ
Aankomst
Gent (Oost-Vlaanderen), Belgiƫ
Hoofdindex Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Anna Blyth
GBR
in
2
Anastasia Rozhkova
RUS
op
3
Charlene Delev
GER
op
Details
First round
Heat 1
1 Sandie Clair (France)
2 Anastasia Rohzkova (Russia)
3 Lucy Ayres (Great Britain)
4 Hannah Welte (Germany)
5 Nina Kessler (Netherlands)
6 Priscilla Molina (Mexico)
Heat 2
1 Charlene Delev (Germany)
2 Virginie Cueff (France)
3 Cristin Walker (USA)
4 Anna Blyth (Great Britain)
5 Dairelys Perez Martinez (Cuba)
6 Yulia Kosheleva (Russia)
Heat 3
1 Lubov Shulyka (Ukraine)
2 Monique Sullivan (Canada)
3 Helena Casas Roige (Spain)
4 Josephine Butler (Australia)
5 Marta Janowiak (Poland)
6 Estefany Tinajero (Mexico)
Heat 4
1 Kaarle Mcculloch (Australia)
2 Malindi Maclean (New Zealand)
3 Catherine Fiedler (USA)
4 Renata Dabrowska (Poland)
5 Marina Gandini (Italy)
Repechages
Heat 1
1 Marta Janowiak (Poland)
2 Lucy Ayres (Great Britain)
3 Yulia Kosheleva (Russia)
Heat 2
1 Renata Dabrowska (Poland)
2 Hannah Welte (Germany)
3 Cristin Walker (USA)
4 Estefany Tinajero (Mexico)
Heat 3
1 Anna Blyth (Great Britain)
2 Helena Casas Roige (Spain)
3 Nina Kessler (Netherlands)
4 Marina Gandini (Italy)
Heat 4
1 Catherine Fiedler (USA)
2 Dairelys Perez Martinez (Cuba)
3 Josephine Butler (Australia)
4 Priscilla Molina (Mexico)
Second round
Heat 1
1 Lubov Shulyka (Ukraine)
2 Anna Blyth (Great Britain)
3 Renata Dabrowska (Poland)
4 Monique Sullivan (Canada)
5 Sandie Clair (France)
6 Malindi Maclean (New Zealand)
Heat 2
1 Kaarle Mcculloch (Australia)
2 Anastasia Rozhkova (Russia)
3 Charlene Delev (Germany)
4 Virginie Cueff (France)
5 Marta Janowiak (Poland)
6 Catherine Fiedler (USA)
Final 7-12
1 Malindi Maclean (New Zealand)
2 Sandie Clair (France)
3 Monique Sullivan (Canada)
4 Virginie Cueff (France)
5 Catherine Fiedler (USA)
6 Marta Janowiak (Poland)
Final 1-6
1 Anna Blyth (Great Britain)
2 Anastasia Rozhkova (Russia)
3 Charlene Delev (Germany)
4 Kaarle Mcculloch (Australia)
5 Lubov Shulyka (Ukraine)
6 Renata Dabrowska (Poland)
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close