Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Alcudia 2002
Trofeo Alcudia
Spanje
Datum :
06-02-2002
153,7 km
Weg - Wedstrijd
Start
Manacor (Islas Baleares), Spanje
Aankomst
Porto Cristo (Islas Baleares), Spanje
Hoofdindex Alcudia
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Óscar Freire Gómez
ESP
in 03h 31m 34s
2
Isaac Gálvez López
ESP
op
3
Erik Zabel
GER
op
Details
1 Oscar Freire (Spa) Mapei-Quick-Step 3.31.34
2 Isaac Galvez (Spa) Kelme-Costa Blanca
3 Erik Zabel (Ger) Team Telekom
4 Tom Steels (Bel) Mapei-Quick-Step
5 Bert Hiemstra (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 0.04
6 Massimo Strazzer (Ita) Phonak
7 Saulius Ruskys (Ltu) Gerolsteiner
8 Romans Vainsteins (Lat) Domo Farm-Frites
9 Alexandre Usov (Blr) Phonak
10 Gerben Lowik (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
11 Jose Ivan Gutierrez (Spa) iBanesto.com
12 David Etxebarria (Spa) Euskaltel-Euskadi
13 Geert Van Bondt (Bel) Team CSC Tiscali
14 Francisco Cabello (Spa) Kelme-Costa Blanca
15 Peter Wrolich (Aut) Gerolsteiner
16 Sergio Villamil (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
17 Antonio Colon (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
18 Jose Luis Rebollo (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
19 Robert Forster (Ger) Team Nurnberger 0.07
20 Alex Zuelle (Swi) Team Coast 0.09
21 Luis Perez (Spa) Team Coast
22 Rene Haselbacher (Aut) Gerolsteiner
23 Martin Garrido (Arg) Colchon Relax-Fuenlabrada
24 Luca Paolini (Ita) Mapei-Quick-Step 0.12
25 Pablo Fernandez (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 0.15
26 Jorge Ferrio (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 0.22
27 Henricus Knaven (Ned) Domo Farm-Frites
28 Konstantin Sivtsov (Blr) Itera
29 Ruben Plaza (Spa) iBanesto.com
30 Serguei Klimov (Rus) Itera
31 Johan Museeuw (Bel) Domo Farm-Frites
32 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca
33 Ivan Ramiro Parra (Col) ONCE-Eroski
34 Rafael Diaz (Spa) ONCE-Eroski
35 Matthe Pronk (Ned) Rabobank
36 JaviPascual Rodriguez (Spa) iBanesto.com
37 Rui Lavarinhas (Por) Milaneza MSS
38 Jose Luis Arrieta (Spa) iBanesto.com
39 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski
40 Fabian De Waele (Bel) Mapei-Quick-Step
41 Harald Morscher (Aut) Team Nurnberger
42 Steven De Jongh (Ned) Rabobank
43 Nacor Burgos (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
44 Roberto Lozano (Spa) Kelme-Costa Blanca 0.30
45 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC Tiscali
46 Jose A. Pecharroman (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
47 Richard Virenque (Fra) Domo Farm-Frites
48 Jose Cayetano Julia (Spa) Kelme-Costa Blanca
49 Sergio Perez (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
50 Laurent Jalabert (Fra) Team CSC Tiscali
51 Laszlo Bodrogi (Hun) Mapei-Quick-Step
52 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner
53 Bram Schmitz (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
54 Bert Grabsch (Ger) Phonak
55 Egoi Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
56 Abraham Olano (Spa) ONCE-Eroski
57 Christian Werner (Ger) Team Nurnberger
58 Xavier Florencio (Spa) ONCE-Eroski
59 Matthias Buxhofer (Aut) Phonak
60 Alvaro Gonzalez (Spa) ONCE-Eroski
61 Denis Bertolini (Ita) Phonak 0.35
62 Mathew Hayman (Aus) Rabobank 0.36
63 Andre Korff (Ger) Team Coast 0.39
64 Andreas Klier (Ger) Team Telekom
65 Robert Bartko (Ger) Team Telekom 0.42
66 Roy Sentjens (Ned) Rabobank
67 Rik Reinerink (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
68 Erik Dekker (Ned) Rabobank
69 Rafael Casero (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 0.45
70 Werner Riebenbauer (Aut) Team Nurnberger
71 Malte Urban (Ger) Team Coast
72 Fernando Escartin (Spa) Team Coast
73 Roger Beuchat (Swi) Phonak
74 Melchior Mauri (Spa) Milaneza MSS 0.51
75 Iban Herrero (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
76 Goncalo Amorim (Por) Milaneza MSS
77 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner 0.54
78 Andreas Kloden (Ger) Telekom
79 Olaf Pollack (Ger) Gerolsteiner
80 Rene Andrle (Cze) ONCE-Eroski
81 Fabrice Gougot (Fra) Phonak
82 Oscar Camenzind (Swi) Phonak
83 Martin Elminger (Swi) Phonak
84 Claus Michael Moller (Den) Milaneza MSS
85 Arkadiusz Wojtas (Pol) Team Nurnberger
86 Steffen Wesemann (Ger) Team Telekom
87 Rudi Kemna (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 0.56
88 Vincent Van Der Kooy (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 1.06
89 Michael Boogerd (Ned) Rabobank
90 Marc Wauters (Bel) Rabobank
91 Jan Boven (Ned) Rabobank
92 Uwe Peschel (Ger) Gerolsteiner
93 Gorka Beloki (Spa) ONCE-Eroski
94 Marco Milesi (Ita) Domo Farm-Frites
95 Fred Rodriguez (USA) Domo Farm-Frites
96 Frank Vandenbroucke (Bel) Domo Farm-Frites
97 Joan Horrach (Spa) Milaneza MSS
98 Elio Aggiano (Ita) Mapei-Quick-Step 1.11
99 Stefano Garzelli (Ita) Mapei-Quick-Step 1.11
100 Kevin Hulsmans (Bel) Mapei-Quick-Step 1.28
101 Dario David Cioni (Ita) Mapei-Quick-Step 2.20
102 Jose Manuel Maestre (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
103 Leon Van Bon (Ned) Domo Farm-Frites 5.59
104 Ronald Mutsaars (Ned) Rabobank 7.37
105 Txema Del Olmo (Spa) Milaneza MSS 7.39
106 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi
107 Joao Silva (Por) Milaneza MSS
108 Angel Luis Casero (Spa) Team Coast 9.49
109 Daniel Becke (Ger) Team Coast
110 Sascha Henrix (Ger) Team Coast
111 ChristVon Kleinsorgen (Ger) Team Coast
112 Marcos Serrano (Spa) ONCE-Eroski
113 Carlos Torrent (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
114 Jurgen Van Goolen (Bel) Domo Farm-Frites
115 Pavel Brutt (Rus) Itera
116 Bas Vandooren (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
117 Vladimir Autko (Blr) Itera
118 Remco Van Der Ven (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
119 Uwe Hardter (Ger) Gerolsteiner
120 Juan Miguel Mercado (Spa) iBanesto.com
121 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
122 Piotr Wadecki (Pol) Domo Farm-Frites
123 Thijs Al (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
124 Jose Antonio Garrido (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
125 Antonio Tauler (Spa) Kelme-Costa Blanca
126 Alexei Markov (Rus) Itera
127 Vladimir Karpets (Rus) Itera
128 Rolf Aldag (Ger) Team Telekom
129 Gilberto Martins (Por) Milaneza MSS
130 Sasa Sviben (Slo) Team Nurnberger
131 Jan Schaffrath (Ger) Team Telekom
132 Armin Kroniger (Ger) Team Nurnberger
133 Lukas Zumsteg (Swi) Phonak
134 David Kopp (Ger) Team Telekom
135 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi
136 Juan Carlos Guillamon (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
137 Francisco J. Cerezo (Spa) Team CSC Tiscali
138 David Herrero (Spa) Euskaltel-Euskadi
139 Juan Manuel Cuenca (Spa) Kelme-Costa Blanca
140 Gonzalo Bayarri (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
141 Gorka Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
142 Kai Hundertmarck (Ger) Team Telekom
143 Pedro Diaz Lobato (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
144 Iban Mayo (Spa) Euskaltel-Euskadi
145 Marzio Bruseghin (Ita) iBanesto.com
146 Iker Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
147 Ruben Diaz De Cerio (Spa) Euskaltel-Euskadi
148 Alexander Serov (Rus) Itera
149 Eladio Jimenez (Spa) iBanesto.com
150 Alexis Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca
151 Karsten Kroon (Ned) Rabobank
152 Denis Smyslov (Rus) Itera
153 Denis Menchov (Rus) iBanesto.com
154 Igor Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
155 Leandro Navarrette (Spa) Kelme-Costa Blanca
156 Corey Sweet (Aus) Bankgiroloterij-Batavus
157 Gian Matteo Fagnini (Ita) Team Telekom
Mountains
Son Macia - Cat. 4
1 Michael Boogerd (Ned) Rabobank 3 pts
2 Matthias Buxhofer (Aut) Phonak 2
3 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 1
Son Macia - Cat. 4
1 Antonio Colon (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 3 pts
2 Martin Elminger (Swi) Phonak 2
3 Malte Urban (Ger) Team Coast 1
Metas volantes
Felanitx - km 13
1 Remco Van Der Ven (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 3 pts
2 Gerben Lowik (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 2
3 Johan Museeuw (Bel) Domo Farm-Frites 1
Porto Cristo - km 101.8
1 Matthias Buxhofer (Aut) Phonak 3 pts
2 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 2
3 Joan Horrach (Spa) Milaneza MSS 1
Special Sprints
Manacor - km 67
1 Alexei Markov (Rus) Itera 3 pts
2 Konstantin Sivtsov (Blr) Itera 2
3 Vladimir Autko (Blr) Itera 1
Manacor - km 119
1 Matthias Buxhofer (Aut) Phonak 3 pts
2 Michael Boogerd (Ned) Rabobank 2
3 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 1
Teams
1 Colchon Relax-Fuenlabrada 10.34.54
2 Bankgiroloterij-Batabus 0.26
3 Domo Farm-Frites 0.36
4 iBanesto.com
5 Team Coast 0.45
6 Team Nurnberger 0.47
7 Team CSC Tiscali 0.52
8 ONCE-Eroski 0.54
9 Rabobank 1.08
10 Team Telekom 1.09
11 Jazztel-Costa De Almeria 1.25
12 Itera 10.21
General classification after stage 4
1 Francisco Cabello (Spa) Kelme-Costa Blanca 13.17.20
2 Jose Ivan Gutierrez (Spa) iBanesto.com
3 Jose Luis Rebollo (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
4 Antonio Colon (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 0.04
5 Alex Zuelle (Swi) Team Coast 0.05
6 Luis Perez (Spa) Team Coast
7 Pablo Fernandez (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 0.11
8 Ivan Ramiro Parra (Col) ONCE-Eroski 0.18
9 Jorge Ferrio (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
10 JaviPascual Rodriguez (Spa) iBanesto.com
11 Erik Zabel (Ger) Team Telekom 7.15
12 Sergio Villamil (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 7.19
13 Matthe Pronk (Ned) Rabobank 7.37
14 Ruben Plaza (Spa) iBanesto.com 7.37
15 Harald Morscher (Aut) Team Nurnberger
16 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski
17 Richard Virenque (Fra) Domo Farm-Frites 7.45
18 Sergio Perez (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
19 Christian Werner (Ger) Team Nurnberger
20 Mathew Hayman (Aus) Rabobank 10.46
21 Konstantin Sivtsov (Blr) Itera 15.46
22 Leon Van Bon (Ned) Domo Farm-Frites 16.09
23 Geert Van Bondt (Bel) Team CSC Tiscali 16.55
24 Steven De Jongh (Ned) Rabobank 17.04
25 Karsten Kroon (Ned) Rabobank
26 Bas Vandooren (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
27 Carlos Torrent (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
28 Johan Museeuw (Bel) Domo Farm-Frites
29 Rolf Aldag (Ger) Team Telekom
30 Jan Schaffrath (Ger) Team Telekom
31 Kai Hundertmarck (Ger) Team Telekom
32 Bram Schmitz (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 17.12
33 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca 17.13
34 Henricus Knaven (Ned) Domo Farm-Frites
35 Nacor Burgos (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada
36 Serguei Klimov (Rus) Itera
37 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC Tiscali 17.21
38 Andre Korff (Ger) Team Coast
39 Jose A. Pecharroman (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
40 Andreas Klier (Ger) Team Telekom 17.30
41 Robert Bartko (Ger) Team Telekom 17.33
42 Werner Riebenbauer (Aut) Team Nurnberger 17.36
43 Iban Herrero (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 17.42
44 Arkadiusz Wojtas (Pol) Team Nurnberger 17.45
45 Rene Andrle (Cze) ONCE-Eroski
46 Sascha Henrix (Ger) Team Coast 17.55
47 Gerben Lowik (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 19.28
48 Pavel Brutt (Rus) Itera 19.59
49 Bert Hiemstra (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 20.05
50 Jose Manuel Maestre (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 21.00
51 Martin Garrido (Arg) Colchon Relax-Fuenlabrada 22.05
52 Sasa Sviben (Slo) Team Nurnberger 25.32
53 Remco Van Der Ven (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 26.31
54 Vladimir Autko (Blr) Itera
55 Thijs Al (Ned) Bankgiroloterij-Batavus
56 Alexei Markov (Rus) Itera 26.40
57 Francisco J. Cerezo (Spa) Team CSC Tiscali
58 Daniel Becke (Ger) Team Coast
59 Armin Kroniger (Ger) Team Nurnberger
60 Denis Smyslov (Rus) Itera
61 ChristVon Kleinsorgen (Ger) Team Coast
62 Gonzalo Bayarri (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 29.50
63 Juan Carlos Guillamon (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
64 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria
65 Vladimir Karpets (Rus) Itera 41.08
Mountains classification
1 Antonio Colon (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 28 pts
2 Francisco Cabello (Spa) Kelme-Costa Blanca 10
3 JaviPascual Rodriguez (Spa) iBanesto.com 8
4 Jose Ivan Gutierrez (Spa) iBanesto.com 7
5 Henricus Knaven (Ned) Domo Farm-Frites 6
6 Ivan Ramiro Parra (Col) ONCE-Eroski 3
7 Bram Schmitz (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 2
8 Alex Zuelle (Swi) Team Coast 1
9 Mathew Hayman (Aus) Rabobank 1
10 Jan Schaffrath (Ger) Team Telekom 1
11 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeri 1
Metas volantes classification
1 Remco Van Der Ven (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 12 pts
2 Thijs Al (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 5
3 Gerben Lowik (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 4
4 JaviPascual Rodriguez (Spa) iBanesto.com 3
5 Antonio Colon (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 2
6 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 2
7 Konstantin Sivtsov (Blr) Itera 1
8 Johan Museeuw (Bel) Domo Farm-Frites 1
9 Henricus Knaven (Ned) Domo Farm-Frites 1
Special sprints classification
1 Alexei Markov (Rus) Itera 14 pts
2 Konstantin Sivtsov (Blr) Itera 4
3 Bram Schmitz (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 2
4 Nacor Burgos (Spa) Colchon Relax-Fuenlabrada 2
5 Denis Smyslov (Rus) Itera 2
6 Pavel Brutt (Rus) Itera 1
7 Vladimir Autko (Blr) Itera 1
8 Thijs Al (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 1
9 Jose Luis Martinez (Spa) Jazztel-Costa De Almeria 1
Teams classification
1 Colchon Relax-Fuenlabrada 39.52.04
2 iBanesto.com 0.32
3 Team Coast 8.00
4 ONCE-Eroski 8.09
5 Rabobank 23.01
6 Team Telekom 23.02
7 Domo Farm-Frites 25.24
8 Jazztel-Costa De Almeria 25.35
9 Team Nurnberger 31.08
10 Bankgiroloterij-Batabus 41.13
11 Team CSC Tiscali 41.57
12 Itera 52.45
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close