Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Boom, Cyclocross (V) 2021
Niels Albertland Cyclo-cross
België
Datum :
04-12-2021
14,8 km
Cross - Superprestige
Start
Boom (Antwerpen), België
Aankomst
Boom (Antwerpen), België
Hoofdindex Boom, Cyclocross (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Lucinda Brand
NED
in 47m 24.00s
2
Inge Van Der Heijden
NED
op 37.00s
3
Denise Betsema
NED
op 43.00s
Details
1
BRAND LUCINDA
BALOISE TREK LIONS
NED19890702 DE
47´24"
2
VAN DER HEIJDEN INGE
777
NED19990812 DE
48´01"
+0´37"
3
BETSEMA DENISE
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED19930123 DE
48´07"
+0´43"
4
ROCHETTE MAGHALIE
SPECIALIZED/FEEDBACK SPORTS
CAN19930420 DE
48´23"
+0´59"
5
VAN EMPEL FEM
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20020903 DE
48´28"
+1´04"
6
WORST ANNEMARIE
777
NED19951219 DE.UCI
48´42"
+1´18"
7
ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN
*ALPECIN – FENIX
NED19980806 DEPROF
49´02"
+1´38"
8
CANT SANNE
*IKO - CRELAN
BEL19901008 DEPROF
49´17"
+1´53"
9
BACKSTEDT ZOE
TORMANS-ACROG
GBR20040924 DJ
49´30"
+2´06"
10
VAN ALPHEN ANIEK
777
NED19990201 DE
49´48"
+2´24"
11
NORBERT RIBEROLLE MARION
*STARCASINO CX TEAM
BEL19990107 DE.UCI
50´10"
+2´46"
12
FRANCK ALICIA
*PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL19941204 DEPROF
50´50"
+3´26"
13
MAJERUS CHRISTINE
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
LUX19870225 DE
51´14"
+3´50"
14
BAKKER MANON
IKO - CRELAN
NED19990715 DE
51´22"
+3´58"
15
KAY ANNA
STARCASINO CX TEAM
GBR19990506 DE
51´29"
+4´05"
16
SCHREIBER MARIE
ACROG TORMANS
LUX20030417 DE
51´41"
+4´17"
17
CRABBÉ KIONA
CRELAN-IKO
BEL20010218 DE
51´47"
+4´23"
18
DE WILDE JULIE
*IKO - CRELAN
BEL20021208 DEPROF
51´55"
+4´31"
19
VAN LOY ELLEN
VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM
BEL19800916 DE
52´26"
+5´02"
20
KOPECKY LOTTE
*LIV RACING
BEL19951110 DE.UCI
52´29"
+5´05"
21
VERDONSCHOT LAURA
*PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19961204 DEPROF
52´31"
+5´07"
22
TRUYEN MARTHE
*IKO - CRELAN
BEL19990930 DE.UCI
53´05"
+5´41"
23
KOPECKY JULIA
LRTV SWIFT
CZE20040810 DJ
53´34"
+6´10"
24
DOBBELAERE JANA
*STARCASINO CX TEAM
BEL19960403 DE.UCI
53´39"
+6´15"
25
BASTIAENSSEN FAUVE
*BNS TECHNICS-GROUP T.O.M.
BEL19971022 DE
53´43"
+6´19"
26
MELLOR AMIRA
SPECTRA WIGGLE P/B VITUS
GBR19971022 Elite
54´19"
+6´55"
27
VERHESTRAETEN KAREN
*IKO - CRELAN
BEL19910423 DE.UCI
54´26"
+7´02"
28
MCGILL SIDNEY
PEDALHEAD RACE ROOM
CAN19990201 DE
54´36"
+7´12"
29
PEETERS JINSE
*PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL19990526 DE.UCI
54´52"
+7´28"
30
KAPTHEIJNS MAUD
*DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES
NED19940928 DE.UCI
55´21"
+7´57"
31
DEFOUR LARA
*MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLING TEAM
BEL19971112 DE.UCI
55´35"
+8´11"
32
VERHOEVEN SUZANNE
VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM
BEL19960508 DE
56´07"
+8´43"
33
VERVLOET STERRE
ATHLETES FOR HOPE
BEL20031126 DJ
1 R
34
MEISTROK SUSANNE
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
NED19991008 DE
1 R
35
KUIJPER ELODIE
INDIVIDUEEL
NED20000302 DE
1 R
36
BROUWERS JULIE
VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM
BEL20021223 DE
1 R
37
GREENHALGH LAURA
VELOREVOLUTION-WPCYCLES
GBR19850902 DE
1 R
38
DE BRUYNE MEG
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL19960923 DE
1 R
39
MANLEY ABBIE
MONTEZUMAS RACE TEAM
GBR20010922 DE
1 R
40
DEVIGNE CAMILLE
PEDALE MADELEINOISE
FRA20021215 DE
1 R
41
VINKE NIENKE
CC PAVÉ 76
NED20040622 DJ
1 R
42
VANDENBULCKE JESSE
*LOTTO SOUDAL LADIES
BEL19960117 DEPROF
1 R
43
KIEKENS CLEO
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20040902 DJ
1 R
44
BAELE LOTTE
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20030819 DJ
1 R
45
COOGAN CISEK COREY
VELOREVOLUTION WPCYCLES
USA19771008 DE.UCI
1 R
46
CASSIERS CATO
*STARCASINO CX TEAM
BEL20000417 DE.UCI
1 R
47
LIMPENS PIEN
WV SCHIJNDEL
NED20010224 DE
1 R
48
HOEFMANS PEM
WATERSLEY R&D CYCLING TEAM
NED20040305 U19V
1 R
49
MAES SHANA
*TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM
BEL19950202 DE
1 R
50
BOUCHEZ SEVERINE
INDEPENDANT RP
CAN19940925 DE
2 R
51
DE SMEDT FEBE
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20040715 DJ
2 R
52
KNAVEN SENNE
CC PAVÉ76
NED20030126 DJ
2 R
53
DHONT KIONA
VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM
BEL20030109 DJ
2 R
54
ROMBOUTS TINE
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20000313 DE
2 R
55
ARENSMAN ALLISON
VELO REVOLUTION-WPCYCLES
USA19940319 DE
2 R
56
SCHEVENELS LIES´L
VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM
BEL20031027 DJ
2 R
57
DE SCHEPPER LORE
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20051112 U17V
2 R
58
GEOGHEGAN MICHELLE
VELOREVOLUTION-WPCYCLES
IRL19820621 DE
2 R
59
DE BRUYCKERE XENNA
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20050324 U17V
2 R
60
MASURE FIEN
DOLTCINI - CORLYP - WAASLAND SECURITY WOMEN DEVELOPMENT TEAM
BEL20030703 DJ
2 R
61
BLANCHAERT JO
INDIVIDUEEL
BEL19700328 DE
3 R
DNF
WIEBES LORENA
UCI WTW TEAM DSM
NED19990317 U23
DNF
DNF
VAN DE STEENE KIM
BNS TECHNICS - GROUP T.O.M.
BEL19860708 DE
DNF
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close