Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54 2021
Onbekend
Datum :
04-12-2021
Cross - Wereldkampioenschap
Start
East Suffolk (Suffolk), Groot-Brittannië
Aankomst
East Suffolk (Suffolk), Groot-Brittannië
Hoofdindex Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jens Schwedler
GER
in 49m 59.00s
2
Nick Craig
GBR
op 38.00s
3
Darren Atkins
GBR
op 01m 20.00s
Details
51 Jens Schwedler STEVENS Racing Team Masters 50-54 m 7 00:38.4 08:15.7 08:08.1 08:07.1 08:07.3 08:14,4 08:27,9 00:49:59 1 1 1
95 Nick Craig Scott Racing 50-54 m 7 00:41.0 08:41.6 08:07.4 08:10,7 08:14,9 08:25.0 08: 16.5 00:50:37 2 2 2
62 Darren Atkins Team Jodenon MI Racing 50-54 m 7 00:40.0 08:36.9 08:28.5 08:21.2 08:28.1 08:22.2 08:21,7 00:51:19 3 3 3
94 Danny Sleeckx 50-54 m 7 00:40.6 08:50.3 08:33.1 08:31.9 08:18,0 08:23.7 08:14,7 00:51:32 4 4 4
76 Ian Taylor Shibden CC 50-54 m 7 00:40.7 08:21.2 08:28.8 08:29.6 08:34.4 08:32,7 08:31.1 00:51:38 5 5 5
103 Nick Whitley Chester Road Club 50-54 m 7 00:42.1 08:41.0 08:22.3 08:21.9 08:39.3 08:41.1 08:50.3 00:52:18 6 6 6
1 Trevor Woods 50-54 m 7 00:53:08 7 7 7
73 Daniël Alexander 50-54 m 7 00:40.8 09:01.0 08:51.9 08:31.4 08:41.3 08:44.8 08:39.2 00:53:10 8 8 8
26 Simon Muir 50-54 m 7 00:40.8 08:31.0 08:51.2 08:42.6 08:44,3 08:55.9 08:56.1 00:53:21 9 9 9
43 Paul Nutton Shibden CC 50-54 m 7 00:37.9 08:44,6 08:41.7 08:40.1 08:52.2 08:56.6 08:52.3 00:53:25 10 10 10
36 Carl Jackson Ellmore Factory Racing 50-54 m 7 00:38.2 08:52.3 08:47.1 08:52.8 08:45,9 08:55,3 08:54.7 00:53:46 11 11 11
19 Matt Crouch Fossa racen 50-54 m 7 00:36.0 09:00.3 08:54.1 08:45,4 08:56.4 08:47.8 08:51.0 00:53:50 12 12 12
105 Steve Calland TMC - Strada Wielen 50-54 m 7 00:40.5 09:06.8 08:49.3 09:03.9 08:51.3 08:47.0 08:37.3 00:53:50 13 13 13
56 Paul Hopkins MERIDA FABRIEK RACING 50-54 m 7 00:40.9 09:25.6 08:48.7 08:50.3 08:43.8 08:46.9 08:43.2 00:53:50 14 14 14
71 Chris Taylor 50-54 m 7 00:44.7 09:05.8 08:42.6 08:54.2 08:55.7 08:50.8 08:37.6 00:53:51 15 15 15
37 Andy Hurst 50-54 m 7 00:37.4 08:54.8 08:43.4 08:56.1 09:09.0 08:52.5 08:51.0 00:54:04 16 16 16
7 Jason Henry 50-54 m 7 00:35.3 08:47.4 09:03.4 08:51.5 08:51.2 09:07.8 08:49.0 00:54:05 17 17 17
67 Steven Henshall Port Sunlight Wheelers 50-54 m 7 00:38.4 08:36.5 08:46.8 08:51.5 09:02.0 08:59,7 09:11,2 00:54:06 18 18 18
32 Andrew Peace Shibden CC 50-54 m 7 00:39.5 08:50.5 08:45.0 08:50.0 08:50.0 09:17,6 09:05.4 00:54:18 19 19 19
48 Philip Simcock Team JMC 50-54 m 7 00:40.0 09:15.1 08:48.9 08:47.5 08:51.4 08:57.3 09:02.4 00:54:23 20 20 20
27 Nick Popham Rotor Race-team 50-54 m 7 00:36.1 08:42.5 09:04.9 08:53,9 08:52.0 08:50.7 09:25.3 00:54:25 21 21 21
61 Andrew Turner 50-54 m 7 00:40.5 09:01.8 08:53,9 08:49.7 08:57.3 09:000.0 09:07.8 00:54:31 22 22 22
50 Ian Russell Moda RT 50-54 m 7 00:40.8 09:14,1 08:49.5 08:43.2 08:55.0 09:20.6 09:06.9 00:54:50 23 23 23
53 Dave Haygarth Wielbasis CabineTech Castelli 50-54 m 7 00:39.5 09:17,1 08:53.5 09:06.6 08:55.1 08:55.7 09:04.2 00:54:52 24 24 24
70 Andrew Collis 50-54 m 7 00:41.1 09:06.1 09:04.4 09:01.7 08:58.8 08:55.6 09:21.3 00:55:09 25 25 25
58 John Russell 50-54 m 7 00:38.6 09:01.5 09:00.5 09:12,1 09:08.2 09:08.0 09:02.7 00:55:12 26 26 26
23 Christophe Anjoubault 50-54 m 7 00:36.1 08:54.4 08:55.1 09:15,0 09:01.6 09:16,3 09: 14.5 00:55:13 27 27 27
8 Adam Ellis Spalding CC 50-54 m 7 00:35.5 08:50.3 09:09.7 09:06.8 09:09.9 09:09.7 09: 13.5 00:55:15 28 28 28
81 Stefan Macina Fietsclub Shibden 50-54 m 7 00:43.4 09: 13.4 08:47.0 08:58.5 09:15.2 09:29.7 09:03.6 00:55:31 29 29 29
78 Phill Craker Kruiwagen centrale wielers 50-54 m 7 00:45.2 09:45,9 09:09.7 09:05.4 08:56,3 09:01.0 09:01.0 00:55:44 30 30 30
6 James Farren Amisvelo RT 50-54 m 7 00:35.8 08:54.6 09:02.9 09:09.4 09:08.6 09:15.7 09:44.8 00:55:52 31 31 31
74 Bill Kay Reifen Racing 50-54 m 7 00:42.1 09:37.4 09:05.6 09:03.4 09:000.0 09:08.3 09:17.7 00:55:54 32 32 32
20 Keith Law 50-54 m 7 00:36.8 08:59,3 09:15,4 09:11,9 09:22.1 09:18.1 09:20.8 00:56:04 33 33 33
88 Anthony White Mt Zoom.com (Zoom monteren) 50-54 m 7 00:42.1 09:22.9 09:07.3 09:21.1 09:13,0 09:22.2 09:08.8 00:56:17 34 34 34
82 Keith Randle Amis Velo RT 50-54 m 7 00:45.8 09:33.7 09:01.4 09:12,4 09:12,1 09:20.0 09:12,3 00:56:18 35 35 35
77 Malcolm Gray Cestria CC 50-54 m 7 00:44.5 09:40.1 09:38.8 08:57.8 09:02.7 09:14,6 09:01.5 00:56:20 36 36 36
35 Mark Preston Pijn trein 50-54 m 7 00:37.5 09:15.2 09:19.8 09:16,1 09:18,0 09:17,0 09:19,2 00:56:23 37 37 37
90 Ian Newby 50-54 m 7 00:43.4 09:19.8 09:07.0 09:23.4 09:20.8 09:18.8 09:15.9 00:56:29 38 38 38
46 Daisuke Yano 50-54 m 7 00:36.9 09:01.0 09:31.0 09:14,4 09:22.8 09:24.6 09:34.0 00:56:45 39 39 39
92 Killian Lomas 50-54 m 7 00:43.2 09:40.0 09:09.7 09: 13.8 09: 19,0 09:19,4 09:21.8 00:56:47 40 40 40
66 Russell Bayliss 50-54 m 7 00:41.2 09:34.7 09:10,1 09:19.1 09: 18.5 09:22.7 09:22.5 00:56:49 41 41 41
65 Neil Mansfield Magspeed Racing 50-54 m 7 00:42.8 09:48.4 09:10,8 09:16,6 09:08.4 09: 16.5 09:25.3 00:56:49 42 42 42
52 Kev Brewer 73 Degrees Fietswinkel 50-54 m 7 00:39.6 09:27,4 09: 12.6 09:11,0 09:11,0 09:43.5 09:32,7 00:56:58 43 43 43
55 Arthur Wilson Ilkley Cycling Club 50-54 m 7 00:39.7 09:30.3 09:11,2 09:11,9 09:23.4 09:42.7 09:25.1 00:57:04 44 44 44
104 Dylan Bexley Dulwich Paragon 50-54 m 7 00:43.8 09:41.3 09: 13.7 09:11,9 09:17,9 09:37.9 09:26.4 00:57:13 45 45 45
57 Jeremy Honor 50-54 m 7 00:42.0 10:03.0 09:19.6 09:16,3 09:10.2 09:21.4 09:30.4 00:57:23 46 46 46
75 Russell Jones 50-54 m 7 00:45.8 09:55.7 09:23.5 09:23.5 09:27,6 09:20.5 09: 19.5 00:57:36 47 47 47
101 Craig Hay Sotonia CC 50-54 m 7 00:46.8 09:36.4 09:15.2 09:34.2 09:21,6 09:34.8 09:34.7 00:57:44 48 48 48
29 Spencer Laborde 50-54 m 7 00:36.8 09:15.9 09:52.2 09:36.5 09:31.5 09:34.0 09:24.3 00:57:51 49 49 49
99 Hans Van Nierop Welland Valley CC 50-54 m 7 00:46.5 09:52.9 09:24.6 09:27,4 09:27.1 09:37.6 09:23.5 00:58:00 50 50 50
4 Martin Smith Midden Devon CC 50-54 m 7 00:36.8 09:42.0 09:40.0 09:38.5 09:33.5 09:27,9 09:25.7 00:58:04 51 51 51
17 Glenn McMenamin JCA-Equipe Velo 50-54 m 7 00:36.6 09:25.7 09:28.4 09:34.1 09:34,9 09:48.6 09:36.7 00:58:05 52 52 52
106 Greg Simcock CC Luton 50-54 m 7 00:45.7 09:21.9 08:56,3 11:25.6 09:09.7 09:11,7 09:15.7 00:58:07 53 53 53
80 Phillip Oliver 50-54 m 7 00:41.7 09:41.9 09:34.2 09:16,6 09:38.3 09:34.2 09:42.0 00:58:09 54 54 54
9 Christian Nightingale Nottingham Clarion 50-54 m 7 00:36.2 09:45,9 09:43.8 09:43.0 09:15.9 09:21.9 09:51.0 00:58:18 55 55 55
59 John Polak Cotswold Veldrijden 50-54 m 7 00:42.0 09:58.5 09:35.8 09:27,3 09:41.0 09:47.6 09:31.5 00:58:44 56 56 56
24 Gary Strickland VC LANG EATON 50-54 m 7 00:36.6 09:26,3 09:34.3 09:37.9 09:43.6 09:51,7 09:55.2 00:58:46 57 57 57
89 Andy Johnston Clifton CC 50-54 m 7 00:45.7 10:06.7 09:20,4 09:28.8 09:56.4 09:45.7 09:35.7 00:58:59 58 58 58
85 Jonathon Snowden 50-54 m 7 00:44.7 10:04.3 09:26.9 09:35.5 09:41.2 09:47.8 09:39.5 00:59:00 59 59 59
40 Wayne Jones Stratford Cycling Club 50-54 m 7 00:38.5 09:51.3 09:46.4 09:35.2 09:40.7 09:47.1 09:47.1 00:59:06 60 60 60
30 Steve Coombs Rockingham Forest Wheelers 50-54 m 7 00:38.2 09:42.9 09:51.3 09:35.5 09:36.2 09:54.1 09:49.7 00:59:08 61 61 61
86 Timothy Peters Horsham Fietsen 50-54 m 7 00:44.5 10:09.6 09:42.7 09:36.6 09:45,4 09:44,7 09:33.6 00:59:17 62 62 62
47 Craig Donagher Fechan Flyers CC 50-54 m 7 00:40.9 10:10,1 09:34.8 09:34.5 09:46.0 09:46.8 09:48.1 00:59:21 63 63 63
31 Alex Tate Team MK 50-54 m 7 00:37.0 09:44,4 09:53.0 09:41.2 09:49.3 09:41.5 09:56,3 00:59:23 64 64 64
38 Jonathan Robinson Leger Wielerunie 50-54 m 7 00:39.2 09:52.5 09:45,4 09:43.9 09:58.9 09:45.0 09:39.6 00:59:24 65 65 65
12 Joseph Heywood Horwich CC 50-54 m 7 00:35.3 09:37.4 09:42.8 09:35.8 09:52.3 09:55.0 10:08.0 00:59:26 66 66 66
98 Ian Munday JRCSHUTTRIDLEY RT 50-54 m 7 00:42.5 09:53.4 09:39.3 09:40.2 10:02.5 09:44.2 10:07,3 00:59:49 67 67 67
16 Alan Yule 50-54 m 7 00:35.8 09:22.7 09:27.1 09:41.0 10:03.7 10:14.0 10:37.3 01:00:02 68 68 68
15 Martin Hillier Cycle Club Ashwell 50-54 m 6 00:36.2 09:44.9 09:44.9 09:44.0 09:58.9 10:12,1 00:50:01 69 69 69
34 Tyrone Miller Velo Club Venta 50-54 m 6 00:40.3 10:18,7 09:50.3 09:53.7 09:42.0 09:40.4 00:50:05 70 70 70
83 Andrew South GS Avanti 50-54 m 6 00:46.6 10:12.5 09:42.5 10:03.5 09:45.7 09:46.1 00:50:17 71 71 71
45 Daniël Di Principe Kingston Wheelers Cycling Club 50-54 m 6 00:37.9 10:54.2 09:36.4 09:44,4 09:45.2 09:58.3 00:50:36 72 72 72
84 David West 50-54 m 6 00:41.8 10:04.9 09:44.0 09:48.1 10:06.7 10:16,7 00:50:42 73 73 73
22 Andrew Whiteside Fietsclub Shibden 50-54 m 6 00:38.6 09:49.6 10:13,3 10:00.3 10:03.3 10:04.5 00:50:50 74 74 74
68 Liam Drew 50-54 m 6 00:44.4 10:17.8 09:50.2 09:56.6 09:57.4 10:20.1 00:51:06 75 75 75
14 Martin Peace Shibden CC 50-54 m 6 00:38.6 09:59.6 09:46.3 09:57.8 10:15,6 10:33.7 00:51:11 76 76 76
13 Jerry Ryan Bovenkerk Drombane CC 50-54 m 6 00:39.7 10:19,4 10:13.5 09:56.8 10:07.9 09:55.8 00:51:13 77 77 77
100 Martin Page Ipswich Bike Club 50-54 m 6 00:45.5 10:25.7 09:50.9 09:55,3 10:14,9 10:13,3 00:51:26 78 78 78
69 Justin Doherty Dunloy CC 50-54 m 6 00:43.9 10:07.8 09:58.3 10:08.5 10:10,1 10:21,7 00:51:30 79 79 79
39 Kevin Barker 50-54 m 6 00:36.8 09:52.0 10:10,6 10:02.2 10:16,2 10:37.4 00:51:35 80 80 80
63 Phil Kirby VC Londen 50-54 m 6 00:42.3 10:53.4 09:57.4 10:01.7 10:05.7 10:01.9 00:51:43 81 81 81
11 Brian Nevin Burren Cycling Club 50-54 m 6 00:51:45 82 82 82
33 Kevin Carter Hackney GT 50-54 m 6 00:41.7 10:16.9 09:58.8 10:09.8 10:21.0 10:40.8 00:52:09 83 83 83
72 Sean Quarmby Aylsham Road Club 50-54 m 6 00:48.0 10:16,2 10:08.1 10:35.7 10:28.7 10:36.9 00:52:54 84 84 84
93 James Woodbridge 50-54 m 6 00:48.3 10:26,7 10:11,7 10:34,4 10:40.6 10:25.5 00:53:07 85 85 85
102 Greg Andrews Colchester Rovers CC 50-54 m 6 00:45.8 10:42.5 10:17.1 10:21.8 10:50.2 10:22.7 00:53:20 86 86 86
60 Derek Gallacher 50-54 m 6 00:44.5 10:37.9 10:25.4 10:29.4 10:49.8 10:37.6 00:53:44 87 87 87
41 Brian McCarthy MBCC 50-54 m 6 00:41.8 10:44.5 10:35.4 10:39.9 10:51.0 10:58.8 00:54:31 88 88 88
44 Peter Wellock Forest Side Riders 50-54 m 6 00:39.9 10:40.1 10:36,8 10:51.3 10:55.5 11:00.1 00:54:44 89 89 89
91 Adam Gardner Didcot Phoenix CC 50-54 m 6 00:49.6 10:42.5 10:23.1 10:45.2 12:14,7 11:37.5 00:56:33 90 90 90
87 Richard Stiff Rijzende zon casuals 50-54 m 6 00:47.1 10:34.8 10:46,7 11:26.9 12:26,7 12:01,8 00:58:04 91 91 91
96 Chris Smith 50-54 m 5 00:47.8 10:34.7 10:09.5 10:16,6 10:40.8 DNF 101 101 101
97 Mike Simpson Beeline Fietsen RT 50-54 m 3 00:45.2 09:22.0 09:10,3 DNF 102 102 102
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close