Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië 2019
Tsjechië
Datum :
12-01-2019
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Holé Vrchy (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Holé Vrchy (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Michael Boroš
CZE
in 58m 20.00s
2
Tomáš Paprstka
CZE
op 18.00s
3
Jan Nesvadba
CZE
op 41.00s
Details
1. 1 10006629326 BOROŠ Michael Creafin TUVsud 00:58:20 00:00:00 30
2. 3 10006629528 PAPRSTKA Tomáš EXPERT CZ - TEAM KOLÍN 00:58:38 00:00:18 29
3. 2 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:59:01 00:00:41 28
4. 7 10002782264 ŠTYBAR Zdeněk Deceuninck-Quick-Step 00:59:39 00:01:19 27
5. 6 10003279691 ŠKARNITZL Jan MITAS TREK 01:59:36 01:01:16 26
6. 10 10011227227 KOPECKÝ Tomáš Pauwels Sauzen – Vastgoedservice 01:02:20 00:04:00 25
7. 5 10009745652 JELÍNEK Josef MITAS TREK 01:02:36 00:04:16 24
8. 9 10010966943 VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:05:39 00:07:19 23
9. 29 10005618809 PETRUŠ Lubomír ETHIC SPORT 1 22
10. 12 10023478933 ŘÍMAN Jakub TJ AŠ ML.BOLESLAV 1 21
11. 11 10008879928 MALÍK Michal LAWI Stars - GIANT 1 20
12. 14 10023479034 TOMÁŠEK Alvin EXPERT CZ - TEAM KOLÍN 1 19
13. 16 10023478832 KUNÁŠEK Josef EXPERT CZ - TEAM KOLÍN 2 18
14. 8 10009360076 MAYER Daniel KC HLINSKO 2 17
15. 21 10003350120 BENDA Michal TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 2 16
16. 15 10007292158 SMOLA Lukáš TOI TOI Cykloklub Slaný 2 15
17. 20 10023478731 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 3 14
18. 19 10023503989 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 3 13
19. 23 10023479842 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 3 12
20. 13 10014825523 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 3 11
21. 22 10081026407 POSPÍŠIL Filip EXPERT CZ - TEAM KOLÍN 3 10
22. 25 10012252801 KUBÍN Michael ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 4 9
23. 31 10009848110 GONDA Pavel DURATEC WEIL HOTELTIME 4 8
24. 30 10012758716 SVATOŠ Václav TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 4 7
25. 32 10013210774 TRUKSA Jakub XXX 5 6
26. 26 10005715001 KRUMMER Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 5 5
Nedokončili
33 PODRAZIL Jiří TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Diskvalifikováni
4 HEKELE Emil GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close