Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Merksem 2018
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
België
Datum :
26-08-2018
184,2 km
Weg - Wedstrijd
Start
Merksem (Antwerpen), België
Aankomst
Merksem (Antwerpen), België
Hoofdindex Merksem
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Timothy Dupont
BEL
in 04h 10m 50s
2
Alfdan De Decker
BEL
op
3
Christophe Noppe
BEL
op
4
Kenny Dehaes
BEL
op
5
Kevyn Ista
BEL
op
6
David Van Der Poel
NED
op
7
Jelle Cant
BEL
op
8
Alexander Geuens
BEL
op
9
František Sisr
CZE
op
10
Dries De Bondt
BEL
op
Details
1 23 DUPONT Timothy
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 31 04:10:50 125
2 21 DE DECKER Alfdan
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 22 00:00:00 85
3 4 NOPPE Christophe
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 00:00:00 70
4 32 DEHAES Kenny
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 00:00:00 60
5 34 ISTA Kevyn
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 00:00:00 50
6 76 VAN DER POEL David
NED
CORENDON - CIRCUS 26 00:00:00 40
7 92 CANT Jelle
BEL
TARTELETTO - ISOREX 26 00:00:00 35
8 85 GEUENS Alexander
BEL
SOVAC - NATURA4EVER 24 00:00:00 30
9 48 SISR Frantisek
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 25 00:00:00 25
10 12 DE BONDT Dries
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 27 00:00:00 20
11 74 MEISEN Marcel
GER
CORENDON - CIRCUS 29 00:00:00 15
12 54 PERRY Benjamin
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 00:00:00 10
13 93 DE GROOTE Arne
BEL
TARTELETTO - ISOREX 21 00:00:00 5
14 96 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
TARTELETTO - ISOREX 29 00:00:00 5
15 13 DE WITTE Mathias
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 25 00:00:00 5
16 103 PARDINI Olivier
BEL
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 33 00:00:00 3
17 106 VERMEER Tom
NED
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 33 00:00:00 3
18 51 CARISEY Clément
FRA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 00:00:00 3
19 8 VAN ROOY Kenneth
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 00:00:00 3
20 91 BOUCHER David
BEL
TARTELETTO - ISOREX 38 00:00:00 3
21 33 MORTIER Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 21 00:00:00 3
22 14 GODRIE Stan
NED
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 25 00:00:00 3
23 57 WILLIAMS Tyler
USA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 00:00:00 3
24 97 LEIGH Andrew
GBR
TARTELETTO - ISOREX 23 00:00:00 3
25 67 STÖHR Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 27 00:00:00 3
26 16 SEYE Guillaume
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 22 00:00:00
27 22 DE LAAT Jasper
NED
METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 24 00:00:00
28 36 ROBEET Ludovic
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 24 00:00:00
29 86 LEGLEY Matthias
BEL
SOVAC - NATURA4EVER 27 00:00:00
30 28 VAN KEIRSBULCK Guillaume
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 27 00:00:00
31 35 MASSON Christophe
FRA
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 33 00:00:00
32 5 PLANCKAERT Edward
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:00
33 15 D'HEYGERE Gil
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 20 00:00:00
34 56 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 00:00:00
35 27 VALLEE Boris
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 25 00:00:00
36 31 DE WINTER Ludwig
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 26 00:00:00
37 94 RUIJGH Rob
NED
TARTELETTO - ISOREX 32 00:00:00
38 24 GOEBEERT Pierre
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 00:00:00
39 71 BOSMANS Wietse
BEL
CORENDON - CIRCUS 27 00:00:09
40 25 KREDER Wesley
NED
WANTY - GROUPE GOBERT 28 00:00:09
1
2
3
1 - 40 of 81 items
41 1 ALLEGAERT Piet
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:12
42 43 FRANCZAK Pawel
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 27 00:00:12
43 46 KUMP Marko
SLO
CCC SPRANDI POLKOWICE 30 00:00:12
44 77 VERMEERSCH Gianni
BEL
CORENDON - CIRCUS 26 00:00:12
45 44 GRADEK Kamil
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 28 00:00:12
46 6 RICKAERT Jonas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 00:00:24
47 17 STEELS Stijn
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 29 00:00:24
48 95 SEFA Ylber
ALB
TARTELETTO - ISOREX 27 00:00:36
49 38 STASSEN Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 30 00:00:36
50 47 PALUTA Michal
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 23 00:00:40
51 26 MCNALLY Mark
GBR
WANTY - GROUPE GOBERT 29 00:01:00
52 42 BERNAS Pawel
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 28 00:01:38
53 3 DECLERCQ Benjamin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 00:02:41
81 CARTER Thomas
NZL
21 DNF
41 BANASZEK Alan
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 21 DNF
75 ŤOUPALÍK Adam
CZE
CORENDON - CIRCUS 22 DNF
45 KOCH Jonas
GER
CCC SPRANDI POLKOWICE 25 DNF
72 TURNER Ben
GBR
CORENDON - CIRCUS 19 DNF
52 EINHORN Itamar
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 21 DNF
64 RYBA Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 DNF
63 NESVEDA Jirí
CZE
AC SPARTA PRAHA 33 DNF
62 KALOJÍROS Tomáš
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 DNF
61 FIALA Petr
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 DNF
53 ENGER Sondre
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 DNF
73 MEEUSEN Tom
BEL
CORENDON - CIRCUS 30 DNF
7 VAN HECKE Preben
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 36 DNF
108 WINTER Laurin
GER
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 22 DNF
105 THILL Tom
LUX
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 28 DNF
104 CATANIA Claudio
ITA
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 26 DNF
2 CAPIOT Amaury
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 DNF
101 DONDERS Jelle
BEL
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 25 DNF
83 DERIAUX Florian
FRA
SOVAC - NATURA4EVER 28 DNF
55 RÄIM Mihkel
EST
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 DNF
82 DEGUIDE Louis
BEL
SOVAC - NATURA4EVER 24 DNF
11 VAN BREUSSEGEM Elias
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 26 DNF
88 STENUIT Robin
BEL
SOVAC - NATURA4EVER 28 DNF
87 REGUIGUI Youcef
ALG
SOVAC - NATURA4EVER 28 DNF
37 SIX Franklin
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 22 DNF
107 VERWAEST Kevin
BEL
TEAM DIFFERDANGE LOSCH 29 DNF
84 EVRARD Laurent
BEL
SOVAC - NATURA4EVER 28 DNF
1
2
3
41 - 80 of 81 items
98 BRAYAN-LUND Thomas
DEN
TARTELETTO - ISOREX 21 DNF
1
2
3
81 - 81 of 81 items
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close