Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bochum 2018
Sparkassen Giro Bochum
Duitsland
Datum :
05-08-2018
80 km
Weg - Criterium
Start
Bochum (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Aankomst
Bochum (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Hoofdindex Bochum
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Geraint Thomas
GBR
in 01h 30m 39.00s
2
Rick Zabel
GER
op 00.00s
3
Nils Politt
GER
op 00.00s
4
Max Walscheid
GER
op 00.00s
5
Adrian Banaszek
POL
op 00.00s
Details
1 Thomas Geraint Team Sky [Weitere Platzierungen]
2 Zabel Rick Team Katusha Alpecin [Weitere Platzierungen] 13
3 Sieberg Marcel Lotto Soudal [Weitere Platzierungen] 10
4 Politt Nils Team Katusha Alpecin [Weitere Platzierungen] 9
5 Walscheid Maximilian Richard Team Sunweb [Weitere Platzierungen] 8
6 Banaszek Adrian Voster Uniwheels Team [Weitere Platzierungen]
7 Groß Felix Heizomat rad-net.de [Weitere Platzierungen] 6
8 Thurau Sven Team Dauner D&DQ-AKKON [Weitere Platzierungen] 5
9 Frahm Jasper Heizomat rad-net.de [Weitere Platzierungen] 4
10 Reynders Jens Leopard Pro Cycling [Weitere Platzierungen]
11 Klemme Daniel RC Endspurt Herford RG VOLVO Markötter-Team [Weitere Platzierungen] 2
12 Klemme Dennis Harvestehuder RSV v. 1909 Stevens Racing Team [Weitere Platzierungen] 1
13 Fiege Lorenz Cycling Team Bochum Team Embrace The World Cycling [Weitere Platzierungen]
14 Sydlik Benjamin TWC Tempo Veldoven [Weitere Platzierungen]
15 Komar Mateusz Voster Uniwheels Team [Weitere Platzierungen]
16 Lütters Frank RV Blitz Spich Team Kern-Haus [Weitere Platzierungen]
17 Hofer Andreas Hrinkow Advarics Cycleang [Weitere Platzierungen]
18 Bazan Claveles Oscar Start Team Gusto [Weitere Platzierungen]
19 Tanis Quentin Colba - Superano Ham [Weitere Platzierungen]
20 Selig Rüdiger BORA - hansgrohe [Weitere Platzierungen]
21 Sobieraj Przemyslaw Voster Uniwheels Team [Weitere Platzierungen]
22 Horstmann Julian RSV Münster Leeze Biehler Cycling Team [Weitere Platzierungen]
23 Müller Robert Herrmann Radteam Herrmann Radteam [Weitere Platzierungen]
24 Wolf Justin RSV Unna 1968 Team Sportforum Düsseldorf/Kaarst-Büttgen [Weitere Platzierungen]
25 Schrijver Jorgos NED
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close