Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta a Burgos 2017
Ronde van Burgos
Spanje
Datum :
01-08-2017
1e etappe
151 km
Weg - Etappe
Start
Burgos (Castilla y Leon), Spanje
Aankomst
Burgos (Castilla y Leon), Spanje
Website
http://www.vueltaburgos.com
Hoofdindex Vuelta a Burgos
Index 2017
Uitslag
Audio/Video
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Vuelta a Burgos 2017 Etapa 1
Uitslag
1
Mikel Landa Meana
ESP
in 03h 25m 58s
2
Sergey Chernetskiy
RUS
op 02s
3
Julian Alaphilippe
FRA
op 03s
4
Enric Mas Nicolau
ESP
op 05s
5
Daniel Moreno Fernández
ESP
op 07s
6
Carlos Barbero Cuesta
ESP
op
7
Jetse Bol
NED
op
8
Sjoerd Van Ginneken
NED
op
9
Garikoitz Bravo Oiarbide
ESP
op
10
Mauro Finetto
ITA
op
Details
1 11 LANDA MEANA Mikel
ESP
TEAM SKY 28 3:25:58 20
2 24 CHERNETSKI Sergei
RUS
ASTANA PRO TEAM 27 3:26:00 10
3 31 ALAPHILIPPE Julian
FRA
QUICK - STEP FLOORS 25 3:26:01 5
4 35 MAS NICOLAU Enric
ESP
QUICK - STEP FLOORS 22 3:26:03
5 6 MORENO Daniel
ESP
MOVISTAR TEAM 36 3:26:05
6 1 BARBERO Carlos
ESP
MOVISTAR TEAM 26 3:26:05
7 104 BOL Jetse
NED
MANZANA POSTOBON TEAM 28 3:26:05
8 138 VAN GINNEKEN Sjoerd
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 3:26:05
9 171 BRAVO OIARBIDE Garikoitz
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 28 3:26:05
10 117 FINETTO Mauro
ITA
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 32 3:26:05
11 153 BAGIOLI Nicola
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 22 3:26:05
12 18 MOSCON Gianni
ITA
TEAM SKY 23 3:26:05
13 52 ROSON GARCIA Jaime
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 3:26:05
14 16 KENNAUGH Peter
GBR
TEAM SKY 28 3:26:05
15 66 VAN GENECHTEN Jonas
BEL
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 31 3:26:05
16 154 BISOLTI Alessandro
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 32 3:26:05
17 135 MEIJERS Jeroen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 3:26:05
18 151 DE NEGRI Pier Paolo
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 31 3:26:05
19 44 KUDUS Merhawi
ERI
TEAM DIMENSION DATA 23 3:26:05
20 74 LIETAER Eliot
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 27 3:26:05
21 21 LOPEZ MORENO Miguel Angel
COL
ASTANA PRO TEAM 23 3:26:05
22 77 SPRENGERS Thomas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 27 3:26:05
23 41 ANTON HERNANDEZ Igor
ESP
TEAM DIMENSION DATA 34 3:26:05
24 95 GRELLIER Fabien
FRA
DIRECT ENERGIE 23 3:26:05
25 68 BONNAFOND Guillaume
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 30 3:26:16
26 51 PARDILLA BELLON Sergio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 33 3:26:16
27 55 FERRARI BARCELO Fabricio
URU
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 32 3:26:16
28 5 FERNANDEZ Ruben
ESP
MOVISTAR TEAM 26 3:26:16
29 175 ITURRIA SEGUROLA Mikel
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 3:26:16
30 115 MADRAZO RUIZ Angel
ESP
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 29 3:26:16
31 112 DI GREGORIO Remy
FRA
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 32 3:26:16
32 33 DE LA CRUZ MELGAREJO David
ESP
QUICK - STEP FLOORS 28 3:26:16
33 22 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello
ESP
ASTANA PRO TEAM 27 3:26:16
34 98 SICARD Romain
FRA
DIRECT ENERGIE 29 3:26:16
35 27 HANSEN Jesper
DEN
ASTANA PRO TEAM 27 3:26:16
36 148 WARBASSE Lawrence
USA
AQUA BLUE SPORT 27 3:26:16
37 4 HERRADA Jose
ESP
MOVISTAR TEAM 32 3:26:16
38 136 RIESEBEEK Oscar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 3:26:16
39 145 GATE Aaron
NZL
AQUA BLUE SPORT 27 3:26:16
40 107 REYES ORTEGA Aldemar
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 22 3:26:16
41 102 VILELA Ricardo
POR
MANZANA POSTOBON TEAM 30 3:26:16
42 101 AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 22 3:26:16
43 162 MERINO CORTAZAR Igor
ESP
BURGOS BH 27 3:26:16
44 81 FIRSANOV Sergey
RUS
GAZPROM - RUSVELO 35 3:26:16
45 62 GODON Dorian
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 21 3:26:16
46 142 CHRISTIAN Mark
GBR
AQUA BLUE SPORT 27 3:26:16
47 61 BAGOT Yoann
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 30 3:26:16
48 96 GUILLEMOIS Romain
FRA
DIRECT ENERGIE 26 3:26:16
49 143 DENIFL Stefan
AUT
AQUA BLUE SPORT 30 3:26:16
50 106 BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 25 3:26:16
51 147 PEARSON Daniel
GBR
AQUA BLUE SPORT 23 3:26:16
52 37 TRENTIN Matteo
ITA
QUICK - STEP FLOORS 28 3:26:16
53 7 PEDRERO Antonio
ESP
MOVISTAR TEAM 26 3:26:29
54 123 GERARD Arnaud
FRA
FORTUNEO - OSCARO 33 3:26:29
55 105 SUAZA ARANGO Bernardo Albeiro
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 25 3:26:29
56 113 FERNANDEZ CRUZ Delio
ESP
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 31 3:26:29
57 93 CORNU Jeremy
FRA
DIRECT ENERGIE 26 3:26:29
58 161 TORRES MUIAO Pablo
ESP
BURGOS BH 30 3:26:29
59 45 MORTON Lachlan
AUS
TEAM DIMENSION DATA 25 3:26:33
60 67 BARCELO ARAGON Fernando
ESP
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 21 3:26:33
61 118 RODRIGUEZ SALAZAR John Anderson
COL
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 21 3:26:33
62 108 OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 22 3:26:38
63 65 LE TURNIER Mathias
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 22 3:26:38
64 56 MAS BONET Luis Guillermo
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 28 3:26:41
65 146 HANSEN Lasse Norman
DEN
AQUA BLUE SPORT 25 3:26:43
66 64 PEREZ Anthony
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 26 3:26:45
67 26 ZAKHAROV Artyom
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 3:26:50
68 176 IRIZAR LASKURAIN Julen
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 22 3:27:06
69 14 ELISSONDE Kenny
FRA
TEAM SKY 26 3:27:07
70 3 CARAPAZ Richard
ECU
MOVISTAR TEAM 24 3:27:28
71 152 FILOSI Iuri
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 25 3:27:31
72 43 KING Benjamin
USA
TEAM DIMENSION DATA 28 3:28:07
73 82 RYBALKIN Aleksei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 24 3:28:43
74 158 KOBAYASHI Marino
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 23 3:28:50
75 167 JURADO RODRIGUEZ Marcos
ESP
BURGOS BH 26 3:29:20
76 124 JARRIER Benoit
FRA
FORTUNEO - OSCARO 28 3:29:22
77 125 FONSECA Armindo
FRA
FORTUNEO - OSCARO 28 3:29:24
78 173 BAGUES KALPARSORO Aritz
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 28 3:29:27
79 48 DLAMINI Nicholas
RSA
DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 22 3:29:27
80 164 CUBERO GALVEZ Jorge
ESP
BURGOS BH 25 3:30:26
81 73 DELTOMBE Kevin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 3:30:26
82 88 KOBERNYAK Evgeny
RUS
GAZPROM - RUSVELO 22 3:30:26
83 116 SMUKULIS Gatis
LAT
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 30 3:30:28
84 94 DUCHESNE Antoine
CAN
DIRECT ENERGIE 26 3:30:28
85 91 ANDERSON Ryan
CAN
DIRECT ENERGIE 30 3:30:28
86 46 JANSE VAN RENSBURG Jacques Willem
RSA
TEAM DIMENSION DATA 30 3:30:28
87 133 BUDDING Martijn
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 22 3:30:28
88 121 SEPULVEDA Eduardo
ARG
FORTUNEO - OSCARO 26 3:30:28
89 165 QUIROZ AYALA Oscar Adalberto
COL
BURGOS BH 23 3:30:28
90 85 SOLOMENNIKOV Andrei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 30 3:30:28
91 58 CELANO Danilo
ITA
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 28 3:30:28
92 83 FOLIFOROV Alexander
RUS
GAZPROM - RUSVELO 25 3:30:28
93 34 DECLERCQ Tim
BEL
QUICK - STEP FLOORS 28 3:30:28
94 28 TIRALONGO Paolo
ITA
ASTANA PRO TEAM 40 3:30:28
95 54 SCHULTZ Nicholas
AUS
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 3:30:28
96 23 BIZHIGITOV Zhandos
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 3:30:28
97 172 GONZALEZ VELASCO Adrian
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 3:30:28
98 127 JEANNESSON Arnold
FRA
FORTUNEO - OSCARO 31 3:30:28
99 114 DIAZ Daniel
ARG
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 28 3:30:28
100 97 PICHOT Alexandre
FRA
DIRECT ENERGIE 34 3:30:28
101 92 CARDIS Romain
FRA
DIRECT ENERGIE 25 3:30:28
102 71 DE GENDT Aime
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 3:30:28
103 2 ARCAS Jorge
ESP
MOVISTAR TEAM 25 3:30:28
104 63 COUSIN Jerome
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 28 3:30:28
105 122 MOUREY Francis
FRA
FORTUNEO - OSCARO 37 3:30:28
106 157 NISHIMURA Hiroki
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 23 3:30:28
107 25 STALNOV Nikita
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 3:30:50
108 32 CAPECCHI Eros
ITA
QUICK - STEP FLOORS 31 3:30:56
109 42 FRAILE MATARRANZ Omar
ESP
TEAM DIMENSION DATA 27 3:31:30
110 36 SERRY Pieter
BEL
QUICK - STEP FLOORS 29 3:33:19
111 15 GEOGHEGAN HART Tao
GBR
TEAM SKY 22 3:33:19
112 163 SALAS ZORROZUA Ibai
ESP
BURGOS BH 26 3:33:19
113 144 DUNNE Conor
IRL
AQUA BLUE SPORT 25 3:33:53
114 17 LOPEZ GARCIA David
ESP
TEAM SKY 36 3:34:47
115 53 ARROYO DURAN David
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 37 3:34:47
116 57 PRADES REVERTER Eduard
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 30 3:34:47
117 12 DEIGNAN Philip
IRL
TEAM SKY 34 3:34:47
118 131 WEENING Pieter
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 36 3:35:20
119 141 BLYTHE Adam
GBR
AQUA BLUE SPORT 28 3:36:26
120 38 VELITS Martin
SVK
QUICK - STEP FLOORS 32 3:36:26
121 8 SOLER Marc
ESP
MOVISTAR TEAM 24 3:38:14
122 166 LINARES MISIONER Oscar
ESP
BURGOS BH 22 3:38:14
123 103 ORJUELA GUTIERREZ Fernando
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 26 3:38:14
124 75 NOPPE Christophe
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 3:38:14
125 156 BOU COMPANY Joan
ESP
NIPPO - VINI FANTINI 20 3:38:14
126 72 DE KETELE Kenny
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 32 3:38:14
127 76 FARAZIJN Maxime
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 3:38:14
128 84 KOZONTCHUK Dmitriy
RUS
GAZPROM - RUSVELO 33 3:38:14
129 78 WALLAYS Jens
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 3:38:14
130 86 OVECHKIN Artem
RUS
GAZPROM - RUSVELO 31 3:38:14
131 87 BOEV Igor
RUS
GAZPROM - RUSVELO 28 3:38:14
132 134 KREDER Raymond
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 28 3:38:14
133 132 ARIESEN Tim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 23 3:38:14
134 177 BARRENETXEA URIARTE Ander
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 3:38:14
135 137 VAN EMPEL Etienne
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 23 3:38:14
136 168 ROBREDO CRESPO Alvaro
ESP
BURGOS BH 24 3:38:14
137 111 ARISTI GARDOKI Mikel
ESP
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 24 3:38:14
178 GONZALEZ PRIETO Aitor
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 27 DNF
Sluiten
Nieuwsoverzicht
20-06-2017 Vuelta a Burgos: etapas y perfiles
01-08-2017 Dos subidas al Alto de El Castillo para empezar la Vuelta a Burgos
02-08-2017 Mikel Landa se luce en El Castillo y es el primer líder de la Vuelta a Burgos
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close