Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kiev 2017
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
Oekraïne
Datum :
28-05-2017
96 km
Weg - Wedstrijd
Start
Kiev (Kyyiv), Oekraïne
Aankomst
Kiev (Kyyiv), Oekraïne
Hoofdindex Kiev
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Oleksandr Prevar
UKR
in 02h 06m 10.00s
2
Igor Dementev
UKR
op 00.00s
3
Sergiy Lagkuti
UKR
op 03.00s
4
Yevgeny Gidich
KAZ
op 44.00s
5
Vitaly Buts
UKR
op 00.00s
6
Sylwester Janiszewski
POL
op 00.00s
7
Sergiy Gretchyn
UKR
op 00.00s
8
Samir Jabrayilov
AZE
op 00.00s
9
Rinat Udod
UKR
op 00.00s
10
Nils Lau Nyborg Broge
DEN
op 00.00s
Details
1 Oleksandr PREVAR UKR KLS 27 2:06:10 40 40
2 Yehor DEMENTYEV UKR ISD 30 +0 30 30
3 Sergiy LAGKUTI UKR KLS 32 +3 25 25
4 Yevgeniy GIDICH KAZ VAM 21 +44 20 20
5 Vitaliy BUTS UKR KLS 31 +44 15 15
6 Sylwester JANISZEWSKI POL WIB 29 +44 10 10
7 Sergiy GRECHYN UKR 38 +44 5 5
8 Samir JABRAYILOV AZE BCP 23 +44 3 3
9 Rinat UDOD UKR ISD 21 +44 3 3
10 Nils NYBORG BROGE DEN 25 +44 3 3
11 Patryk GORECKI POL 21 +44
12 Dzmitry ZHYHUNOU BLR 21 +44
13 Szymon TRACZ POL WIB 19 +44
14 Bohdan MUSIIENKO UKR 20 +44
15 Oleksandr POLIVODA UKR KLS 30 +44
16 Nikita SOKOLOV KAZ VAM 19 +44
17 Elgun ALIZADA AZE BCP 21 +44
18 Vladyslav POHORELOV UKR 22 +44
19 Elchin ASADOV AZE BCP 30 +44
20 Yauheni AKHRAMENKA BLR 22 +44
21 Rasmus Esmann GINNERUP DEN 23 +44
22 Kanstantsin KLIMIANKOU BLR MCC 28 +44
23 Victor SHEVTSOV UKR 21 +44
24 Iurii SHUMILOV UKR ISD 22 +44
25 Andriy VASYLYUK UKR KLS 30 +44
26 Piotr PEKALA POL 19 +44
27 Volodymyr GOMENYUK UKR LSL 32 +44
28 Dmitri PUZANOV RUS 35 +44
29 Taras SHEVCHUK UKR 20 +44
30 Sam BRAND GBR 26 +44
31 Yauhen SOBAL BLR MCC 36 +44
32 Wojciech SYKALA POL WIB 23 +44
33 Oleksii KASIANOV UKR LSL 25 +44
34 Stepan ASTAFYEV KAZ VAM 23 +44
35 Vladislau DUBOVSKI BLR 23 +44
36 Jakob FRANDSEN DEN 23 +44
37 Sebastian KONOFAL POL 19 +44
38 Vasil BELIAUSKI BLR 22 +44
39 Artem TESLER UKR LSL 29 +44
40 Vladislav ZUBAR UKR 20 +44
41 Anatoliy BUDYAK UKR ISD 22 +44
42 Sergiy KOZACHENKO UKR 23 +56
43 Sergii MOVCHAN UKR 24 +59
44 Vitalii KUHAR UKR 19 +1:12
45 Vasili STROKOV BLR 22 +1:15
46 Adrian HONKISZ POL WIB 29 +1:16
47 Jacek MORAJKO POL WIB 36 +1:16
48 Musa MIKAYILZADE AZE BCP 19 +1:22
49 Bogdan RIAPOSOV UKR 25 +1:25
50 Pavlo DUMA UKR 20 +1:28
51 Yuriy METLUSHENKO UKR JLC 41 +1:28
52 Hardzei TSISHCHANKA BLR 22 +1:28
53 Vitalii POPKOV RUS LSL 34 +1:28
54 Dmitriy PONKRATOV UZB 20 +1:28
55 Yevgen POKOTYLO UKR 23 +1:28
56 Roman GLADYSH UKR 22 +1:28
57 Volodymyr FREDYUK UKR 25 +1:28
58 Ismail ILIASOV AZE BCP 23 +1:28
59 Taras VOROPAYEV KAZ VAM 25 +1:28
60 Alexandr OVSYANNIKOV KAZ VAM 20 +1:28
61 Anton MORUHA UKR ISD 22 +1:28
62 Vladyslav SHCHERBAN UKR 19 +1:28
63 Uladzislau MIRONAU BLR 19 +1:51
64 Maksym VASILYEV UKR LSL 27 +1:58
65 Alexei CHNYRKO BLR 23 +2:10
66 Vitaliy NOVAKOVSKYI UKR 20 +2:50
67 Kostyantyn RYBARUK UKR 23 +3:08
68 Mateusz KAZIMIERCZAK POL 22 +5:02
69 Oleksandr GOLOVASH UKR MCC 26 +6:19
70 Volodymyr DZHUS UKR ISD 24 +6:19
71 Aliaksandr SAROKA BLR 19 +6:19
72 Ulugbek SAIDOV UZB 21 +6:40
DNF Dmytro PONOMARENKO UKR 26
DNF Segiy POKYNTELYTSYA UKR 20
DNF Stanislau BAZHKOU BLR MCC 26
DNF Anton IVASHKIN BLR MCC 21
DNF Danil OSADCHOY UKR 20
DNF Mihail DANILOV UKR 19
DNF Anton ZAICHENKO UKR 21
DNF Viktor STROGUSH UKR 19
DNF Vitaliy PIDKIVKA UKR 20
DNF Dmytro KOZHUSHKO UKR 19
DNF Valerii TARADAI UKR 23
DNF Kim SUROVETS UKR 22
DNF Kanan GAHRAMANLI AZE BCP 20
DNF Frederik MUFF DEN 24
DNF August POULSEN DEN 22
DNF Sergey VLASSENKO KAZ VAM 24
DNF Patryk SOLINSKI POL 21
DNF Daniel STANISZEWSKI POL 20
DNF Artur TSVETKOV UKR LSL 28
DNF Dominik OBORSKI POL WIB 25
DNF Brais DACAL ALVAREZ ESP 25
DNF Emanuel MINI ARG 31
DNF Oliver BEHRINGER SUI 21
DNF Denys MUDRENKO UKR 26
DNF Serhii SHAKALOV UKR 30
DNF Ivan RUDENKO UKR 22
DNF Mykhaylo KONONENKO UKR KLS 30
DNF Dmytro KOVALOV UKR 19
DNF Yurii BURCHENIA UKR 19
DNF Roman DESHKO UKR 19
DNF Myroslav GARNOVDI UKR 19
DNF ROSTISLAV TSARAN UKR 19
DNF Andriy GLADKYY UKR 37
DNF Kanstantsin BIALIAUSKI BLR 19
DNF Mikita KHARLANAU BLR 19
DNF Uladzimir SAKALOU BLR 20
DNF Siarhei SAKHONCHYK BLR 20
DNF Alexei PIASHKUN BLR 21
DNF Yahor TRIPUZ BLR 19
DNF Pavel PASHUK BLR 19
DNF Vadim TIHONOV UKR 23
DNF Yuri LEVINSON ISR 35
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close