20 oktober Valkenburg aan de Geul Cauberg Cyclocross
26 oktober Tábor Cyclocross Tábor
23 november Koksijde Duinencross
22 december Namen Citadelcross
26 december Heusden-Zolder GP Eric De Vlaeminck
5 januari Rome Memorial Romano Scotti
26 januari Nommay Cyclocross Nommay
Rank Name Nation Team Points
1 VAN DER HAAR Lars NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM 467
2 WALSLEBEN Philipp GER BKCP - POWERPLUS 409
3 ALBERT Niels BEL BKCP - POWERPLUS 392
4 PAUWELS Kevin BEL SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 363
5 MOUREY Francis FRA FDJ.fr 340
6 VANTORNOUT Klaas BEL SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 321
7 MEEUSEN Tom BEL TELENET - FIDEA 309
8 AERNOUTS Bart BEL AA DRINK CYCLING TEAM 308
9 PEETERS Rob BEL VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE 294
10 VAN AMERONGEN Thijs NED AA DRINK CYCLING TEAM 279
11 BINA Martin CZE KWADRO - STANNAH 267
12 NYS Sven BEL CRELAN - AA DRINK 264
13 FRANZOI Enrico ITA SELLE ITALIA GUERCIOTTI 253
14 VAN KESSEL Corne NED TELENET - FIDEA 249
15 MEISEN Marcel GER KWADRO - STANNAH 226
16 WUBBEN Niels NED TELENET - FIDEA 225
17 WILDHABER Marcel SUI SCOTT - ODLO MTB RACING TEAM 214
18 AL Thijs NED TELENET - FIDEA 212
19 BOSMANS Wietse BEL BKCP - POWERPLUS 211
20 TARAMARCAZ Julien SUI KWADRO - STANNAH 197
21 WELLENS Bart BEL TELENET - FIDEA 179
22 FIELD Ian GBR HARGROVES CYCLES 164
23 VAN DEN BRAND Twan NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM 163
24 HARING Martin SVK CK BANSKA BYSTRICA 160
25 PETRUS Lubomir CZE BKCP - POWERPLUS 157
26 ZAHNER Simon SUI EKZ RACING TEAM 151
27 VAN LEEUWEN Patrick NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM 151
28 WEBER Sascha GER VERANCLASSIC - DOLTCINI 137
29 PAGE Jonathan USA FUJI / SPY OPTICS 136
30 GIL Mariusz POL KWADRO - STANNAH 136
31 CANAL Fabien FRA EC ARMEE DE TERRE 131
32 BAMBULA Ondrej CZE CEZ CYKLO TEAM TABOR 131
33 VAN EMPEL Micki NED KDL CYCLING TEAM 116
34 RUIZ DE LARRINAGA IBANEZ Javier ESP LIZARTE 105
35 VAN IJZENDOORN Eddy NED TEAM NATUBALANS - APEX 103
36 SIMUNEK Radomir CZE KWADRO - STANNAH 87
37 GRAND Arnaud SUI BMC DEVELOPMENT TEAM 82
38 HANSEN Kenneth DEN CANNONDALE - HADERSLEV 82
39 KYZIVAT Vladimir CZE JOHNSON CONTROLS AS ML. BOL. 79
40 MURGOITIO REKALDE Egoitz ESP GRUPO HIRUMET TALDEA 76
41 AERNOUTS Jim BEL SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 70
42 PONTA Marco ITA CENTRO SPORTIVO ESERCITO 68
43 STYBAR Zdenek CZE OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM 65
44 GAVENDA Robert SVK 64
45 WINTERBERG Lukas SUI WALTER MEIER ORBEA FACTORY TEAM 55
46 BAZIN Nicolas FRA US DOMONT CYCLISME 50
47 CHAINEL Steve FRA AG2R LA MONDIALE 50
48 HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor ESP SPECIALIZED - GARMAR 44
49 FALASCHI Bryan ITA SELLE ITALIA GUERCIOTTI 43
50 MOSER Andreas SUI ZAUNTEAM MITTELLAND 40
51 POWERS Jeremy USA RAPHA - FOCUS 36
52 FONTANA Marco Aurelio ITA CANNONDALE FACTORY RACING 36
53 JOUFFROY Arnaud FRA 35
54 MAYER Yannick GER TEAM BAIER LANDSHUT 34
55 PERROT Guillaume FRA EC ST ETIENNE - LOIRE 32
56 HELMIG Christian LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 31
57 METLICKA Vaclav SVK JOHNSON CONTROLS AS ML. BOL. 30
58 TABACCHI Mirko ITA GRUPPO SPORTIVO FORESTALE 29
59 DARVELL Magnus SWE TEAM KALAS MERIDA 29
60 QUAST Ole GER STEVENS RACING TEAM 25
61 BRAIDOT Luca ITA GRUPPO SPORTIVO FORESTALE 24
62 VOGEL Florian SUI SCOTT - ODLO MTB RACING TEAM 23
63 SILVESTRI Elia ITA SELLE ITALIA GUERCIOTTI 23
64 MALIK Michal CZE KC KOOPERATIVA SG JABLONEC 23
65 BARENYI Milan SVK TREK KCK OSLANY 22
66 BIANCO Marco ITA CARRARO TEAM TRENTINO 21
67 JOHNSON Timothy USA CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM 20
68 COMINELLI Cristian ITA PROGRESS CYCLES ASD 19
69 LUISMAN Jordy NED TEAM LEMELERVELD 18
70 GOMEZ ELORRIAGA Inigo ESP BIORACER - CARAVANOS ERANDIO 18
71 GEISMAYR Daniel AUT 17
72 PARBO Joachim DEN CIELO - CHALLENGE - BICYCLISTA 17
73 PFINGSTEN Christoph GER 15
74 HEKELE Emil CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 15
75 AMBROZIAK Christoph GER GUNSHA RACING TEAM 15
76 SCHWEIZER Michael (JR) GER STEVENS RACING TEAM 14
77 RENARD Ludovic FRA VS CHARTRAIN 14
78 PION Julien FRA EC ARMEE DE TERRE 11
79 NAVARRO VIDAL Agustin ESP CIUDAD DE OVIEDO - NESTA 11
80 SCHOOLER Aaron CAN H&R BLOCK 11
81 DURRIN Jeremy USA OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 10
82 GOMEZ ELORRIAGA Jon ESP BIORACER - CARAVANOS ERANDIO 10
83 EDMOND Angus NZL STEVENS - MALTENI 10
84 URSI Fabio ITA CX MERIDA TEAM - DAMA DRC 9
85 TAKENOUCHI Yu JPN VERANCLASSIC - DOLTCINI 8
86 PACCAGNELLA Thomas ITA SPORTIVI DEL PONTE 7
87 NESVADBA Jan CZE MADETA FITNESS / SPECIALIZED 7
88 TREBON Ryan USA CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM 6
89 ADEL Filip CZE KC HLINSKO 6
90 COLOMBATTO Laurent FRA AMICALE CYCLISTE BISONTIN 5
91 GARRIGAN Mike CAN VAN DESSEL 5
92 MCDONALD Zach USA RAPHA - FOCUS 5
93 SICKMUELLER Johannes GER STEVENS RACING TEAM 5
94 FRIBERG Calle SWE SCOTT SPORTS 4
95 WALSLEBEN Max GER 4
96 EDIN Fredrik SWE CYKLOTEKET RACING TEAM 4
97 BATORA Lukas SVK CK BANSKA BYSTRICA 2
98 GLAJZA Robert SVK CK BANSKA BYSTRICA 2
99 LUTSEN Luc FRA VC TOUCY 1
100 VUELTA IZQUIERDO Michel ESP NESTOR MARTIN 1 Sluiten