Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
San Javier 2013
Clasica Villa de San Javier
Spanje
Datum :
07-12-2013
50 km
Weg - Wedstrijd
Start
San Javier (Murcia), Spanje
Aankomst
San Javier (Murcia), Spanje
Hoofdindex San Javier
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Pedro Luis Milan Jiménez
ESP
in 01h 13m 18.00s
2
Teofilo Jiménez García
ESP
op 00.00s
3
Miguel Galletero
ESP
op 00.00s
4
Pedro Luis Castillo Martínez
ESP
op 00.00s
5
Claudio José Casas Gallego
ESP
op 00.00s
Details
1 1 MILAN,PEDRO LUIS MA-30 CLUB CICLISTA GORO/SAXUN - MASS DE PIEDR 01:13:18
2 58 JIMENEZ,TEOFILO ELITE PUENTE TOCINOS C.C./PUENTE TOCINOS C.C. 01:13:18 mt.
3 50 GALLETERO,MIGUEL MA-30 BICI CLUB FAURA/NUTRIFITNESS.ES - FAURA 01:13:18 mt.
4 11 CASTILLO,PEDRO LUIS MA-30 BICIFRAN C.C./EL NIETO DEL LOBO-BICIFRA 01:13:18 mt.
5 12 CASAS,CLAUDIO MA-30 BICIFRAN C.C./EL NIETO DEL LOBO-BICIFRA 01:13:18 mt.
6 43 GARCIA,MARIO SENIO MONFORTE DEL CID/CC MONFORTE DEL CID 01:13:18 mt.
7 26 ALARCON,JUAN JOSE MA-30 ACTIVIDADES DEPORTIVAS C./GEMBIKE RACING 01:13:38 20 seg.
8 5 LOPEZ,PEDRO JOSE MA-30 CLUB CICLISTA GORO/SAXUN - MASS DE PIEDR 01:13:38 20 seg.
9 13 ZARAGOZA,MIGUEL ANGE ELITE TORREAGUERA C.C./TORREAGUERA C.C. 01:13:38 20 seg.
10 27 URROZ,IÑAKI MA-30 CICLOS SARABIA C.C./CICLOS SARABIA C.C. 01:13:38 20 seg.
11 23 BETRIAN,David MA-30 ALMUSAFES/ALMUSAFES 01:13:38 20 seg.
12 64 JARA,JOSE DIEGO MA-30 LOS ALCAZARES G.D./LOS ALCAZARES 01:13:38 20 seg.
13 45 TORRALBA,JOSE MARIA MA-40 EL GRECO C.C./EL GRECO C.C. 01:13:38 20 seg.
14 41 ORENGO,Pascual MA-50 BENIOPA/GANDIA CAPITAL DEL TURISM 01:13:38 20 seg.
15 40 ORENGO,Pascual ELITE BENIOPA/BENIOPA 01:13:38 20 seg.
16 14 BAYON,ABEL MA-30 DOLORES/AQUABEST-LOCRIS SL 01:13:38 20 seg.
17 36 VAZQUEZ,ANTONIO MA-30 LOS ALCAZARES G.D./LOS ALCAZARES 01:13:38 20 seg.
18 59 SOLER,JESUS MANUEL SENIO PUENTE TOCINOS C.C./PUENTE TOCINOS C.C. 01:13:38 20 seg.
19 37 PEREZ,RAUL JULIAN MA-30 LOS ALCAZARES G.D./LOS ALCAZARES 01:13:38 20 seg.
20 25 CLIMENT,Guillermo MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:13:38 20 seg.
21 20 MARTOS,DAVID MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:13:38 20 seg.
22 62 PIERNA,CARLOS ELOY MA-40 CREVILLENT/CREVILLENT 01:13:38 20 seg.
23 53 VERDIER,MATHIEU DENI MA-30 GUIJARRO TOT ESPORT/GUIJARRO TOT ESPORT 01:13:38 20 seg.
24 18 SELVA,VICTOR MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:13:38 20 seg.
25 42 ROBLES,JOSE MA-40 ACTIVIDADES DEPORTIVAS C./GEMBIKE RACING 01:13:38 20 seg.
26 35 VALLES,Jose Antonio MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:13:38 20 seg.
27 52 GOMIS,DAVID VTE ELITE EL CAMPELLO/EL CAMPELLO 01:13:38 20 seg.
28 56 ANTOLINOS,PEDRO JOSE SENIO LA PALMA C.C./LA PALMA C.C. 01:13:38 20 seg.
29 48 GUIRAO,ISMAEL SUB23 R.M. CLUB CICLISTA/MOBEL-MURCIA 01:13:38 20 seg.
30 16 SECANELLAS,ALFONSO MA-40 CICLOS SARABIA C.C./CICLOS SARABIA C.C. 01:13:38 20 seg.
31 6 SANCHEZ,JORGE SENIO CLUB CICLISTA GORO/SAXUN - MASS DE PIEDR 01:13:38 20 seg.
32 10 ALCARAZ,SERGIO MA-30 MAR MENOR C.C./MAR MENOR C.C. 01:13:38 20 seg.
33 31 DEL REY,JUAN MANUEL MA-30 UN GURU EN MISTER MOON C./UN GURU EN MIS 01:13:38 20 seg.
34 46 GARCIA,RAMON MA-40 ELDA/BICISPORT POLI-METAL LUBE 01:13:38 20 seg.
35 51 ALVAREZ,LAZARO MA-30 MUNDOBICI RIDERS CLUB/MUNDOBICI RIDERS C 01:13:38 20 seg.
36 57 PINDADO,GERMAN MA-40 CALLOSA/VELO CLUB 01:13:38 20 seg.
37 60 JIMENEZ,GREGORIO MA-40 CALLOSA/VELO CLUB 01:13:38 20 seg.
38 15 DIAZ,JOSE MANUEL MA-30 MONFORTE DEL CID/CC MONFORTE DEL CID 01:13:38 20 seg.
39 32 AYALA,FRANCISCO MA-30 RUIZ RE SEGUROS C.C./RUIZ RE SEGUROS C.C 01:13:38 20 seg.
40 54 MIÑAN,Pedro Antonio MA-30 MASTER BIKE VIALCA/MASTER BIKE VIALCA 01:16:06 2:48 min.
41 49 ROCAMORA,Cosme MA-30 ALGORFA/ALGORFA 01:16:06 2:48 min.
42 9 CEREZO,JESUS MA-40 MAR MENOR C.C./MAR MENOR C.C. 01:21:06 7:48 min.
43 28 LOPEZ,CARLOS MA-30 BENFERRI/CONSTRUCCIONES ENCACON SL 01:21:06 7:48 min.
44 63 LOPEZ,PEDRO EUSTAQ MA-30 CALLOSA/VELO CLUB 01:21:06 7:48 min.
45 29 SIGÜENZA,RAUL MA-30 BENFERRI/CONSTRUCCIONES ENCACON SL 01:21:06 7:48 min.
46 3 VERDU,ANTONIO MA-30 ELDA/BICISPORT POLI-METAL LUBE 01:21:06 7:48 min.
47 30 NAVARRO,JOSE MANUEL MA-40 CICLOS VICEA C.C./CICLOS VICEA C.C. 01:21:06 7:48 min.
48 47 CANOVAS,ANTONIO SUB23 LOS GARRES A.C./LOS GARRES A.C. 01:21:06 7:48 min.
49 2 BOTELLA,JUAN CARLOS MA-40 MONFORTE DEL CID/CC MONFORTE DEL CID 01:21:06 7:48 min.
50 24 CALABUIG,Emilio MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:21:06 7:48 min.
51 4 LORENZO,SERGIO SENIO ELDA/BICISPORT POLI-METAL LUBE 01:21:06 7:48 min.
52 33 JIMENEZ,FRANCISCO MA-40 CICLOS SARABIA C.C./CICLOS SARABIA C.C. 01:21:06 7:48 min.
53 17 BETRIAN,Alberto MA-60 ALMUSAFES/ALMUSAFES 01:21:06 7:48 min.
54 7 RUTHERFORD,MARTIN JO MA-60 SANTA EULALIA C.C./SANTA EULALIA C.C. 01:21:06 7:48 min.
55 21 CAMBRA,SERGIO MA-30 ONTINYENT/ONTINYENT 01:21:06 7:48 min.
56 38 HERNANDEZ,JUAN MA-30 MUNDOBICI RIDERS CLUB/MUNDOBICI RIDERS C 01:21:06 7:48 min.
57 55 NAVARRO,CARLOS MA-30 ON ROAD SISCAR C.C./ON ROAD SISCAR C.C. 01:21:06 7:48 min.
58 44 GALINDO,BASILIO SUB23 LA PALMA C.C./LA PALMA C.C. 01:21:06 7:48 min.
59 22 GOMEZ,Rafael MA-40 ONTINYENT/ONTINYENT 01:21:06 7:48 min.
60 61 BERNABE,ANTONIO MA-40 TORREVIEJA/TORREVIEJA 01:21:06 7:48 min.
61 39 QUESADA,MANUEL MA-50 MANUBIKE ASOCIACION C.C./MANUBIKE ASOCIA 01:21:06 7:48 min.
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close