Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Berriatúa 2012
San Gregorio Saria
Spanje
Datum :
05-05-2012
137 km
Weg - Wedstrijd
Start
Berriatúa (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Berriatúa (Pais Vasco), Spanje
Hoofdindex Berriatúa
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Arkaitz Durán Aroca
ESP
in 00.00s
2
Borja Abásolo Roman
ESP
op 00.00s
3
Oriol Escolano Navés
ESP
op 00.00s
4
Abdelkader Belmokhtar
ALG
op 00.00s
5
Mario González Salas
ESP
op 00.00s
Details
1 DURAN,Arkaitz ELITE AZYSA TELCO´M CONOR WRC 03:29:30
2 ABASOLO,Borja ELITE AZYSA TELCO´M CONOR WRC 03:30:19 (campeón Bizkaia)
3 ESCOLANO,Oriol ELITE HOSTAL LATORRE
4 BELMOUKHTAR,Abdelk ELITE AZYSA TELCO´M CONOR WRC
5 GONZALEZ,Mario SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE- 03:30:27
6 MITXELENA,Julen ELITE BIDELAN-KIROLGI 03:30:39
7 OJEDA,Iñigo SUB23 KOPLAD-UNI2 (camepón BIzkaia sub23)
8 DEL,Joseba ELITE BIDELAN-KIROLGI
9 IBARGUREN,Antton ELITE CAJA RURAL
10 TRACZ,Krzysztof SUB23 HOSTAL LATORRE
11 DABOZ,Ibai SUB23 BIDELAN-KIROLGI
12 SANCHEZ,Andres ELITE LIZARTE
13 PEREZ,Ignacio ELITE HOSTAL LATORRE
14 FERNANADEZ,Asier ELITE AUTRONIC - CC VIGUES (subcamepón bizkaia elite)
15 MAIQUES,Julio SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-
16 DEL PINO,Jesus SUB23 CAJA RURAL
17 ITURRIA,Mikel SUB23 NATURGAS ENERGIA
18 TERPSTRA,Mike ELITE AZYSA TELCO´M CONOR WRC
19 IRAIZOZ,Martin ELITE LIZARTE
20 GONZALEZ,Aitor SUB23 DEBABARRENA (subcamepón Bizkaia sub23)
21 ETXEBERRIA,Victor SUB23 NATURGAS ENERGIA
22 GARCIA,Ruben ELITE LIZARTE 03:31:25
23 CHETOUT,Löic SUB23 NATURGAS ENERGIA 03:31:58
24 PUERTAS,Victor ELITE CAFES BAQUE 03:35:28
25 PARDO,Ion ELITE STADE MONTOIS/ENTENDE SUD 03:35:54
26 NICOLAS,Samuel ELITE MUTUA LEVANTE-CAFEMAX
27 IPARRAGIRRE,Unai ELITE BIDELAN-KIROLGI 03:37:56
28 SAENZ,Daniel ELITE HOSTAL LATORRE
29 IRIARTE,Ion SUB23 BIDELAN-KIROLGI
30 VALDESPINO,Eddy SUB23 CAJA RURAL
31 GONZALEZ,Adrian SUB23 IBAIGANE OPEL
32 LAFUENTE,Imanol SUB23 REYNO DE NAVARRA - CONOR
33 CAÑADA,Cristian SUB23 MUTUA LEVANTE-CAFEMAX
34 PLAZAOLA,Ander SUB23 KOPLAD-UNI2 (3º Bizkaia sub23)
35 DALMAU,David SUB23 MOPESA
36 LOPEZOSA,Mikel SUB23 DEBABARRENA
37 HERNANDEZ,Aitor ELITE ORBEA
38 ARRANZ,Mario SUB23 CAFES BAQUE 03:38:32
39 SAN MIGUEL,David SUB23 LIZARTE
40 URTIZBEREA,Jon SUB23 BIDELAN-KIROLGI
41 IZA,Imanol ELITE BIDELAN-KIROLGI
42 URSUA,Gorka ELITE AZYSA TELCO´M CONOR WRC
43 HERNANDEZ,Mikel ELITE DEBABARRENA
44 PENA,Jon ELITE HOSTAL LATORRE
45 ALVAREZ,Ruben SUB23 IBAIGANE OPEL 03:39:00
46 MARTINEZ,Eduardo ELITE MUTUA LEVANTE-CAFEMAX
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close