Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje 2013
Spanje
Datum :
23-06-2013
208,9 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Bembibre (Castilla y Leon), Spanje
Aankomst
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
Uitslag
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jesús Herrada López
ESP
in 05h 27m 16.00s
2
Jon Izaguirre Insausti
ESP
op 02.00s
3
Luis León Sánchez Gil
ESP
op 05.00s
4
José Joaquín Rojas Gil
ESP
op 00.00s
5
Eduard Prades Reverte
ESP
op 00.00s
Details
1º 6 HERRADA, Jesús ESP MOVISTAR 5:27:16
2º 28 IZAGIRRE, Jon ESP EUSKALTEL EUSKADI a 02
3º 72 SÁNCHEZ, Luis León ESP BLANCO PRO TEAM a 05
4º 13 ROJAS, José Joaquín ESP MOVISTAR a 05
5º 20 PRADES, Eduard ESP OFM QUINTA DA LIXA a 05
6º 16 VALVERDE, Alejandro ESP MOVISTAR a 05
7º 63 BARBERO, Carlos ESP EUSKADI a 05
8º 79 DURÁN, Arkaitz ESP EFAPEL GLASSDRIVE a 05
9º 33 PÉREZ, Rubén ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
10º 24 BILBAO, Peio ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
11º 47 MORENO, Fco. Javier ESP CAJA RURAL RGA a 05
12º 75 MATÉ, Luis Ángel ESP COFIDIS a 05
13º 62 BAGUES, Aritz ESP EUSKADI a 05
14º 18 FERNÁNDEZ, Delio ESP OFM QUINTA DA LIXA a 05
15º 19 MARQUE, Alejandro ESP OFM QUINTA DA LIXA a 05
16º 74 GARCÍA, Egoitz ESP COFIDIS a 05
17º 12 PLAZA, Rubén ESP MOVISTAR a 05
18º 49 TXURRUKA, Amets ESP CAJA RURAL RGA a 05
19º 73 ZABALLA, Constantino ESP CHRISTINA WATCHES a 05
20º 46 GARCÍA, Marcos ESP CAJA RURAL RGA a 05
21º 82 PARDILLA, Sergio ESP MTN QHUBEKA a 05
22º 54 DUEÑAS, Moisés ESP BURGOS BH a 05
23º 69 ORBE, Haritz ESP EUSKADI a 05
24º 59 DE LA PARTE, Víctor ESP SP TABLEWARE a 05
25º 27 IZAGIRRE, Gorka ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
26º 50 VELASCO, Iván ESP CAJA RURAL RGA a 05
27º 83 VERONA, Carlos ESP OMEGA PHARMA Q. STEP a 05
28º 22 ANTÓN, Igor ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
29º 10 MADRAZO, Ángel ESP MOVISTAR a 05
30º 31 NIEVE, Mikel ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
31º 4 ERVITI, Imanol ESP MOVISTAR a 05
32º 71 MANCEBO, Francisco ESP 5 HOUR ENERGY a 05
33º 32 OROZ, Juan José ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
34º 45 FRAILE, Omar ESP CAJA RURAL RGA a 05
35º 23 ASTARLOZA, Mikel ESP EUSKALTEL EUSKADI a 05
36º 42 ARROYO, David ESP CAJA RURAL RGA a 05
37º 64 BIZKARRA, Mikel ESP EUSKADI a 05
38º 48 PIEDRA, Antonio ESP CAJA RURAL RGA a 05
39º 84 PUJOL, Óscar ESP POLYGON SWEET NICE a 05
40º 66 ITURRIA, Mikel ESP EUSKADI a 13
41º 7 HERRADA, José ESP MOVISTAR a 13
42º 77 GUARDIOLA, Salvador ESP DIFFERDANGE LOSCH a 01:00
43º 88 CARRASCO, Sergio ESP TUSNAD CYCLING TEAM a 01:00
44º 53 DEL PINO, Jesús ESP BURGOS BH a 01:00
45º 39 LÓPEZ, Adrián ESP RADIO POPULAR ONDA a 01:00
46º 43 DOMENÉ, Ramón ESP CAJA RURAL RGA a 01:00
47º 51 BELDA, David ESP BURGOS BH a 01:00
48º 81 EZQUERRA, Jesús ESP LEOPARD TREK CONT. a 01:00
49º 90 FERNANDEZ, Koldo ESP GARMIN-SHARP a 02:57
50º 40 RAMÍREZ, Javier ESP RADIO POPULAR ONDA a 04:29
51º 78 DOMÍNGUEZ, Daniel ESP DOLTCINI FLANDERS a 04:29
52º 67 LARRINAGA, Jon ESP EUSKADI a 04:29
53º 9 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 04:29
54º 2 CASTROVIEJO, Jonathan ESP MOVISTAR a 07:10
55º 87 DE LA FUENTE, David ESP TORKU SEKERSPORT a 10:24
56º 60 SOBRINO, Joaquín ESP SP TABLEWARE a 10:24
57º 41 ARAMENDIA, Fco.javier ESP CAJA RURAL RGA a 10:24
58º 29 LOBATO, Juan José ESP EUSKALTEL EUSKADI a 10:24
59º 58 TORRES, Pablo ESP BURGOS BH a 10:24
60º 38 GUTIÉRREZ, David ESP RADIO POPULAR ONDA a 10:24
61º 89 TORIBIO, José Vicente ESP UKYO TEAM a 13:05
62º 76 PALOMARES, Adrián ESP DE RIJKE SHANKS a 13:05
63º 52 CARAZO, Efrén ESP BURGOS BH a 13:05
64º 65 IPARRAGIRRE, Unai ESP EUSKADI a 16:48
65º 35 URTASUN, Pablo ESP EUSKALTEL EUSKADI a 16:48
66º 80 OSUNA, Román ESP ETCETERA WORLD a 16:48
67º 34 SÁEZ DE ARREGI, Adrián ESP EUSKALTEL EUSKADI a 16:48
68º 68 MERINO, Igor ESP EUSKADI a 16:48
69º 70 ZUAZUBISKAR, Illart ESP EUSKADI a 16:48
70º 15 TERUEL, Eloy ESP MOVISTAR a 16:48
71º 55 HERNÁNDEZ, Darío ESP BURGOS BH a 16:48
Sluiten
Nieuwsoverzicht
13-04-2013 Bembibre (León), sede de los Campeonatos de España de carretera
05-06-2013 Programa y recorridos de los Campeonatos de España de Bembibre
24-06-2013 Jesús Herrada se hace con el Nacional de fondo en Bembibre
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close