Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Saguenay, U23 2013
Coupe des nations Ville Saguenay
Canada
Datum :
07-06-2013
1e etappe
151 km
Weg - Etappe
Start
La Baie (Quebec), Canada
Aankomst
La Baie (Quebec), Canada
Hoofdindex Saguenay, U23
Index 2013
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Alexis Gougeard
FRA
in 03h 36m 44.00s
2
Diego Antonio Ochoa Camargo
COL
op 00.00s
3
Bakhtiyar Kozhatayev
KAZ
op 00.00s
4
Sondre Holst Enger
NOR
op 00.00s
5
Romain Guillemois
FRA
op 00.00s
Details
.
Classement de la 1ère étape :
1 GOUGEARD Alexis France les 151 km en 3h36'44'' (moy. 41.8 km/h) (b : 12'')
2 OCHOA CAMARGO Diego Antonio Colombie 00:00 (b : 9'')
3 KOZHATAYEV Bakhtiyar Kazakhstan 00:00 (b : 5'')
4 ENGER Sondre Holst Norvège 00:00
5 GUILLEMOIS Romain France 00:00 (b : 2'')
6 BROWN Nathan États-Unis 00:00
7 AYAZBAYEV Maxat Kazakhstan 00:00
8 BETTIOL Alberto Italie 00:00
9 DUCHESNE Antoine Canada 00:00
10 RIVERA GUERRERO Ever Alexander Colombie 00:05
11 BYSTRøM Sven Erik Norvège 00:14
12 SCHEIT Florian Allemagne 01:47 (b : 5'')
13 BRUSSELMAN Twan Pays Bas 04:07
14 KERF Jérôme Color Code - Biowanze 04:15
15 DYMES Kristian Norvège 04:15
16 GONZALES SALAS Mario Espagne 04:15
17 MAGNER Tyler États-Unis 04:15 (b : 5'')
18 AITCHESON Ryan Canada 04:19
19 CRADDOCK Lawson États-Unis 06:21
20 PUTT Tanner États-Unis 06:21
21 PAVLIN Simon Slovénie 11:29
22 PESTIAUX Loic Color Code - Biowanze 11:49
23 HARMSEN Bart Pays Bas 12:03
24 KRIEGER Alexander Allemagne 12:03
25 VALLÉE Boris Color Code - Biowanze 12:03
26 VILLELLA Davide Italie 12:03
27 BIZHIGITOV Zhandos Kazakhstan 12:03
28 J ZURLO Federico Italie 12:03
29 COMBAUD Romain France 12:03
30 MOLINA CANET Antonio Espagne 12:03
31 TEGUEL Erwan France 12:03
32 PEDRERO LOPEZ Antonio Espagne 12:03
33 DZAMASTAGIC Mark Slovénie 12:03
34 LEECE Stephen États-Unis 12:03
35 WIGHT Stuart Canada 12:08
36 NAUD Pierrick Canada 12:08
37 MANNION Gavin États-Unis 12:08
38 J OKISHEV Viktor Kazakhstan 14:34
39 J KOBASHI Yuri Japon 14:34
40 RALPH Robert Medique p/b Silber Investments 14:34
41 OMOTE Toshiki Japon 14:34
42 PICCOLI James Medique p/b Silber Investments 14:39
43 J HAVIK Piotr Pays Bas 14:39
44 J KOREVAAR Merijn Pays Bas 14:39
45 RODRIGUEZ SEPULVEDA Yeam Stefan Colombie 14:39
46 LELEU Antoine Color Code - Biowanze 14:39
47 KULIMBETOV Nurbolat Kazakhstan 14:39
48 DELFOSSE Florent Color Code - Biowanze 14:39
49 DE VOS Adam Canada 14:57
50 BECKERINGH Derk Abel Pays Bas 14:57
51 SCHOMBER Nils Allemagne 14:57
52 HOELGAARD Daniel Norvège 14:57
53 RAMIREZ MEDINA Santiago Javier Espagne 14:57
54 J DOYLE Elliot Medique p/b Silber Investments 14:57
55 GRIJALBA PEREZ Fernando Espagne 14:57
56 GALTA Frederik Norvège 14:57
57 HOCEVAR Aljaz Slovénie 14:57
58 GORENC Pavel Slovénie 14:57
59 BARBERO CUESTA Carlos Espagne 14:57
60 SKJERPING Kristoffer Norvège 3:51:41 14:57
61 COSSETTE Frédéric Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 14:57
62 BROCHU Jordan Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 14:57
63 LAPORTE Christophe France 14:57
64 GAUTHIER Simon Pierre Canada 14:57
65 ONSOW David Medique p/b Silber Investments 14:57
66 PAREDES AVELLANEDA César Nicolas Colombie 14:57
67 FOMINYKH Daniil Kazakhstan 14:57
68 MOTTET Florent Color Code - Biowanze 14:57
69 J NISHIMURA Hiroki Japon 14:57
70 J HOFSTEDE Lennard Pays Bas 14:57
71 THIELE Kersten Allemagne 14:57
72 DELANEY Olivier Medique p/b Silber Investments 14:57
73 JEAN Émile Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 14:57
74 LECUISINIER Pierre-Henri France 14:57
75 TERASAKI Takero Japon 14:57
76 SHIMIZU Ohko Japon 14:57
77 ZORDAN Andrea Italie 14:57
78 MOSER Ignazio Italie 14:57
79 BONIFAZIO Niccolo’ Italie 15:06
Hors-délais :
80 ORJUELA GUTIERREZ Fernando Colombie 25:01
Abandons :
WEINSTEIN Domenic Allemagne
QUINTERO GIL Juan Diego Colombie
KINOSHITA Tomohiro Japon
J GAGNON Samuel Équipe cycliste Ekoï - DeVinci
J PATRY Yohan Équipe cycliste Ekoï - DeVinci
CÔTÉ-BOUVETTE Félix Équipe cycliste Ekoï - DeVinci
J CHARTRAND Benjamin Medique p/b Silber Investments
Classement général :
1 GOUGEARD Alexis France les 151 km en 3h36'32''
2 OCHOA CAMARGO Diego Antonio Colombie 00:03
3 KOZHATAYEV Bakhtiyar Kazakhstan 00:07
4 GUILLEMOIS Romain France 00:10
5 ENGER Sondre Holst Norvège 00:12
6 BROWN Nathan États-Unis 00:12
7 AYAZBAYEV Maxat Kazakhstan 00:12
8 BETTIOL Alberto Italie 00:12
9 DUCHESNE Antoine Canada 00:12
10 RIVERA GUERRERO Ever Alexander Colombie 00:17
11 BYSTRøM Sven Erik Norvège 00:26
12 SCHEIT Florian Allemagne 01:54
13 BRUSSELMAN Twan Pays Bas 04:19
14 MAGNER Tyler États-Unis 04:22
15 KERF Jérôme Color Code - Biowanze 04:27
16 DYMES Kristian Norvège 04:27
17 GONZALES SALAS Mario Espagne 04:27
18 AITCHESON Ryan Canada 04:31
19 CRADDOCK Lawson États-Unis 06:33
20 PUTT Tanner États-Unis 06:33
21 PAVLIN Simon Slovénie 11:41
22 PESTIAUX Loic Color Code - Biowanze 12:01
23 HARMSEN Bart Pays Bas 12:15
24 KRIEGER Alexander Allemagne 12:15
25 VALLÉE Boris Color Code - Biowanze 12:15
26 VILLELLA Davide Italie 12:15
27 BIZHIGITOV Zhandos Kazakhstan 12:15
28 J ZURLO Federico Italie 12:15
29 COMBAUD Romain France 12:15
30 MOLINA CANET Antonio Espagne 12:15
31 TEGUEL Erwan France 12:15
32 PEDRERO LOPEZ Antonio 12:15 12:15
33 DZAMASTAGIC Mark Slovénie 12:15
34 LEECE Stephen États-Unis 12:20
35 WIGHT Stuart Canada 12:20
36 NAUD Pierrick Canada 12:20
37 MANNION Gavin États-Unis 12:20
38 J OKISHEV Viktor Kazakhstan 14:46
39 J KOBASHI Yuri Japon 14:46
40 RALPH Robert Medique p/b Silber Investments 14:46
41 OMOTE Toshiki Japon 14:46
42 PICCOLI James Medique p/b Silber Investments 14:51
43 J HAVIK Piotr Pays Bas 14:51
44 J KOREVAAR Merijn Pays Bas 14:51
45 RODRIGUEZ SEPULVEDA Yeam Stefan Colombie 14:51
46 LELEU Antoine Color Code - Biowanze 14:51
47 KULIMBETOV Nurbolat Kazakhstan 14:51
48 DELFOSSE Florent Color Code - Biowanze 14:51
49 DE VOS Adam Canada 15:09
50 BECKERINGH Derk Abel Pays Bas 15:09
51 J SCHOMBER Nils Allemagne 15:09
52 HOELGAARD Daniel Norvège 15:09
53 RAMIREZ MEDINA Santiago Javier Espagne 15:09
54 J DOYLE Elliot Medique p/b Silber Investments 15:09
55 GRIJALBA PEREZ Fernando Espagne 15:09
56 GALTA Frederik Norvège 15:09
57 HOCEVAR Aljaz Slovénie 15:09
58 GORENC Pavel Slovénie 15:09
59 BARBERO CUESTA Carlos Espagne 15:09
60 SKJERPING Kristoffer Norvège 15:09
61 J COSSETTE Frédéric Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 15:09
62 BROCHU Jordan Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 15:09
63 LAPORTE Christophe France 3:51:41 15:09
64 GAUTHIER Simon Pierre Canada 15:09
65 ONSOW David Medique p/b Silber Investments 15:09
66 PAREDES AVELLANEDA César Nicolas Colombie 15:09
67 FOMINYKH Daniil Kazakhstan 15:09
68 MOTTET Florent Color Code - Biowanze 15:09
69 J NISHIMURA Hiroki Japon 15:09
70 J HOFSTEDE Lennard Pays Bas 15:09
71 THIELE Kersten Allemagne 15:09
72 DELANEY Olivier Medique p/b Silber Investments 15:09
73 JEAN Émile Équipe cycliste Ekoï - DeVinci 15:09
74 LECUISINIER Pierre-Henri France 15:09
75 TERASAKI Takero Japon 15:09
76 SHIMIZU Ohko Japon 15:09
77 ZORDAN Andrea Italie 15:09
78 MOSER Ignazio Italie 15:09
79 BONIFAZIO Niccolo’ Italie 15:18
80 ORJUELA GUTIERREZ Fernando Colombie 25:13
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close