Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite 2010
Onbekend
Datum :
14-11-2010
144 km
Weg - Continentaal kampioenschap
Start
Aankomst
Hoofdindex Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Daniel Girmazion Teklehaimanot
ERI
in 03h 54m 06s
2
Meron Alem Russom
ERI
op 28s
3
Dan Craven
NAM
op
4
Adil Jelloul
MAR
op 01m 14s
5
Dawit Araya Haile
ERI
op
6
Azzedine Lagab
ALG
op 01m 31s
7
Reinardt Janse Van Rensburg
RSA
op
8
Adrien Niyonshuti
RWA
op
9
Natnael Teweldemedhin Berhane
ERI
op
10
Abdelatif Saadoune
MAR
op
Details
1 Daniel Teklehaimanot (Eri) 3:54:06
2 Meron Russom (Eri) 0:00:28
3 Dan Craven (Nam)
4 Adil Jelloul (Mar) 0:01:14
5 Araya Medhin Dawit Haile (Eri)
6 Azzedine Lagab (Alg) 0:01:31
7 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA)
8 Adrien Niyonshuti (Rwa)
9 Teweldemedhin Natnael Berhane (Eri)
10 Abdelati Saadoune (Mar)
11 Tesfai Teklit (Eri) 0:01:55
12 Paul Agorir (Ken) 0:01:59
13 Hichem Chabane (Alg) 0:02:57
14 Estifanos Gebresilassie (Eth)
15 Gabriel Combrinck (RSA) 0:03:33
16 Sollomon Bittew Shiferaw (Eth)
17 Issiaka Fofana (CIv) 0:08:09
18 Fathi Ahmed Atunsi (Lba)
19 Frekalsi Debesai (Eri)
20 Gasore Hategeka (Rwa)
21 Nathan Byukusenge (Rwa) 0:14:45
22 Emmanuel Rudahunga (Rwa)
23 Suliman Kangangi (Ken)
24 Issiaka Cisse (CIv)
25 Goton Mebrahtu Biru (Eth) 0:14:49
26 Abderahmane Bourraza (Alg) 0:16:52
27 Innocent Uwamungu (Rwa)
28 David Matovu (Uga)
29 Songezo Jim (RSA)
30 Raoul Herve Mbah (Cmr)
31 Noufou Minougou (Bur)
32 Obed Ruvogera (Rwa)
33 Med Said El Ammoury (Mar) 0:18:37
34 Ahmed Youssef Belgasem (Lba)
35 Peter Loriko (Ken)
36 Amr Mahmoud Ahmed Mohamed (Egy)
37 Dieunedort Simo Sando (Cmr) 0:21:37
DNS Bassirou Konte (CIv)
DNS Robert Fotsing Dassie (Cmr)
DNF Jasson Bakke (RSA)
DNF Luthando Kaka (RSA)
DNF Jacques Janse Van Rensburg (RSA)
DNF Nicodem Habiyambere (Rwa)
DNF Jean De Dieu Uwimana (Rwa)
DNF Abdelbasset Hanachi (Alg)
DNF Abdelmalek Madani (Alg)
DNF Youcef Reguigui (Alg)
DNF Bilel Saada (Alg)
DNF Redouane Chabane (Alg)
DNF Rasmané Ouedraogo (Bur)
DNF Abdul Aziz Nikiema (Bur)
DNF Etienne Tarbagdo (Bur)
DNF Oumarou Minougou (Bur)
DNF Bolotigui Ouattara (CIv)
DNF Ben Zakaria Fofana (CIv)
DNF Mamadou Coulibaly (CIv)
DNF Ibrahim James Yousef (Egy)
DNF Mohamed Saad Abou Hegazy (Egy)
DNF Eddin Asran Osamahussam (Egy)
DNF Ali Al-Sayed Ali Abdullah (Egy)
DNF Mahmoud Mohamed Alaa Eddin (Egy)
DNF Msgena Kindeya (Eth)
DNF Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth)
DNF Yirga Woldemaria Kinfe (Eth)
DNF Samuel Anim (Gha)
DNF Henry Tetteh Djangmah (Gha)
DNF Aminu Mohammed (Gha)
DNF Nuru Alhassan Pardie (Gha)
DNF Yannick Lincoln (Mri)
DNF John Njoroge (Ken)
DNF Kipchumba Benjamin Kogo (Ken)
DNF Samuel Mwangi (Ken)
DNF Ahmed Mohamed Abdalla (Lba)
DNF Faysal Alsharaa (Lba)
DNF Amin Abdelrazag Alkilani (Lba)
DNF Mohamed Ali Almabruk (Lba)
DNF Lotto Petrus (Nam)
DNF Victor Krohne (Nam)
DNF Ingram Cuff (Nam)
DNF George William Kisenyi (Uga)
DNF Robert Kiwendo (Uga)
DNF Brigt Sam Muwonge (Uga)
DNF Sebastian Kigongo Semakula (Uga)
DNF Edward Bukenya (Uga)
DNF Muzamir Wavamuno (Uga)
DNF Francis Louis (Sey)
DNF Andy Rose (Sey)
DNF Edward Pothin (Sey)
DNF Chris Germain (Sey)
DNF James Bristol (Sey)
DNF Simon Brierley (Sey)
DNF Obert Chembe (Zam)
DNF Trust Munangandu (Zam)
DNF David Martin (Zim)
DNF Bright Chipongo (Zim)
DNF Glenn Morgan (Zim)
DNF Mouhssine Lahsaini (Mar)
DNF Tarik Chaoufi (Mar)
DNF Adnane Arbia (Mar)
DNF Martinien Tega (Cmr)
DNF Sah Noel Tanessop (Cmr)
DNF Robert Tawedi Modi (Cmr)
DNF Jean Marie Nshimirimana (Bdi)
DNF Jean Marie Ndayikengurukiye (Bdi)
DNF Juvenal Nduwimana (Bdi)
DNF Ladislas Ncamugwanko (Bdi)
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close