Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Dijon 2010
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
Frankrijk
Datum :
11-04-2010
161,8 km
Weg - Wedstrijd
Start
Dijon (Bourgogne), Frankrijk
Aankomst
Dijon (Bourgogne), Frankrijk
Hoofdindex Dijon
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Olivier Grammaire
FRA
in 03h 33m 10s
2
Benoit Drujon
FRA
op
3
Romain Delalot
FRA
op
4
Julien Antomarchi
FRA
op
5
Benjamin Le Roscouët
FRA
op
Details
1 GRAMMAIRE OLIVIER SCODIJON TEAM LAPIERRE les 161,8 km en 3H33'10"
2 DRUJON BENOIT CMA 93 BIG MAT
3 DELALOT ROMAIN NOGENT SUR OISE
4 ANTOMARCHI JULIEN VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
5 LE ROSCOUET BENJAMIN CLUB ROUTIER DES 4 CHEMINS ROANNE
6 BACON ROMAIN CMA 93 BIG MAT
7 KOVALIOVAS EDGARAS VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
8 BENNETT SAM VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
9 BOIRE SEBASTIEN SCODIJON TEAM LAPIERRE
10 LAUBERT EDOUARD A.C.THANN
11 RULLIERE MELVIN CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYC.
12 BILLON ALEXANDRE CMA 93 BIG MAT
13 RACAULT RONAN CMA 93 BIG MAT
14 CHANCRIN CAMILLE ESPOIR CYCLISME ST ETIENNE LOIRE
15 PIOLINE RENAUD CMA 93 BIG MAT
16 GRATIOT ALEXANDRE NOGENT SUR OISE
17 FAYOLLE CEDRIC GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38
18 DERANGERE JEREMIE SCODIJON TEAM LAPIERRE
19 RAVET FLORIAN VELO CLUB DOLOIS
20 IVARS SEBASTIEN CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYC.
21 DILLIER SILVAN CHAMBERY CYCLISME FORMATION
22 BIHEL CESAR CMA 93 BIG MAT
23 BOUHANNI NACER U.V.C.A.TROYES
24 PIJOURLET JULES CHAMBERY CYCLISME FORMATION
25 MORKOV JESPER TEAM BONNAT 91
26 LAMPERRIERE JOCELYN A.S.MARCOUSSIS
27 AUBERT STEVENS VELO CLUB HYEROIS
28 CHOLLETON SYLVAIN CLUB ROUTIER DES 4 CHEMINS ROANNE
29 WELTER THOMAS CHAMBERY CYCLISME FORMATION
30 MORAND BORIS TEAM HAUTE SAVOIE/SAVOIE
31 MAURIN JEAN MARC VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
32 SINNER BENOIT TEAM BONNAT 91
33 DEREPAS DAVID U.V.C.A.TROYES
34 BESSON JEREMY TEAM BONNAT 91
35 CANARD VINCENT VELO CLUB CALADOIS
36 BENETIERE STEPHANE CREUSOT CYCLISME
37 BALLY MAXIME VELO CLUB CALADOIS
38 OUGIER NICOLAS TEAM HAUTE SAVOIE/SAVOIE
39 VILLAVICENCIO DAVID NOGENT SUR OISE
40 MARSAL JEAN PHILIPPE A.C.THANN
41 HENCKY FREDERIC A.C.THANN
42 AGOSTINI CHRISTOPER CREUSOT CYCLISME
43 EISENBRAUN FLORIAN V.C.ST CROIX EN PLAINE
44 FOL DAMIEN TEAM HAUTE SAVOIE/SAVOIE
45 BOURLOT PIERRE TEAM VULCO VAULX EN VELIN
46 FLAVIEN MARC ESPOIR CYCLISME ST ETIENNE LOIRE
47 BONNEFOY ADRIEN CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYC.
48 BEGHIN GERARD SPRINTER CLUB SARREGUEMINES 57
49 FAVRET SEBASTIEN JURA CYCLIISME PAYS REVERMONT
50 BORUCKI PAWEL U.V.C.A.TROYES
51 OLAVARRIA CRISTOBAL ESPOIR CYCLISME ST ETIENNE LOIRE
52 TALLONNEAU GWENAEL A.S.MARCOUSSIS
53 SONNERY BLAISE CREUSOT CYCLISME
54 BENOIT LUDOVIC GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38
55 CHEVALIER JEROME AMICALE CYCLISTE BISONTIN
56 DELVITTO CYRILLE SPRINTER CLUB SARREGUEMINES 57
57 LE BOURHIS FABIEN TEAM BONNAT 91
58 DOWNEY SEAN VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
59 JOHANSSON MARCUS A.S.P.T.T. MULHOUSE
60 KNEISKY MORGAN TEAM ROUBAIX-LILLE METROPOLE
61 ARASSUS DAVID AMICALE CYCLISTE BISONTIN
62 JEANNEY STEPHANE JURA CYCLIISME PAYS REVERMONT
63 MANDIER ETIENNE ESPOIR CYCLISME ST ETIENNE LOIRE
64 FEBVAY GEOFFREY SCODIJON TEAM LAPIERRE
65 MARTINEZ YANNICK CREUSOT CYCLISME
66 TARRIDE GREGOIRE VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
67 ROCHAIX BRUNO JURA CYCLIISME PAYS REVERMONT
68 FINOT FREDERIC CREUSOT CYCLISME
69 BODIOT ALEXIS NOGENT SUR OISE
70 VIENNOT JULIEN CHAMBERY CYCLISME COMPETITION
71 GORICHON ANTOINE CMA 93 BIG MAT
72 MAINARD JEROME CLUB ROUTIER DES 4 CHEMINS ROANNE
73 PRIEUR JEREMY VELO CLUB CALADOIS
74 MORTENSEN MIKKEL TEAM BONNAT 91
75 CHEDLHOMME MORGAN NOGENT SUR OISE
76 GRIMSEY STUART TEAM VULCO VAULX EN VELIN
77 BOISSON NICOLAS C.C.ETUPES
78 FEDREGO ETIENNE CREUSOT CYCLISME
79 CESSOT JONATHAN SCODIJON TEAM LAPIERRE
80 ROBB STEVEN AMICALE CYCLISTE BISONTIN
81 KNEISKY MARTIAL VELO CLUB ORNANS
82 MOUCHERAUD PAUL CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYC.
83 TALPIN FREDERIC CREUSOT CYCLISME
84 COULON ALEXIS SCODIJON TEAM LAPIERRE
85 NICOLE PIERRE ALAIN SCODIJON TEAM LAPIERRE
86 MUFFAT ADRIEN CHAMBERY CYCLISME COMPETITION
87 BRODIER JEROME U.V.C.A.TROYES
88 CABAUD BENJAMIN VELO CLUB DOLOIS
89 BAGOT YOANN VELO CLUB LA POMME MARSEILLE
90 GRIFFOND YVAN TEAM MACADAM'S COWBOYS
91 VINCENT RENAUD P.E.HAGUENNEAU
92 JULLIEN SEBASTIEN BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME
93 NOIRJEAN GILLES AMICALE CYCLISTE BISONTIN
94 LABAT GUILLAUME AMICALE CYCLISTE BISONTIN
95 RAIBAUD JIMMY CLUB ROUTIER DES 4 CHEMINS ROANNE
96 LOLLIEROU ERWANN A.S.MARCOUSSIS
97 KIRSCH MICKAEL AMICALE CYCLISTE BISONTIN
98 BELUCHE MICKAEL VELO CLUB DOLOIS
99 SCHILLING JEREMY A.S.P.T.T. MULHOUSE
100 MENINI FREDERIC TEAM VULCO VAULX EN VELIN
101 PASCUAL BENJAMIN SCODIJON TEAM LAPIERRE
102 GEOFFRROY BENOIT SCODIJON TEAM LAPIERRE
103 SANLAVILLE PIERRE YVES TEAM VULCO VAULX EN VELIN
104 COLOMBATTO LAURENT AMICALE CYCLISTE BISONTIN
105 GAUTHIER REMY A.S.MARCOUSSIS
106 HAMEL KEVIN SPRINTER CLUB SARREGUEMINES 57
107 MARCHAND NICOLAS A.C.THANN
108 MABILEAU ANTOINE ESPOIR CYCLISME ST ETIENNE LOIRE
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close