Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Prato 2008
GP Industria e Commercio di Prato
Italië
Datum :
21-09-2008
178 km
Weg - Wedstrijd
Start
Prato (Toscana), Italië
Aankomst
Prato (Toscana), Italië
Hoofdindex Prato
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Mikhailo Khalilov
UKR
in 04h 09m 04s
2
Marco Frapporti
ITA
op
3
Volodymyr Zagorodny
UKR
op
4
Francesco Ginanni
ITA
op
5
Raffaele Ferrara
ITA
op
6
Francesco Failli
ITA
op
7
Gerhard Trampusch
AUT
op
8
Vincenzo Nibali
ITA
op
9
Alexey Shchebelin
RUS
op
10
Christian Pfannberger
AUT
op
Details
1 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ceramica Flaminia Bossini Doce 4.09.04 (43.025 km/h)
2 Marco Frapporti (Ita) CSF Group Navigare
3 Volodymyr Zagorodny (Ukr) NGC Medical - OTC Industria Porte
4 Francesco Ginanni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
5 Raffaele Ferrara (Ita) LPR Brakes-Ballan
6 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
7 Gerhard Trampusch (Aut) Elk Haus - Simplon
8 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas
9 Alexey Shchebelin (Rus) Cinelli - OPD
10 Christian Pfannberger (Aut) Barloworld
11 Fabio Gilioli (Ita) Amore & Vita - McDonald's
12 Gabriele Bososio (Ita) LPR Brakes-Ballan
13 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
14 Dainius Kairelis (Lit) Ceramica Flaminia Bossini Doce
15 Niklas Axelsson (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli 0.14
16 Gabriele Missaglia (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
17 Michele Scarponi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
18 Luigi Sestili (Lit) Ceramica Flaminia Bossini Doce 2.45
19 Allesandro Pettachi (Ita) LPR Brakes-Ballan 2.56
20 Danilo Hondo (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
21 Honorio Machado Perez (Ven) Katay Cycling Team
22 Mariusz Wiesiak (Pol) Nippo-Endeka
23 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche - Silver Cross
24 Matej Mugerli (Slo) Liquigas
25 Felix R. Cardenas Ravalo (Col) Barloworld
26 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia Bossini Doce
27 Alessio Signeno (Ita) NGC Medical - OTC Industria Porte
28 Hubert Krys (Pol) Ceramica Flaminia Bossini Doce
29 Alexander Gottfried (Ger) Tinkhoff Credit Systems
30 Piergiorgio Camussa (Ita) NGC Medical - OTC Industria Porte
31 Harald Totschnig (Aut) Elk Haus - Simplon
32 Mikhail Timochine (Rus) Amore & Vita - McDonald's
33 Andrea Noé (Ita) Liquigas
34 Julian David Munoz Giraldo (Col) Hadimec - Nazionale Elettronica
35 Serguei Klimov (Rus) Tinkhoff Credit Systems
36 Marco Cattaneo (Ita) NGC Medical - OTC Industria Porte
37 Donato Cannone (Ita) NGC Medical - OTC Industria Porte
38 Santo Anza (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
39 Maurizio Biondo (Ita) Ceramica Flaminia Bossini Doce
40 Luca Solari (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
41 Luca Mazzanti (Ita) Tinkhoff Credit Systems
42 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia Bossini Doce
43 Chris Froome (GBr) Barloworld
44 John-Lee Augustein (RSA) Barloworld
45 Alessandro Spezialetti (Ita) LPR Brakes-Ballan
46 Roberto-Antonio Richeze (Arg) Katay Cycling Team
47 Mauro Finetto (Ita) CSF Groupe Navigare
48 Rnrico Gasparotto (Ita) Barloworld
49 Juan-Maur. Soler Hernandez (Col) Barloworld
50 Francesco Tizza (Ita) NGC Medical - OTC Industrias Porte
51 Muradjan Khalmuratov (UZB) Centri della Calzatura - Partizan
52 Andreas Dietziker (Swi) Volksbank - Corratec
53 Stefan Rucker (Aut) Elk Haus - Simplon
54 Pascal Hungerbühler (Swi) Volksbank - Corratec
55 Danilo Di Luca (Ita) LPR Brakes-Ballan
56 Stefan Denifl (Aut) Elk Haus - Simplon
57 Antonio Quadranti (Ita) Katay Cycling Team
58 Jan Valach (Cze) Elk Haus - Simplon
59 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
60 Devis Miorin (Ita) Nippo-Endeka
61 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche - Silver Cross
62 Vincenzo Garofalo (Ita) Nippo-Endeka
63 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Goupe Navigare
64 Massimo Giunti (Ita) Miche - Silver Cross
65 Pasquale Mutu (Ita) Miche - Silver Cross
66 Leonardo Bertagnoli (Ita) Liquigas
67 Charles Wegelius (GBr) Liquigas
68 Steven Cummings (Gbr) Barloworld
69 Andrei Kunitski (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
70 Bruno Rizzi (Ita) NGC Medical - OTC Industrias Porte
71 Yauheni Sobal (Blr) Tinkhoff Credit Systems 3.35
72 Daniel Musiol (Ger) Volksbank Corratec
73 Ivan Dario Hernandez Henao (Col) Centri della Calzatura - Partizan
74 Evgeniy Sladkov (Kaz) Centri della Calzatura - Partizan
75 Harald Morscher (Aut) Volksbank - Corratec
76 Christop Sokoll (Aut) Volksbank - Corratec
77 Domenico Agosta (Ita) Nippo-Endeka
78 Pierpaolo Tondo (Ita) Nippo-Endeka
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close