Cofidis 1999

         

Ploegnaam:
Cofidis
Jaar
1999
vanaf - tot
01-01-1999 - 31-12-1999
Nationaliteit
Frankrijk
UCI-code
COF 
UCI-categorie
Fietsen
MBK 

slider image slider image slider image

Ploegnaam:   Cofidis
Jaar  1999
vanaf - tot   01-01-1999 - 31-12-1999
Nationaliteit  Frankrijk
UCI-code  COF 
UCI-categorie  1 
Fietsen  MBK 


 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

Bernard Quilfen

Ploegleider

Alain Bondue

Manager

Alain Deloeuil

Assistent Ploegleider

Francis Van Londersele

Assistent Ploegleider

Samenstelling ploeg

Mickaël Bourgain


Frankrijk
vanaf 01-08-1999 tot 31-12-1999


Steve De Wolf


België
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Jérôme Delbove


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Laurent Desbiens


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Peter Farazijn


België
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Laurent Gané


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Philippe Gaumont


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Christophe Guillaume


Frankrijk
vanaf 01-09-1999 tot 31-12-1999
(Stagiair)


Grzegorz Gwiazdowski


Polen
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Nicolas Jalabert


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Bobby Julich


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Stéphane Krafft


Frankrijk
vanaf 01-09-1999 tot 31-12-1999
(Stagiair)


Claude Lamour


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Vincent Le Quellec


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Massimiliano Lelli


Italië
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Thierry Loder


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Nico Mattan


België
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Roland Meier


Zwitserland
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


David Millar


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


David Moncoutié


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Francis Moreau


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Samuel Plouhinec


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Arnaud Prétot


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Mickaël Quemener


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Freddy Ravaleu


Frankrijk
vanaf 01-09-1999 tot 31-12-1999
(Stagiair)


Christophe Rinero


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Anthony Rokia


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Janek Tombak


Estland
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Arnaud Tournant


Frankrijk
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


Frank Vandenbroucke


België
vanaf 01-01-1999 tot 31-12-1999


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Laurent Desbiens:

9.09

% Laurent Gané:

9.09

% Grzegorz Gwiazdowski:

4.55

% Claude Lamour:

4.55

% Vincent Le Quellec:

4.55

% David Moncoutié:

4.55

% Francis Moreau:

9.09

% Arnaud Tournant:

13.64

% Frank Vandenbroucke:

40.91


Fotoalbum Cofidis 1999

1999


  Afbeelding toevoegen