Terrot - Hutchinson 1954

         

Ploegnaam:
Terrot - Hutchinson
Jaar
1954
vanaf - tot
01-01-1954 - 31-12-1954
Nationaliteit
Frankrijk
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
Terrot 

slider image slider image slider image

Ploegnaam:   Terrot - Hutchinson
Jaar  1954
vanaf - tot   01-01-1954 - 31-12-1954
Nationaliteit  Frankrijk
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen  Terrot 


 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

Pierre Dion

Ploegleider

Samenstelling ploeg

Etienne Amelijnck


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Pierre Baratin


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roger Batslé


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954
(Onafhankelijke)


Omer Braekevelt


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Sergio Celebrowsky


Spanje
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roger Chaussabel


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Angelo Colinelli


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Carlos Conficoni


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Hilaire Couvreur


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roland Dambrune


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954
(Onafhankelijke)


Jean De Gribaldy


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Marcel De Mulder


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Albert Decin


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Adolphe Deledda


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Ferdinand Devèze


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Marcel Disseaux


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jean Dotto


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


André Druére


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


André Druére


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Robert Ducard


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Andrè Dufraisse


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Marcel Dussault


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Raymond Elena


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Óscar Elguezabal


Spanje
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Michel Ellena


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Marcel Ernzer


Luxemburg
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Gaby Faille


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Georges Gay


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Louis Gillet


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Marcel Guitard


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jean Hobjanian


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Valentin Huot


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Ahmed Kebaïli


Algerije
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Willy Kemp


Luxemburg
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Nello Lauredi


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


André Lesca


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jesús Lorono


Spanje
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jean Malléjac


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Nicolas Morn


Luxemburg
vanaf 20-05-1954 tot 31-12-1954


Maurice Neyt


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Robert Nicollet


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


René Ostertag


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954
(Onafhankelijke)


José Pérez


Spanje
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Henri Perly


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roger Provost


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jean Robic


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Antonin Rolland


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roger Rondeaux


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Florent Rondelé


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


André Rosseel


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Tino Sabbadini


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jängy Schmit


Luxemburg
vanaf 01-01-1954 tot 07-07-1954


Jean-Pierre Schmitz


Luxemburg
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Pierre Scribante


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Frans Siroyt


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Edgard Sorgeloos


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Paul Taildeman


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Lucien Teisseire


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Eugene Tremaudan


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Calixte Van Steenbrugge


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Jos Wijns


België
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


Roger Wyckstand


België
vanaf 01-02-1954 tot 31-12-1954


Abdel-Kader Zaaf


Frankrijk
vanaf 01-01-1954 tot 31-12-1954


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Roger Batslé:

8.33

% Omer Braekevelt:

14.58

% Hilaire Couvreur:

4.17

% Jean Dotto:

4.17

% Andrè Dufraisse:

2.08

% Marcel Dussault:

2.08

% Raymond Elena:

4.17

% Marcel Ernzer:

4.17

% Georges Gay:

2.08

% Jean Hobjanian:

2.08

% Valentin Huot:

6.25

% Ahmed Kebaïli:

2.08

% Nello Lauredi:

2.08

% Roger Rondeaux:

2.08

% Florent Rondelé:

6.25

% André Rosseel:

14.58

% Jean-Pierre Schmitz:

6.25

% Edgard Sorgeloos:

6.25

% Paul Taildeman:

2.08

% Lucien Teisseire:

2.08

% Jos Wijns:

2.08


Fotoalbum Terrot - Hutchinson 1954


  Afbeelding toevoegen