Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 november
deel 2 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
01 november
Al Wathba
NE
Wedstrijd
UAE
Dukhan
NE
Wedstrijd
QTR
Jesolo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Koppenberg, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
1e etappe Tour de Kepri
NE
Etappe
INA
8e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
10e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta al Sur
NE
Etappe
CRC
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
02 november
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Coromandel
K2 Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Falmouth, Cyclocross
Really Rad Festival # 1
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V)
Really Rad Festival # 1
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren
Really Rad Festival # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Manlleu, Cyclocross
Trofeo Joan Soler
C2
Wedstrijd
ESP
Manlleu, Cyclocross (V)
Trofeo Joan Soler
C2
Wedstrijd
ESP
Manlleu, Cyclocross, Junioren
Trofeo Joan Soler
CJ
Wedstrijd
ESP
Muhanga - Karongo
Western Circuit
NE
Wedstrijd
RWA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
NE
Criterium
AUS
Ostrava, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Rhenen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Rhenen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Rhenen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Rhenen, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Rhenen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Rhenen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Tijarafe, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Tour de Kepri
NE
Etappe
INA
9e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
4e etappe Vuelta al Sur
NE
Ploegentijdrit
CRC
3e etappe Vuelta al Sur
NE
Etappe
CRC
Yuping
Colourful Guizhou Final Race
NE
Wedstrijd
CHN
03 november
Andrézieux, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Andrézieux, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Andrézieux, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Andrézieux, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Bhandara
NE
Wedstrijd
IND
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Dalen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Dalen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dalen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Dalen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Dalen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Falmouth, Cyclocross (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V) (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (a)
Really Rad Festival # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Fillmore, Chrono
Piru Time Trial
NE
Wedstrijd
USA
Gabarone (a)
Tsela Otse Road Race
NE
Wedstrijd
BOT
Guacara
Homenaje a Manuel Fernandez
NE
Wedstrijd
VEN
Makuhari, Cyclocross
C2
Wedstrijd
JPN
Makuhari, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
JPN
Makuhari, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
JPN
Micasasa, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ROM
Micasasa, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ROM
Micasasa, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Peterborough, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CAN
Peterborough, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CAN
Peterborough, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CAN
2e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rymarov, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Saive, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Saive, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saive, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Saive, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
San Juan (a)
Apertura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Santa Lucía
Santa Lucía CC Alas Rojas
NE
Wedstrijd
URU
Sun Moon Lake Challenge
NE
Wedstrijd
TPE
3e etappe Tour de Kepri
NE
Etappe
INA
10e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
Proloog Tour of Southland
NE
Proloog
NZL
Tshwane
Tshwane Capital Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Vic, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Vic, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Vic, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta al Sur
NE
Etappe
CRC
deel 1 Wereldbeker, Baan, Achtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Puntenkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
04 november
3e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
05 november
4e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
06 november
5e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
3e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
1e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
07 november
6e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
4e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
2e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
08 november
Ghor al Safi - Ayla Oasis
Dead2Red Race
NE
Wedstrijd
JOR
1e etappe Riad
Riyaad CC November Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
2e etappe Riad
Riyaad CC November Race
NE
Etappe
KSA
1e etappe Tour of Quanzhou Bay
2.2
Etappe
CHN
7e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
3e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Derny
09 november
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 60+ (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 70-74
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 75+
CCM
Europees Kampioenschap
Fray Bentos
Fray Bentos CC Centenario
NE
Wedstrijd
URU
Heerde, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Hillingdon (h)
Imperial Winter Series 2
NE
Wedstrijd
GBR
Langebaan
Lagoon Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Midland, Cyclocross
The Silver Goose # 1
C2
Wedstrijd
CAN
Midland, Cyclocross (V)
The Silver Goose # 1
C2
Wedstrijd
CAN
Midland, Cyclocross, Junioren
The Silver Goose # 1
CJ
Wedstrijd
CAN
MountainChampionship of ACT , Op de weg, Elite, Australië
NE
Klimwedstrijd
AUS
1e etappe Naranjal
Copa K6 Shimano
NE
Individuele tijdrit
PAR
Northampton, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Pan American Championships Masters 35-44, Cyclocross, Open
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 35-44, Cyclocross, Open (V)
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 45-54, Cyclocross, Open
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 45-54, Cyclocross, Open (V)
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 55-64, Cyclocross, Open
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 55-64, Cyclocross, Open (V)
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 65-74, Cyclocross, Open
CCM
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships Masters 65-74, Cyclocross, Open (V)
CCM
Regionaal kampioenschap
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
Sint-Jozef 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Sint-Jozef 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Selangor, Criterium
Persiaran Semarak Api Criterium
NE
Criterium
MAS
2e etappe Tour of Quanzhou Bay
2.2
Etappe
CHN
8e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
6e etappe Tour of Southland
NE
Individuele tijdrit
NZL
7e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
4e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
deel 2 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Derny
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite
CDM
Wereldbeker
10 november
Arapongas
GP Gustavo Pattero
NE
Wedstrijd
BRA
Ardingly, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Ardingly, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Ardingly, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Feilding
Feilding Festival of Cycling - Joe Allen Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Karrantza, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Meizhou
Fengshun Xidesheng Cup
NE
Criterium
CHN
2e etappe Naranjal
Copa K6 Shimano
NE
Etappe
PAR
Northampton, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Pan American Championships, Cyclocross, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Phatthalung
Design Race
NE
Wedstrijd
THA
3e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
San Felipe, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CHI
Tegucigalpa (b)
Vuelta a Tegucigalpa
NE
Wedstrijd
HON
Tilburg, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Tilburg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Tour de Okinawa
1.2
Wedstrijd
JPN
1e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
3e etappe Tour of Quanzhou Bay
2.2
Etappe
CHN
9e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
5e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
5e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
deel 2 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite
CDM
Derny
deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite
CDM
Derny
deel 2 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
11 november
1e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Lamentin
La Belle Martinique-La Belle Créole
NE
Wedstrijd
MTQ
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C1
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross (V)
Jaarmarktcross
C1
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Junioren
Jaarmarktcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Jaarmarktcross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
12 november
2e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
1e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
13 november
3e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
2e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
3e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
14 november
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
3e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
4e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
1e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
15 november
Al Ghuwairiya
NE
Wedstrijd
QTR
4e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
Shaoguan
Dawan District Shaoguan Station Race
NE
Wedstrijd
CHN
4e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
5e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
1e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Klimtijdrit
NIC
2e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
1e etappe Vuelta al Caribe
NE
Wedstrijd
CRC
2e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
16 november
5e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Junioren
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen
Hever-Schiplaken/Ravestein 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen
Hever-Schiplaken/Ravestein 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Hilversum, Cyclocross (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Hilversum, Cyclocross, Junioren
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Kinneret
Kibbutz Kinneret Race
NE
Wedstrijd
ISR
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Shanghai, Criterium
Tour de France Criterium
1.CRT
Criterium
CHN
Suffern, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Suffern, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Suffern, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Tabor, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
CZE
Tabor, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
CZE
Tabor, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
CZE
Tabor, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
CZE
5e etappe Tour des Aéroports
NE
Etappe
TUN
6e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
Vega de San Mateo, Chrono
Tirusamac Cronoescalada
NE
Klimtijdrit
ESP
3e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
2e etappe Vuelta al Caribe
NE
Ploegentijdrit
CRC
3e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
17 november
Ballinrobe
Hollymount Sean Stagg Shield
NE
Wedstrijd
IRL
Banneux, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Belém
Aniversario Federacion Paraense de Ciclismo FPC
NE
Wedstrijd
BRA
6e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Dangriga
TV Ramos Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Diepenbeek, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross
Flandriencross
C1
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
Flandriencross
C1
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
Flandriencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
Flandriencross
CU
Wedstrijd
BEL
Hittnau, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Lieshout, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Louny, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Marrakech
Ligue du Sud
NE
Wedstrijd
MAR
Masterton
Alfredton Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
Nairobi, Criterium
Garden City
NE
Criterium
KEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Regionaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Noviciado (a)
Noviciado Alto
NE
Wedstrijd
CHI
Riversands
Ride Joburg 247 - 94.7 Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Saccolongo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Saccolongo, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Saccolongo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Santa Rosa
Vuelta a Santa Rosa
NE
Wedstrijd
PER
Suffern, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Suffern, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Suffern, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Takashima, Cyclocross
Kansai Cyclo Cross Makino
C2
Wedstrijd
JPN
Takashima, Cyclocross (V)
Kansai Cyclo Cross Makino
C2
Wedstrijd
JPN
Takashima, Cyclocross, Junioren
Kansai Cyclo Cross Makino
CJ
Wedstrijd
JPN
10e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
7e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
1e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
3e etappe Vuelta al Caribe
NE
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta al Valle
NE
Individuele tijdrit
ARG
5e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
18 november
7e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
2e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
19 november
3e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
2e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
20 november
Morelia
Carrera Internacional por la Paz Michoacan
NE
Wedstrijd
MEX
4e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
21 november
5e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
5e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
6e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
22 november
6e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
7e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
23 november
Bangalore
Nandi Epic Race
NE
Wedstrijd
IND
Farmer's Circuit
NE
Wedstrijd
RWA
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren
North Carolina Grand Prix # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Kosice, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Leiden, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nagano-shi, Cyclocross
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C1
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross (V)
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C1
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross, Junioren
Minamimaki, Nobeyama Supercross
CJ
Wedstrijd
JPN
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
NE
Regionaal kampioenschap
COL
Poatina
Poatina Challenge
NE
Wedstrijd
AUS
San Javier
Clasica Villa de San Javier
NE
Wedstrijd
ESP
7e etappe Tour of Fuzhou
2.1
Etappe
CHN
Tucson
El Tour de Tucson
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
8e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
1e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
Vuelta a Barahona
NE
Etappe
DOM
Wachtebeke, Cyclocross
Ambiancecross
C1
Wedstrijd
BEL
Wachtebeke, Cyclocross (V)
Ambiancecross
C1
Wedstrijd
BEL
Wachtebeke, Cyclocross, Junioren
Ambiancecross
CJ
Wedstrijd
BEL
Wachtebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Ambiancecross
NE
Wedstrijd
BEL
Wachtebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Ambiancecross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Wachtebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Ambiancecross
NE
Wedstrijd
BEL
24 november
Accra
PruRide Accra Race
NE
Wedstrijd
GHA
Diamond
Diamond Mineral Water Race
NE
Wedstrijd
GUY
Dommelen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Dommelen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dommelen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Dommelen, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dommelen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Dommelen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
El Tigre
Clasico Memorial Leone Rossi
NE
Wedstrijd
VEN
Gosciecin, Cyclocross
C2
Wedstrijd
POL
Gosciecin, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
POL
Gosciecin, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
POL
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren
North Carolina Grand Prix # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross (V)
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross, U23
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Moulay Idris
Moulay Driss Zerhoun - Ligue Fes Meknes w/ Club Alimailia, Meknes
NE
Wedstrijd
MAR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters D, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cambodja
CN
Nationaal kampioenschap
CAM
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Colombia
NE
Regionaal kampioenschap
COL
Pembrey, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Pembrey, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Pembrey, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Pilar
Volta do Rio Paraiba
NE
Wedstrijd
BRA
4e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
25 november
5e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
26 november
6e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Individuele tijdrit
PAN
27 november
1e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
7e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
28 november
2e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
8e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
29 november
Dubai, Criterium
Spinneys92 Challenge
NE
Wedstrijd
UAE
3e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
1e etappe Tour of Bright
NE
Individuele tijdrit
AUS
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 70-74
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 70+ (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 75+
CMM
Wereldkampioenschap
30 november
Abadiano, Cyclocross
Abadiñoko udala saria
C2
Wedstrijd
ESP
Abadiano, Cyclocross (V)
Abadiñoko udala saria
C2
Wedstrijd
ESP
Abadiano, Cyclocross, Junioren
Abadiñoko udala saria
CJ
Wedstrijd
ESP
Broken Arrow, Cyclocross
Ruts N Guts # 1
C2
Wedstrijd
USA
Broken Arrow, Cyclocross (V)
Ruts N Guts # 1
C2
Wedstrijd
USA
Broken Arrow, Cyclocross, Junioren
Ruts N Guts # 1
CJ
Wedstrijd
USA
2e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
1e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
Hillingdon
Imperial Winter Series 3
NE
Wedstrijd
GBR
Kolín, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Kolín, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Kolín, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Kolín, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Kolín, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kortrijk, Cyclocross
Urban Cross
C2
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross (V)
Urban Cross
C2
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross, Junioren
Urban Cross
CJ
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross, U23
Urban Cross
CU
Wedstrijd
BEL
Las Rozas
Memorial Isabel Clavero
NE
Wedstrijd
ESP
Luanda
GP Unitel
NE
Wedstrijd
ANG
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross, Junioren
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CJ
Wedstrijd
ITA
Oudewater, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Oudewater, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Taupo
Lake Taupo Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
2e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
1e etappe Vuelta Chorotega
NE
Etappe
CRC
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje