Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
4e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Criterium
HUN
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
Kiev (V)
Horizon Park - Kiev Olympic Race - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oman
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
OMA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oman
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
OMA
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Montenegro
2.2
Etappe
Afgelast
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
02 oktober
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
Asker, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
NOR
Asker, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
NOR
Asker, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
NOR
Assendelft
Kermisronde Assendelft
NE
Wedstrijd
NED
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren
Charm City Cross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (V)
Charm City Cross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Bologna (V)
Giro dell Emilia
1.HC/WE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Brooksville Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Criterium
AUS
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Etappe
HUN
Hlinsko, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
Kiev (V)
Kievskaya Sotka Challenge - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.1
Wedstrijd
FRA
Lillehammer
Lillehammer GP
1.2
Wedstrijd
NOR
Loburn
Round the Gorges
NE
Wedstrijd
NZL
Meulebeke, Cyclocross
Berencross
C2
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross (V)
Berencross
C2
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Junioren
Berencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Berencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Berencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Mlada Boleslav
Skodovacke Okruhy
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
New York City
Kissena Fall Classic
NE
Wedstrijd
USA
North Little Rock
Cross Winds Classic
NE
Wedstrijd
USA
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Paris - Roubaix (V)
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Reifnitz
Keutschacher Pyramidenkogelsprint
NE
Klimwedstrijd
AUT
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
Salorino
GP Ayuntamiento de Salorino
NE
Wedstrijd
ESP
Scottish Hill Climb
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Stekene (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Wedstrijd
NED
Taipei
Tour of Taipei Challenge
NE
Wedstrijd
TPE
Tienen
Tienen-Potterie / Open
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Ulaan Baatar Hoto
Taxing Competition 1
NE
Wedstrijd
MGL
5e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Nariño
NE
Klimtijdrit
COL
4e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
03 oktober
Aartselaar (V)
GP Beerens - Ster van Aartselaar
1.2
Wedstrijd
BEL
Asker, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
NOR
Asker, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
NOR
Asker, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
NOR
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (a)
Charm City Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Charm City Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
3e etappe Brooksville Stage Race
NE
Etappe
USA
2e etappe Brooksville Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
East Dean
Roy Hillman Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Florennes
GP Scieur-Lambot
NE
Wedstrijd
BEL
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
NE
Criterium
GER
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Etappe
AUS
Iskenderun, Criterium, U23
NE
Criterium
TUR
Jesolo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ITA
Køge
NE
Wedstrijd
DEN
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Kiev
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
Komárom, Chrono
Brigetio
NE
Individuele tijdrit
HUN
Kovilj
NE
Wedstrijd
SRB
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Lichtervelde
Grote Prijs Café De Boksneuze
NE
Wedstrijd
BEL
Münster (a)
Münsterland Giro
1.HC
Wedstrijd
GER
Mata de Alcántara
GP Ayuntamiento Mata de Alcantara
NE
Wedstrijd
ESP
Mettmenstetten, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaldagslinjet
NE
Wedstrijd
SWE
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Ottestad
Gylne Gutuer
1.2
Wedstrijd
NOR
Paris - Connerré
Paris - Connere
NE
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Pierric, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Pont
Chrono de la Sionge - Tour du Canton de Fribourg
NE
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
San Francisco
Circuito de la Feria
NE
Wedstrijd
MEX
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
1e etappe Torneo Primavera de Clubes
NE
Etappe
URU
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Valencia
Trofeu Vicente Arquimbau
NE
Wedstrijd
ESP
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
6e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
Zepce
NE
Wedstrijd
BIH
04 oktober
Legnano
Coppa Bernocchi
1.HC
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
05 oktober
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Binche (V)
Binche - Chimay - Binche
1.2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
Tre Valli Varesine (V)
1.2
Wedstrijd
ITA
06 oktober
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Lotenhulle (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Individuele tijdrit
GBR
Proloog Vuelta a Boyacà
NE
Proloog
COL
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
07 oktober
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
08 oktober
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Clasica de Guayaquil
NE
Individuele tijdrit
ECU
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
3e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oman
CN
Nationaal kampioenschap
OMA
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross, Junioren
Trek CXC Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross, Junioren (V)
Trek CXC Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
09 oktober
1e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
Balkan Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Brumath, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Brumath, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Brumath, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Clasica de Guayaquil
NE
Etappe
ECU
Dohnany, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Dohnany, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Dohnany, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dohnany, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
4e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Heerde, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
NE
Wedstrijd
AUT
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Oita-shi, Criterium
Oita Ikoinomichi Criterium
1.CRT
Criterium
JPN
Pontevedra, Cyclocross
C1
Wedstrijd
ESP
Pontevedra, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
ESP
Pontevedra, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Rekkem
NE
Wedstrijd
BEL
Slaný, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
Strasice
Tour de Brdy
NE
Wedstrijd
CZE
Täby, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.1
Wedstrijd
FRA
6e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
Utrecht
Ronde van Utrecht
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
3e etappe Vuelta a Honduras
NE
Klimtijdrit
HON
10 oktober
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Affligem, Nieuwelingen
Affligem Classic
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
Bellheim
Grosser Silber-Pils Erdinger Preiss
NE
Wedstrijd
GER
Boom
Jaarmarktprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Chicauma, Amateurs
NE
Wedstrijd
CHI
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Clasica de Guayaquil
NE
Etappe
ECU
4e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Georgetown
Kadir Mohamed Memorial Ounce of Gold
NE
Wedstrijd
GUY
5e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Heule, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Heule, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Leeston
Soldiers Hall Handicap
NE
Wedstrijd
NZL
Marín, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Marín, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Marín, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Milnthorpe, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Milnthorpe, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Milnthorpe, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Milnthorpe, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
GBR
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Oita-shi
Oita Cycle Road Race
1.2
Wedstrijd
JPN
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Petrés
Memorial Paco Lopez
NE
Wedstrijd
ESP
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Porto Santo
NE
Wedstrijd
POR
Rivadavia, Criterium
El Pinar
NE
Criterium
ARG
Stockholm, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Torneo Primavera de Clubes
NE
Etappe
URU
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 2
CDM
Wereldbeker
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 2
CDM
Wereldbeker
USA
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
11 oktober
Jamestown
Jamestown Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
12 oktober
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
13 oktober
Fayetteville, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
USA
Fayetteville, Cyclocross (V)
# 1
CDM
Wereldbeker
USA
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
14 oktober
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
15 oktober
Dukhan
NE
Klimwedstrijd
QTR
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross, Junioren
Jingle Cross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross, Junioren (V)
Jingle Cross # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Riad
Riyadh Cycling Club October Race
NE
Wedstrijd
KSA
Stockton (V)
National Road Circuit Championship, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
Afgelast
1e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
16 oktober
Proloog 1e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Proloog
COL
Bamako
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
NE
Wedstrijd
MLI
Proloog 1e etappe Clasica Ruben Dario Gomez
NE
Proloog
COL
1e etappe GP Orped 10
NE
Etappe
ANG
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross, Junioren
Jingle Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Jingle Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Kasumigaura, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JPN
Moerkerke, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Junioren (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Moerkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Oisterwijk, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.HC
Wedstrijd
FRA
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Rymarov, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Rymarov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Individuele tijdrit
ARG
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Zwolle
Ster van Zwolle
1.2
Wedstrijd
NED
17 oktober
2e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
Beranovac
NE
Wedstrijd
SRB
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Wedstrijd
ITA
Buchholz
GP Buchholz
NE
Wedstrijd
GER
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Wedstrijd
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
1.2
Wedstrijd
FRA
Circuito Montanhês
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Clasica Ruben Dario Gomez
NE
Etappe
COL
Clonmel, Cyclocross
C2
Wedstrijd
IRL
Clonmel, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
IRL
Clonmel, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
IRL
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Orped 10
NE
Etappe
ANG
Guatire
Pote Merecure
NE
Wedstrijd
VEN
Hong Kong, Criterium (e)
Hong Kong Criterium Series 1
NE
Criterium
HKG
Hoogeveen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Hoogeveen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 3
CDM
Wereldbeker
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 3
CDM
Wereldbeker
USA
Jesenik, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Jesenik, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Jesenik, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Jesenik, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Jesenik, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Jesenik, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Kasumigaura
NE
Wedstrijd
JPN
Kiev
Kiev Fall Criterium
NE
Criterium
UKR
Kinangop Plateau
Eddie Njoroge Memorial - Aberdares Classic
NE
Wedstrijd
KEN
Libramont, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lincoln (V)
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ljubljana - Zagreb
Croatia - Slovenia
NE
Wedstrijd
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Oisterwijk, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.1
Wedstrijd
FRA
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Masters C, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, U23, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Puerto La Cruz
Memorial Alberto Hurtado
NE
Wedstrijd
VEN
2e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Rumbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Wedstrijd
FRA
Sellin
Rund auf Rügen
NE
Wedstrijd
GER
Torrox
Subida a Torrox
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
Venezia - Bassano del Grappa
Veneto Classic
1.1
Wedstrijd
ITA
18 oktober
3e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
3e etappe Clasica Ruben Dario Gomez
NE
Etappe
COL
20 oktober
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
21 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross (V)
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Proloog 1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Proloog
BOL
1e etappe Vuelta al Lago Sierra
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CM
Nationaal kampioenschap
22 oktober
1e etappe 3 Dage i Nord
NE
Individuele tijdrit
DEN
Drentse 8 (V)
1.2
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Proloog Tour de la Guadeloupe
2.2
Proloog
GUA
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta al Lago Sierra
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
23 oktober
2e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
1.1MJ
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
1.1WJ
Regionaal kampioenschap
1e etappe Clásico RCN
NE
Ploegentijdrit
COL
Darfield
Main Divide Cycle Race
NE
Wedstrijd
NZL
Herenthout, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina I
NE
Wedstrijd
SRB
Mason, Cyclocross
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V)
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren
Kings CX After Dark # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (V)
Kings CX After Dark # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
NE
Wedstrijd
ARG
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Quelneuc, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Rollegem, U23
GP Tombroek
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Drenthe (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Sakarya
CDM
Wedstrijd
TUR
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta al Lago Sierra
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
24 oktober
3e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
Caribbean Championships, Op de weg, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
Caribbean Championships, Op de weg, Junioren (V)
1.1MJ
Regionaal kampioenschap
Cerro Azul, Chrono
NE
Klimtijdrit
PAN
2e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Falkirk, Cyclocross
Callender Park
C2
Wedstrijd
GBR
Falkirk, Cyclocross (V)
Callender Park
C2
Wedstrijd
GBR
Falkirk, Cyclocross, Junioren
Callender Park
CJ
Wedstrijd
GBR
Falkirk, Cyclocross, Junioren (V)
Callender Park
CJ
Wedstrijd
GBR
Ichtegem
GP Jules Van Hevel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Khanapur
Panshet Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IND
Kroz Vojvodinu
Tour of Vojvodina II
NE
Wedstrijd
SRB
La Unión
Trofeo Ciudad de la Union
NE
Wedstrijd
ESP
Madrid
Gran Premio Tetuan
NE
Wedstrijd
ESP
Maputo
Trofeu AHF - Mediplus Annual Event
NE
Wedstrijd
MOZ
Mason, Cyclocross (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V) (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (a)
Kings CX After Dark # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Kings CX After Dark # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Wedstrijd
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Orp-le-Grand, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Port Louis
Snowy Maiden Race
NE
Wedstrijd
MRI
1e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Quelneuc, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, U23
# 1
CU
Wedstrijd
FRA
Ronde van Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
Sakarya
CDM
Wedstrijd
TUR
Saladillo
GP Aniversario Ciudad de Saladillo, GP Luis E. Moyano
NE
Wedstrijd
ARG
San José
Carrera de la Leche
NE
Wedstrijd
URU
Schneisingen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta al Lago Sierra
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
Zonhoven, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Zonhoven, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
25 oktober
3e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
26 oktober
4e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
27 oktober
5e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
28 oktober
6e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
29 oktober
7e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
1e etappe H4a Beloften Weekend
NE
Etappe
NED
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
NE
Wedstrijd
TPE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
30 oktober
Alphen, Cyclocross, Junioren
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Junioren (V)
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Dwars door 't Zand 1° jaars
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
8e etappe Clásico RCN
NE
Etappe
COL
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
CJ
Wedstrijd
LUX
2e etappe deel a H4a Beloften Weekend
NE
Individuele tijdrit
NED
2e etappe deel b H4a Beloften Weekend
NE
Etappe
NED
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, IJsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
NE
Criterium
AUS
Sakarya
CDM
Wedstrijd
TUR
8e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Vuelta al Carchí
NE
Etappe
ECU
2e etappe Vuelta Maule Sur
NE
Etappe
CHI
1e etappe Vuelta Maule Sur
NE
Etappe
CHI
31 oktober
Almelo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Alsønderup
Gribben Gravel
NE
Wedstrijd
DEN
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
NE
Wedstrijd
ROM
Brugherio, Cyclocross
Memorial Berionni & Perego
C2
Wedstrijd
ITA
Brugherio, Cyclocross (V)
Memorial Berionni & Perego
C2
Wedstrijd
ITA
Brugherio, Cyclocross, Junioren
Memorial Berionni & Perego
CJ
Wedstrijd
ITA
9e etappe Clásico RCN
NE
Individuele tijdrit
COL
Colonia Independencia
Desafio Ybytyruzu
NE
Wedstrijd
PAR
14e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Major Taylor 'Cross Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Kigali
Patriotism Race
NE
Wedstrijd
RWA
München, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Naqali
Naqali and beyond
NE
Wedstrijd
FJI
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Indonesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
INA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Patattencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Patattencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
CJ
Wedstrijd
BEL
2e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Sakarya
CDM
Wereldbeker
TUR
San Juan (a)
Apertura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Seciu
NE
Wedstrijd
ROM
Soledade
Volta do Curimatau
NE
Wedstrijd
BRA
5e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Torneo Primavera de Clubes
NE
Etappe
URU
9e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Proloog Tour of Southland
NE
Proloog
NZL
1e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta al Carchí
NE
Etappe
ECU
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie