Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2020
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
02 oktober
1e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
03 oktober
2e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
Bamako
GP du Président du Comité National Olympique et Sportif du Mali CNOS - GP Habib Sissoko
NE
Wedstrijd
MLI
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Corswarem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
Kaisten
Fricktal Cup
NE
Wedstrijd
SUI
Klein-Engersdorf
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
NE
Wedstrijd
AUT
Knesselare, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross (V)
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Oita-shi, Criterium
Oita Ikoinomichi Criterium
NE
Criterium
JPN
1e etappe Pina Colada Classic
NE
Etappe
MRI
Rijkevorsel, Nieuwelingen (a)
1ste Jaars Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rokycany
GP Borgeres
NE
Wedstrijd
CZE
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
NE
Wedstrijd
PAN
Strasice
Tour de Brdy
NE
Wedstrijd
CZE
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
04 oktober
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Holbæk
Holbæk CR
NE
Wedstrijd
DEN
Ichtegem
GP Jules Van Hevel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde
Grote Prijs Café De Boksneuze
NE
Wedstrijd
BEL
Marche-en-Famenne
Famenne Ardenne Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Mlada Boleslav
Skodovacke Okruhy
NE
Wedstrijd
CZE
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
1.1
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Monteveglio (V)
GP Bruno Beghelli
1.HC
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nieuwrode (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Oita-shi
Oita Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Paris - Connerré
Paris - Connere
NE
Wedstrijd
FRA
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
05 oktober
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
06 oktober
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
Afgelast
1e etappe Tour of Thailand
2.1
Wedstrijd
THA
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Tre Valli Varesine (V)
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
07 oktober
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
Brabantse Pijl (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
08 oktober
Bornem (d)
Bornem-Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Ploegentijdrit
ITA
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
3e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Vuelta al Sur
NE
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
09 oktober
Proloog Black Sea Tour
NE
Proloog
UKR
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
Afgelast
1e etappe Tour of Taihu Lake
2.HC
Etappe
CHN
Afgelast
4e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
10 oktober
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Afgelast
Amstel Gold Race (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
Afgelast
1e etappe Black Sea Tour
NE
Etappe
UKR
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
Brussel/Bruxelles, Criterium
United Criterium
NE
Criterium
BEL
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Hong Kong
Hammer Hong Kong
2.1
Etappe
HKG
Afgelast
Königswiesen
Mühlviertler Hügelwelt Classic
NE
Wedstrijd
AUT
Markbronn
Blausteiner Rundstreckrennen
NE
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
1.1
Wedstrijd
NED
Afgelast
Sefton
Sefton Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Täby, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
9e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
5e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Trophée des Grimpeurs
NE
Wedstrijd
MRI
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Wereldkampioenschap
11 oktober
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Alken (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Black Sea Tour
NE
Etappe
UKR
Bourg
Bourg - Arbent - Bourg / Arbent - Bourg - Arbent
NE
Wedstrijd
FRA
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
NED
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
GP Ministry of Economy Commerce and Industry
NE
Wedstrijd
JPN
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Medvode
VN Avtomojster
NE
Wedstrijd
SLO
18e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Afgelast
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Paphos - Nikoklia
Paphos - Trachipedoula - Nikoklia
NE
Wedstrijd
CYP
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Praha
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic
1.2
Wedstrijd
CZE
Afgelast
Sombor
Nagrada Sombora
NE
Wedstrijd
SRB
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Stockholm, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SWE
Stockholm, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Sueca, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Sueca, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Sueca, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Sun City
Lost City Classic - Cycle for Cansa
NE
Wedstrijd
RSA
6e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Valencia
Clasico Federacion Venezolana de Ciclismo
NE
Wedstrijd
VEN
Valkenswaard, Mountainbike
CDM
XCE
NED
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Zepce
NE
Criterium
BIH
12 oktober
Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
13 oktober
Doha, Chrono
Ashghal Time Trial
NE
Individuele tijdrit
QTR
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Ronde van België (V)
Tour of Belgium
2.1WE
Etappe
BEL
Afgelast
1e etappe Tour of Peninsula
2.1
Etappe
MAS
Afgelast
14 oktober
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Afgelast
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
1e etappe Tour de Tunisie, U23
2.2U
Etappe
TUN
Afgelast
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
15 oktober
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Maribor, Mountainbike
CDM
Afdaling
SLO
2e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
1e etappe Tour of Guangxi
1.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Afgelast
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
16 oktober
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
3e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
17 oktober
Beograd
GP Beograd
NE
Wedstrijd
SRB
Beringen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
2e etappe Maribor, Mountainbike
CDM
Afdaling
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
Zeneta
GP Poncemur
NE
Wedstrijd
ESP
18 oktober
Bangalore, Chrono
NE
Individuele tijdrit
IND
Bern, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Bern, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Bern, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Bern, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Hechtel, Cyclocross, Cat. B
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Junioren
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Junioren (a)
Agter de Berg Cyclocross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Agter de Berg Cyclocross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, U23
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
MountainChampionship of ACT , Op de weg, Elite, Australië
NE
Regionaal kampioenschap
AUS
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Neerijse
GP De Kroon
NE
Wedstrijd
BEL
Pont
Chrono de la Sionge - Tour du Canton de Fribourg
NE
Wedstrijd
SUI
1e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Pucioasa
Tour The Wall
NE
Wedstrijd
ROM
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Soyapango
NE
Wedstrijd
ESA
Tokoroa
South Waikato Council District Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.HC
Wedstrijd
JPN
Afgelast
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Winterberg, Mountainbike
CDM
XCE
GER
20 oktober
De Panne - Koksijde (V)
Driedaagse Brugge - De Panne
1.WWT
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Tour of Guangxi (V)
1.WWT
Wedstrijd
CHN
Afgelast
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
21 oktober
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
22 oktober
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
23 oktober
Al Wathba
NE
Wedstrijd
UAE
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
NE
Klimwedstrijd
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Tour de Windhoek
NE
Ploegentijdrit
NAM
1e etappe Tour de Windhoek
NE
Etappe
NAM
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Afgelast
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
Afgelast
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
24 oktober
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Gran Premio de Potosi
NE
Individuele tijdrit
MEX
2e etappe Gran Premio de Potosi
NE
Etappe
MEX
Loburn
Round the Gorges
NE
Wedstrijd
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Salorino
GP Ayuntamiento de Salorino
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour de Windhoek
NE
Etappe
NAM
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
25 oktober
Accra
Monthly Challenge ACCC
NE
Wedstrijd
GHA
Baden-Württemberg Hill Climb Championship, Op de weg, Elite, Duitsland
NE
Regionaal kampioenschap
GER
Drei Länder D/CH/LX, U23
NE
Wedstrijd
13e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
El Progreso
El Progreso - Lago Yojoa
NE
Wedstrijd
HON
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Gran Premio de Potosi
NE
Etappe
MEX
Mata de Alcántara
GP Ayuntamiento Mata de Alcantara
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Paphos
NE
Wedstrijd
CYP
Paris - Roubaix
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Paris - Roubaix (V)
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Afgelast
2e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Seixal
GP CN Seixal
NE
Wedstrijd
POR
2e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Individuele tijdrit
VIE
4e etappe Tour de Windhoek
NE
Etappe
NAM
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
26 oktober
3e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
27 oktober
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
4e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
Weston Subedge (V)
National Hill Climb Championship,Road,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
28 oktober
1e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
5e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Ploegentijdrit
VIE
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
29 oktober
1e etappe Copa Comite Olpico
NE
Etappe
CRC
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
6e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Wedstrijd
VIE
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
30 oktober
7e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
31 oktober
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
NE
Wedstrijd
ROM
Koppenberg, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Finland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Pune, Amateurs
Early Bird Race
NE
Individuele tijdrit
IND
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld