Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2022
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
Morpeth (V)
Blaydon C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
02 juni
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
Proloog GP Boris Carène
NE
Proloog
FRA
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
1e etappe Melton Mowbray (V)
Owen Blower Memorial
NE
Etappe
GBR
Proloog Melton Mowbray (V)
Owen Blower Memorial
NE
Proloog
GBR
1e etappe Owen Blower Memorial
NE
Etappe
GBR
Proloog Owen Blower Memorial
NE
Proloog
GBR
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Proloog Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Proloog
CZE
03 juni
1e etappe GP Boris Carène
NE
Etappe
FRA
1e etappe GP Punta Cana
NE
Etappe
DOM
Herning, Criterium (a)
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe King's Cup 5
NE
Etappe
THA
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
1.CRT
Criterium
NED
2e etappe Melton Mowbray (V)
Owen Blower Memorial
NE
Etappe
GBR
1e etappe Memorial A.N. Tribulya Vitebsk
NE
Individuele tijdrit
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Benin
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
2e etappe Owen Blower Memorial
NE
Etappe
GBR
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Walla Walla
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
04 juni
Aberystwyth (V)
Aberystwyth Sea Front Criterium
NE
Criterium
GBR
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
NE
Wedstrijd
USA
Ballymena
Ballymena R.C. - Red Hand Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Beasain
Loinaz Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Bonheiden, Junioren
Bonheiden-Rijmenam
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Challenge B-Guara
NE
Etappe
ESP
1e etappe Circuito Ribeiro da Silva
NE
Etappe
POR
1e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
1e etappe FMC Stage Race
NE
Individuele tijdrit
MRI
Gütersloh, Dernycriterium
Stadtwerke City Nacht
NE
Dernyrace
GER
2e etappe GP Boris Carène
NE
Etappe
FRA
2e etappe GP Punta Cana
NE
Etappe
DOM
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Jökulmílan
NE
Wedstrijd
ISL
2e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Etappe
USA
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Krvavec
Vzpon na Krvavec
NE
Wedstrijd
SLO
Loughborough (V)
Josie Gilbert Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Lummen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
2e etappe Memorial A.N. Tribulya Vitebsk
NE
Etappe
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Benin (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Benin
CN
Nationaal kampioenschap
BEN
Niamey
Journée Internationale du Cyclisme
NE
Wedstrijd
NIG
1e etappe Potamos Germasogias - Mount Olympus
0 - 2000 Race
NE
Etappe
CYP
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tour of Walla Walla
NE
Criterium
USA
1e etappe Trnava Tour
NE
Criterium
SVK
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Varamin
NE
Wedstrijd
IRI
2e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
05 juni
Achkarren
NE
Wedstrijd
GER
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Almacenes Roes
NE
Etappe
CRC
Anamorava Kup Kamenica
NE
Wedstrijd
KOS
Ariana
Day of the Rozes
NE
Wedstrijd
TUN
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
Averbode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
NE
Wedstrijd
ESP
Berlare, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Nieuwelingen (a)
Prins der Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Challenge B-Guara
NE
Etappe
ESP
2e etappe Circuito Ribeiro da Silva
NE
Etappe
POR
Commerce, Criterium
NE
Criterium
USA
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Elewijt, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
2e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
2e etappe FMC Stage Race
NE
Etappe
MRI
Freetown
Montly June Race
NE
Wedstrijd
SLE
3e etappe GP Boris Carène
NE
Etappe
FRA
3e etappe GP Punta Cana
NE
Wedstrijd
DOM
Ioánnina
Tour of Ioannina
NE
Wedstrijd
GRE
3e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Criterium
USA
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe King's Cup 5
NE
Etappe
THA
Lanús, Criterium
NE
Wedstrijd
ARG
Lapinkylä, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
Lauwe, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
BEL
Leuven, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
BEL
Meldola
Gran Premio Citta di Meldola
1.2
Wedstrijd
ITA
Meldola (V)
Memorial Monica Bandini
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Memorial A.N. Tribulya Vitebsk
NE
Criterium
BLR
Meulebeke, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Naranjal
Copa K6 Shimano
NE
Wedstrijd
PAR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Benin
CN
Nationaal kampioenschap
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Benin (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Sint Vincent en de Grenadines (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
2e etappe Potamos Germasogias - Mount Olympus
0 - 2000 Race
NE
Etappe
CYP
Rigenée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rigenée, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Saint-Hilaire-du-Touvet - La Ferrière (V)
Alpes Grésivaudan Classic
1.2
Wedstrijd
FRA
Sinaai
NE
Wedstrijd
BEL
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Temse, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
Ulaan Baatar Hoto
World Bicycle Day
NE
Wedstrijd
MGL
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
NE
Wedstrijd
BEL
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
Wevelgem (b)
Wevelgem-Wijnberg
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
06 juni
3e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
Borsbeek (V)
Stan Ockers Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
De Pinte (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Deinze, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
4e etappe deel a GP Boris Carène
NE
Etappe
FRA
4e etappe deel b GP Boris Carène
NE
Individuele tijdrit
FRA
Köln, Criterium
Cologne Classic, Volksbank Giro
1.CRT
Criterium
GER
Kieldrecht
NE
Wedstrijd
BEL
Lovendegem, Nieuwelingen
NE
Criterium
BEL
Meldert
Meldert-Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sint Vincent en de Grenadines (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VIN
Nationaldagslinjet
NE
Wedstrijd
SWE
Oosterzele, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Randers
NE
Wedstrijd
DEN
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
07 juni
4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
5e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
4e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
08 juni
5e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
FRA
Proloog Five rings of Moscow
NE
Proloog
RUS
Riolo Terme, U23
Coppa Zappi
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.HC
Etappe
NED
5e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
4e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
09 juni
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Five rings of Moscow
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Proloog Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Proloog
AUT
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.HC
Etappe
NED
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
6e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
2e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Wien, Criterium
VICC Race Day
NE
Criterium
AUT
10 juni
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
2e etappe Five rings of Moscow
NE
Etappe
RUS
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.1
Wedstrijd
SUI
1e etappe GP de Charlevoix
NE
Criterium
CAN
Kontich (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Leogang, Downhill
CDM
Afdaling
AUT
Leogang, Mountainbike
CDM
Etappe
AUT
Leogang, Mountainbike
CDM
XCO
AUT
Logroño
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.HC
Etappe
NED
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
3e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
1e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
11 juni
Aarschot - Diest (V)
Dwars door het Hageland
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
1.HC
Wedstrijd
BEL
Aarschot, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Arnhem
Papendal
CDM
Wedstrijd
NED
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Belsele (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Belsele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bulle, Criterium
NE
Criterium
SUI
1e etappe Copa Hans Fischer
NE
Individuele tijdrit
BRA
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Five rings of Moscow
NE
Etappe
RUS
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
2e etappe GP de Charlevoix
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe GP de Charlevoix
NE
Klimwedstrijd
CAN
Haringe, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kester, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kievermont, Junioren
Geel - Kievermont
NE
Wedstrijd
BEL
Kievermont, Nieuwelingen
Geel-Kievermont
NE
Wedstrijd
BEL
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Wedstrijd
RSA
Moorsele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Oudenburg, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Porriño
GP Concello do Porrino
NE
Wedstrijd
ESP
Radsporttage Gippingen
NE
Wedstrijd
SUI
Requejada
Memorial Nacho Basurto
NE
Wedstrijd
ESP
Reykjavík (a)
Blue Lagoon Challenge
NE
Wedstrijd
ISL
Sinfra
Fête du Velo
NE
Wedstrijd
CIV
Spearfish
Gold Rush Gravel Grinder - Pine Island Gravel Odyssey
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Spich
Rund in Spich
NE
Criterium
GER
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.HC
Etappe
NED
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour de LaSalle
NE
Individuele tijdrit
NED
3e etappe deel b Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
7e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
6e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
Valka
NE
Wedstrijd
LAT
4e etappe deel b Volta de Goias
NE
Individuele tijdrit
BRA
4e etappe deel a Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
2e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Zedelgem, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zedelgem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zedelgem, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ziridava Road Race
NE
Individuele tijdrit
ROM
12 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Arnhem
Papendal
CDM
Wedstrijd
NED
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Borgo Valbelluna
Giro del Piave
NE
Wedstrijd
ITA
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic - Elfstedenronde
1.1
Wedstrijd
BEL
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Five rings of Moscow
NE
Etappe
RUS
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
GP BRSC - Isostar Belle Rive
NE
Wedstrijd
MRI
4e etappe GP de Charlevoix
NE
Etappe
CAN
Guaratinguetá
NE
Wedstrijd
BRA
Horsens
GP Horsens
NE
Wedstrijd
DEN
King of the Hills
NE
Klimwedstrijd
ANT
Maputo
Trofeu AHF - Mediplus Annual Event
NE
Wedstrijd
MOZ
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
Moaña
Domaio Heroica - Ciclista Monje
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nijlen (V)
Diamond Tour
1.1WE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Paramaribo
Ronde van Para
NE
Wedstrijd
SUR
San Antonio de Padua Classic Event Guayama
NE
Wedstrijd
PUR
Santander, Chrono
Cuesta de la Atalaya
NE
Klimtijdrit
ESP
2e etappe Spich
Rund in Spich
NE
Criterium
GER
5e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.HC
Etappe
NED
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
Tanger
NE
Wedstrijd
MAR
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Criterium
NED
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
8e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
Vasarosnameny
Zoard Napi Race
NE
Wedstrijd
HUN
5e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
3e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
Zebbug, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Zedelgem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ziridava Road Race
NE
Etappe
ROM
13 juni
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Wedstrijd
BEL
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Ursel, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
Wakken, Elite/U23
GP Het Rijdend Wiel
NE
Criterium
BEL
14 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Vaison-la-Romaine - Mont Ventoux
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
1.1
Wedstrijd
FRA
Vaison-la-Romaine - Mont Ventoux (V)
Mont Ventoux Dénivélé Challenge
1.2
Wedstrijd
FRA
15 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
Gelsenkirchen, Criterium
Citynacht von Gelsenkirchen
NE
Criterium
GER
Maardu, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
1e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
NE
Individuele tijdrit
ESP
16 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Bierbeek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Oudenburg, Elite/U23
Omloop van Oudenburg
NE
Wedstrijd
BEL
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
2e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
NE
Etappe
ESP
17 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
1e etappe Baker City Classic
NE
Etappe
USA
Boom, Dernycriterium (V)
NE
Criterium
BEL
Falun, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
SWE
Geluwe (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koolskamp (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Proloog Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Proloog
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Schellebelle
NE
Criterium
BEL
1e etappe Tour de Beaujolais
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
3e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
NE
Etappe
ESP
18 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
3e etappe Baker City Classic
NE
Criterium
USA
2e etappe Baker City Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe East Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Erembodegem (V)
Erembodegem-Terjoden
NE
Wedstrijd
BEL
Fayetteville, Chrono
Iron Pig
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Hagerstown
Washington County Criterium
NE
Criterium
USA
Kruibeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
1e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Honduras (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Wedstrijd
NED
Nieuwrode
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Płońsk
Plonsk Mayor's Cup
1.2
Wedstrijd
POL
Afgelast
Ploegsteert, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Romsée, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Romsée, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Samford, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Soligo, Chrono, Junioren
Eccellenze Valli del Soligo
1.1MJ
Ploegentijdrit
ITA
Tasman Wheelers Winter Series 1
NE
Wedstrijd
NZL
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de Beaujolais
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de Beaujolais
NE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour de Suisse Women (V)
2.HC/WE
Etappe
SUI
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
Vittorio Veneto (b)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
NE
Etappe
ESP
19 juni
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Baker City Classic
NE
Etappe
USA
Bavegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Beveren (V)
Kieldrecht-Prosperpolder
NE
Wedstrijd
BEL
Bierbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Binderveld, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bray
Bray Wheelers - Christy McManus Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Dougoukolobougou
GP A.D.E.
NE
Wedstrijd
MLI
2e etappe East Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
El Junquito
Reto a la Casa de los Sueños Azules
NE
Klimwedstrijd
VEN
Erembodegem (b)
Erembodegem-Terjoden
NE
Wedstrijd
BEL
Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Hagerstown
Washington County Criterium
NE
Criterium
USA
Halen (a)
Halen-Zelk
NE
Wedstrijd
BEL
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kinshasa
GP Francky Ombazi
NE
Wedstrijd
COD
3e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Linden
Linden Town Week Classic
NE
Wedstrijd
GUY
Macclesfield
Stamps Road Race
NE
Wedstrijd
AUS
Melton Mowbray (V)
Melton Mowbray - CiCLE Classic
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
2e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Etappe
FRA
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE
Wedstrijd
POL
Oostrozebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Płońsk
GP Plonsk
1.2
Wedstrijd
POL
Afgelast
Passendale, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Poeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Port-au-Prince
Course de la Journée Olympique et Intégration Globale
NE
Criterium
HTI
Praia (a)
Dia do Municipio da Brava e de São João Baptista
NE
Wedstrijd
CPV
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Redange-sur-Attert
GP Kropemann
NE
Wedstrijd
LUX
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Samford, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross (V)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Samford, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Tielt-Winge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Beaujolais
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour de Suisse Women (V)
2.HC/WE
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
5e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
1e etappe Trinidad (b)
Campeonato Invierno de Trinidad
NE
Etappe
URU
Utrecht
Ronde van Utrecht
NE
Wedstrijd
NED
Vigrestad
Simplicityrittet
NE
Wedstrijd
NOR
5e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
NE
Etappe
ESP
20 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Salto
NE
Wedstrijd
ARG
3e etappe Tour de Suisse Women (V)
2.HC/WE
Etappe
SUI
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
21 juni
Heimenhausen
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
4e etappe Tour de Suisse Women (V)
2.HC/WE
Etappe
SUI
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
22 juni
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Hemel Hempstead
Santini Bovingdon Bomber Criterium Series
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
5e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
23 juni
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
24 juni
1e etappe Bladel, Junioren
Acht van Bladel
2.1MJ
Etappe
NED
Hämeenlinna
Continental - Ahvenisto GP
NE
Wedstrijd
FIN
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Madeira, Criterium
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN