Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
1e etappe Aberdare Cottages C70 Madaraka Day Challenge
NE
Etappe
KEN
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
NE
Wedstrijd
USA
Ballymena
Ballymena R.C. - Red Hand Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Caesarea, Criterium
NE
Wedstrijd
ISR
4e etappe Cascade Classic
NE
Criterium
USA
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
1e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Evansville (a)
River City Bicycle Classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Fort William, Downhill
CDM
Afdaling
GBR
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Grafton
WV All Roads Classic Road Race
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Lyngby
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Oklahoma City
NE
Etappe
USA
1e etappe Orlen, U23
2.Ncup
Ploegentijdrit
POL
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.1
Wedstrijd
FRA
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
2e etappe deel b Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
2e etappe deel a Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Individuele tijdrit
POL
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
Tour de Ribas
1.2
Wedstrijd
UKR
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Criterium
CAN
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
2e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Trnava Tour
NE
Individuele tijdrit
SVK
3e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
2e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Xueyan
24 Hour Taihu Bay Cycle Ring
NE
Wedstrijd
CHN
02 juni
2e etappe Aberdare Cottages C70 Madaraka Day Challenge
NE
Etappe
KEN
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
Deurne, Dernycriterium
NE
Criterium
BEL
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Wedstrijd
AUT
7e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
Ferizaj
Kupa e qytetit të Ferizajit KC Kastrioti
NE
Wedstrijd
KOS
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Freetown
World Cycling Day
NE
Wedstrijd
SLE
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
GP Anicolor
NE
Wedstrijd
POR
Haringe
NE
Wedstrijd
BEL
Isières
GP José Dubois - Isières Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Kolhapur
Deccan Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lapinkylä, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Longchamps
NE
Wedstrijd
BEL
Mafutseni
NE
Wedstrijd
SWZ
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Wedstrijd
USA
Odessa
Odessa GP 1
1.2
Wedstrijd
UKR
3e etappe Oklahoma City
NE
Etappe
USA
2e etappe Orlen, U23
2.Ncup
Etappe
POL
Paris - Roubaix, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
Potamos Germasogias - Mount Olympus
0 - 2000 Race
NE
Klimwedstrijd
CYP
Quilpué
NE
Wedstrijd
CHI
4e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
2e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
Tapalque, Criterium
NE
Wedstrijd
ARG
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
2e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
4e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
3e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
3e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Zwijndrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
Cycling Stars Criterium
1.CRT
Criterium
ITA
3e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Victoria
World Bicycle Day
NE
Wedstrijd
SEY
04 juni
Booischot (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Proloog
POR
Gullegem
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
4e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
05 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
8e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka
NE
Regionaal kampioenschap
SRI
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Proloog
LUX
2e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
1e etappe Volta de Goias
NE
Ploegentijdrit
BRA
1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
2.2
Etappe
GUA
7e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
06 juni
Proloog Boucles de la Mayenne
2.1
Proloog
FRA
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
1.1WE
Wedstrijd
CAN
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Kortenaken
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaldagslinjet
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
5e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
2.2
Etappe
GUA
Proloog Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Proloog
CZE
07 juni
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
Berango, U23
Berangoko Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Gütersloh, Dernycriterium
Stadtwerke City Nacht
1.CRT
Criterium
GER
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
1.1WE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe deel b Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Ploegentijdrit
POR
3e etappe deel a Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
1e etappe Hammer Limburg
NE
Etappe
NED
1e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe King's Cup 4
NE
Individuele tijdrit
THA
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
1.2
Individuele tijdrit
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Individuele tijdrit
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
6e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
4e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
08 juni
Beasain
Loinaz Proba
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clasica San Predro de Cayembe
NE
Etappe
ECU
Erandio
Clasica Internacional Txuma
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
Fray Bentos
Entrenamiento
NE
Wedstrijd
URU
1e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Etappe
NOR
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
2e etappe Hammer Limburg
NE
Etappe
NED
1e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Criterium
GER
Houthalen/Helchteren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Ksar el Kebir
OSCC
NE
Wedstrijd
MAR
Leogang, Downhill
CDM
Afdaling
AUT
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Wedstrijd
RSA
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
6e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nasu
NE
Wedstrijd
JPN
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Wedstrijd
NED
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Otopeni
Cupa Orasului Otopeni
NE
Wedstrijd
ROM
Ratoma, Criterium
NE
Criterium
GIN
Proloog Ronde van Noord-Holland
NE
Proloog
NED
1e etappe Ronde van Noord-Holland
NE
Etappe
NED
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
5e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Spearfish
Gold Rush Gravel Grinder - Pine Island Gravel Odyssey
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
7e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe deel a Tour of Bihor - Bellotto
2.1
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe deel b Tour of Bihor - Bellotto
2.1
Etappe
ROM
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
6e etappe Volta de Goias
NE
Individuele tijdrit
BRA
5e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Baja California Norte
NE
Individuele tijdrit
MEX
4e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
Zwolle (V) (b)
Omloop van de IJsseldelta
1.2
Wedstrijd
NED
09 juni
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
NE
Wedstrijd
BEL
Bishkek
Forest Coolness
NE
Wedstrijd
KGZ
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Bonheiden, Nieuwelingen (a)
Prins der Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
3e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Etappe
NOR
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Hammer Limburg
NE
Ploegentijdrit
NED
2e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Criterium
GER
2e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
NE
Wedstrijd
BRA
Kataoka
NE
Wedstrijd
JPN
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
King of the Hills
NE
Wedstrijd
ANT
2e etappe King's Cup 4
NE
Etappe
THA
Kortessem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ksar el Kebir
CJSK
NE
Wedstrijd
MAR
La Ligua
Circuito Las Chacarillas
NE
Wedstrijd
CHI
Lancaster
Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Las Tejerías
Crono Challenge Duplas Subicicleta.com
NE
Individuele tijdrit
VEN
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
Lazdijai
NE
Wedstrijd
LTU
Linden
Albert Rose Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Lugano
GP Lugano
1.1
Wedstrijd
SUI
MaxiClean Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Melton Mowbray (V)
Melton Mowbray - CiCLE Classic
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
NE
Wedstrijd
GER
Omphalios - Delphi
NE
Wedstrijd
GRE
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Ronde van Noord-Holland
NE
Etappe
NED
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
6e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
5e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
8e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.1
Etappe
ROM
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
Virton (a)
Pierrard Virton
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
10e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Baja California Norte
NE
Etappe
MEX
5e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
2.2
Etappe
GUA
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
NE
Wedstrijd
BEL
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
10 juni
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
NE
Criterium
BEL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
3e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Individuele tijdrit
NOR
Grâce-Hollogne
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Köln, Criterium
Cologne Classic, Volksbank Giro
1.CRT
Criterium
GER
La Reid, Mountainbike, Elite/U23
L'Ardennes Trophy
NE
Wedstrijd
BEL
La Reid, Mountainbike, Elite/U23 (V)
L'Ardennes Trophy
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Numansdorp
NE
Wedstrijd
NED
Randers
NE
Wedstrijd
DEN
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
11 juni
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
Bursa
Orhangazi Race
1.2
Wedstrijd
TUR
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Lieshout
Ronde van Lieshout
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Memorial A. A. Osherin
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Proloog Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Proloog
HUN
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
12 juni
Bursa
Yildirim Bayezit Race
1.2
Wedstrijd
TUR
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
9e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
2e etappe Memorial A. A. Osherin
NE
Etappe
RUS
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
1e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
8e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
13 juni
Proloog Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Proloog
ITA
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Wedstrijd
POL
3e etappe Memorial A. A. Osherin
NE
Individuele tijdrit
RUS
Proloog Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Proloog
AUT
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
2e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
14 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Memorial A. A. Osherin
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe deel a Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
3e etappe deel b Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
3e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
2e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
BOL
15 juni
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Drei Länder D/CH/LX, U23
NE
Wedstrijd
Durach, Criterium
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe GP Edilson Castro
NE
Etappe
ANG
1e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
NE
Etappe
PER
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Minakami
Gunma CSC Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
1e etappe Polaris Sirbma
NE
Criterium
NOR
2e etappe Polaris Sirbma
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Satakunnan Ajo
NE
Wedstrijd
FIN
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
4e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
3e etappe Tour de LaSalle
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
6e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
1e etappe Tour of Washington County
NE
Etappe
USA
3e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
Volterra, Mountainbike
CDM
XCE
ITA
2e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
BOL
Windsor
Tour of the Hilltowns
NE
Wedstrijd
USA
16 juni
Šid
Ulicama Save Šumanovića
NE
Wedstrijd
SRB
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Ampitatafika
NE
Wedstrijd
MAD
Artenara
Trofeo Artenara
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Bierbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Wedstrijd
GER
Erembodegem (b)
Erembodegem-Terjoden
NE
Wedstrijd
BEL
Farmer´s Choice Race
NE
Wedstrijd
KEN
Fleur de Lys
BSJ Arch
NE
Criterium
MLT
Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe GP Edilson Castro
NE
Etappe
ANG
Gunnedah - Tamworth
NE
Wedstrijd
AUS
Gylne Gutuer
NE
Wedstrijd
NOR
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kansanshi
Mine 2 Mine Race
NE
Wedstrijd
ZAN
Lebanon Season Opener
NE
Wedstrijd
LBA
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race - Lucara CM Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Markina-Xemein
Memorial Sabin Foruria - Haitzasko Oroimenezkoa
NE
Wedstrijd
ESP
Proloog Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Proloog
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nijlen (V)
Diamond Tour
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nyborg
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race
NE
Wedstrijd
TRD
Oostrozebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Ouagadougou
GP du Président de la FBC
NE
Wedstrijd
BUR
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Polaris Sirbma
NE
Etappe
NOR
Redange-sur-Attert
GP Kropemann
NE
Wedstrijd
LUX
Rheinbach
NE
Wedstrijd
GER
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
5e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
5e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
3e etappe Tour of Washington County
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Washington County
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Vasarosnameny
Zoard Napi Race
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
Proloog Vuelta a Colombia
NE
Proloog
COL
3e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta Baja California Norte
NE
Etappe
MEX
Warszawa
Fiat Lang Team Race
NE
Ploegentijdrit
POL
Weston-super-Mare
Circuit of the Mendips
NE
Wedstrijd
GBR
Wieluń, Criterium
NE
Criterium
POL
17 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Wedstrijd
BEL
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
NE
Wedstrijd
BEL
Laayoune
Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia Hamra
1.2
Wedstrijd
MAR
1e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
3e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
1e etappe Premier League Iran 1
NE
Etappe
IRI
Riga, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Vaison-la-Romaine - Mont Ventoux
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
1.1
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
18 juni
2e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
4e etappe Panorama Tour
NE
Individuele tijdrit
RSA
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
2e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
19 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
10e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Ilkley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Ilkley, Criterium (V)
Ilkley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Laayoune (a)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab
1.2
Wedstrijd
MAR
3e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
2e etappe Premier League Iran 1
NE
Individuele tijdrit
IRI
Proloog Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Proloog
NED
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
20 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Bierbeek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Faetano
NE
Wedstrijd
SMR
1e etappe GP Abimota
NE
Ploegentijdrit
POR
Laayoune (b)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira
1.2
Wedstrijd
MAR
4e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Individuele tijdrit
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
Pergamino
Homenaje Abel Coco Ramuno
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
4e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
21 juni
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
1.1
Wedstrijd
BEL
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Derny
ITA
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
1e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
1e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
3e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
5e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
22 juni
Alger
Course Anniversaire Mahatma Ghandi
NE
Wedstrijd
ALG
Andon
GP d'Andon
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
1e etappe Challenge International du Sahara Marocain
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Circuitos Pre-Panamericanos
NE
Etappe
MEX
Creswick, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Europese Spelen, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Fray Bentos
Entrenamiento
NE
Wedstrijd
URU
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Haapsalu
NE
Wedstrijd
EST
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Tsjechoslowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
2e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
1.2
Wedstrijd
POL
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 3
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe deel b Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
1e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Ploegentijdrit
GER
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Velika Nagrada Jovan Mikid Spartak
NE
Criterium
SRB
6e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
23 juni
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Bassenge
GP Color Code IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Binderveld, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Brisbane
Lifecycle classic
NE
Wedstrijd
AUS
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic - Elfstedenronde
1.1
Wedstrijd
BEL
Cagua
Venezuela Pais de Futuro
NE
Wedstrijd
VEN
Campos dos Goitacazes
Prova do Fundão
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Challenge International du Sahara Marocain
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Circuitos Pre-Panamericanos
NE
Etappe
MEX
Creswick, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Creswick, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Europese Spelen, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Halen (a)
Halen-Zelk
NE
Wedstrijd
BEL
Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Kuala Lumpur, Criterium
NE
Criterium
MAS
3e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Litang
NE
Wedstrijd
CHN
Lubbeek, Elite/U23
Grote Prijs VP Consulting
NE
Wedstrijd
BEL
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
Moorslede
Moorslede-Slyskapelle / GP DE KOEKUIT
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Wereldkampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
3e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Roseau - Layou Dominica
NE
Wedstrijd
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
Steinmaur, Criterium
NE
Criterium
SUI
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
6e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
5e etappe Tour of Slovenia
2.HC
Etappe
SLO
2e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
7e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Wedstrijd
NED
Zawonia
Korona Kocich Gór
1.2
Wedstrijd
POL
24 juni
3e etappe Challenge International du Sahara Marocain
2.2
Etappe
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap
VIN
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
25 juni
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
8e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
26 juni
11e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
9e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
9e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
27 juni
Europese Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Scratch, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Khunjerab
NE
Etappe
PAK
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
10e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
28 juni
Europese Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Scratch, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Madeira, Criterium
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico
CN
Individuele tijdrit
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
2e etappe Tour de Khunjerab
NE
Etappe
PAK
9e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
11e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
29 juni
Bamako
GP du Président du Comité National Olympique et Sportif du Mali CNOS - GP Habib Sissoko
NE
Wedstrijd
MLI
Europese Spelen, Baan, 1 km, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Omnium, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Sprint, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Irún
Clasica Irun - Prueba San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
Kortemark (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Burkina Faso (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Quimili (a)
GP Aniversario Ciudad de Quimili
NE
Wedstrijd
ARG
3e etappe Tour de Khunjerab
NE
Etappe
PAK
10e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
12e etappe Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
30 juni
Brackwede
Brackweder Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
Europese Spelen, Baan, 500 m, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Keirin, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Keirin, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Omnium, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Geetbets, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hansbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Maleisië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Wedstrijd
USA
Perafort
GP Sant Pere - Perafort
NE
Wedstrijd
ESP
Pingtan
Ocean Cup
NE
Wedstrijd
CHN
Rekkem, Junioren
De Arend der Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Relegem
Asse-Relegem
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Khunjerab
NE
Etappe
PAK
11e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
13e etappe Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
Windhoek, Chrono
Windhoek Nedbank Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
NAM
Zoutleeuw, Junioren (a)
Zoutleeuw-Ossenweg
NE
Wedstrijd
BEL
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord