Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.HC/WE
Etappe
LUX
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Wedstrijd
NZL
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Merida Cup
NE
Criterium
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nenzing
GP Vorarlberg
NE
Wedstrijd
AUT
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
02 mei
Proloog Angarsk Stage Race
NE
Proloog
RUS
Caracas
Caracas circuito
NE
Wedstrijd
VEN
Commerce, Criterium
NE
Criterium
USA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Wedstrijd
ITA
Ferizaj
Kupa e qytetit të Ferizajit KC Kastrioti
NE
Wedstrijd
KOS
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.HC/WE
Etappe
LUX
Kysice, Junioren
GP West Bohemia
1.1MJ
Wedstrijd
CZE
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
1.2
Wedstrijd
POR
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
03 mei
1e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
04 mei
2e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
5e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
3e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
05 mei
Maardu, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
4e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
06 mei
3e etappe Angarsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.1WE
Etappe
ESP
5e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
07 mei
2e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.1WE
Etappe
ESP
6e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
08 mei
Albstadt, Mountainbike
CDM
XCO
GER
Albstadt, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
GER
1e etappe Deva
Turul Deva
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Schellebelle (V)
GP Eco Struct
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.1WE
Etappe
ESP
7e etappe Tour de Rwanda
2.1
Individuele tijdrit
RWA
1e etappe Tour du Gévaudan, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
FRA
Valley Raukawa Road Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Verona
CDM
Wedstrijd
ITA
Vilanova I La Geltru (a)
Classica Isaac Galvez
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Individuele tijdrit
POR
Zilina, Criterium
NE
Criterium
SVK
09 mei
Astley (V)
Wyre Forest Astley Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Deva
Turul Deva
NE
Etappe
ROM
3e etappe deel a Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
3e etappe deel b Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Famagusta
Famagusta Uphill Race
NE
Wedstrijd
CYP
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Hidalgo
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Newbury (V)
Newbury 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newry
John Haldane Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Odena
Gran Premi Odena
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.1WE
Etappe
ESP
8e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
Tour du Gévaudan
Gevaudan
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour du Gévaudan, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Verona
CDM
Wedstrijd
ITA
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
10 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
11 mei
1e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
London (V)
British Team Cup Zwift Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
12 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
13 mei
Challenge Mallorca I
1.1
Wedstrijd
ESP
Elkhart, Chrono
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Karbach
Main Spessart Rundfahrt
NE
Wedstrijd
GER
Pamplona (V)
Emakumeen Nafarroako Klasikoa
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.1
Wedstrijd
BEL
14 mei
Challenge Mallorca II
1.1
Wedstrijd
ESP
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Pamplona (V)
Clasica de Navarra
1.1WE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
15 mei
1e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
NE
Etappe
ARG
Challenge Mallorca III
1.1
Wedstrijd
ESP
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe deel a Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
1e etappe deel b Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
2e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
1e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Minakami
Gunma CSC Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
XCO
CZE
2e etappe Odessa
Mayski Maraton
NE
Etappe
UKR
1e etappe Odessa
Mayski Maraton
NE
Etappe
UKR
Olen - Grobbendonck, Nieuwelingen
Herman Vanspringels Diamond
NE
Wedstrijd
BEL
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CAN
Rotselaar
GP Vermarc Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Tabor, Criterium
Táborské Okruhy
NE
Criterium
CZE
1e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Afgelast
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
16 mei
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
NE
Etappe
ARG
2e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
NE
Individuele tijdrit
ARG
Aphrodite Road Race
NE
Wedstrijd
CYP
Astley (V)
Halesowen A.& C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Baisogala
Baisogala - Grinkiskis - Baisogala
NE
Wedstrijd
LTU
Challenge Mallorca IV
1.1
Wedstrijd
ESP
Cremona
Trofeo Sportivi Sestesi
NE
Wedstrijd
ITA
Eibar (V)
1.1WE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
GP Vila-Real
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
3e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.HC
Wedstrijd
FRA
Mlada Vozice
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
deel 1 Nations’ Cup, Baan, 1 km, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, 500 m, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite
CN
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Scratch, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Scratch, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 1 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
XCO
CZE
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Southern Loop Road Race
NE
Wedstrijd
ANT
Tax Day Circuit Race
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
Vigo
Vigo Copa de España
NE
Wedstrijd
ESP
Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
Windhoek
Mabaruli Namib Challenge
NE
Wedstrijd
NAM
Woodbridge Bay - Bellevue Dominica
NE
Wedstrijd
17 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
18 mei
2e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Rahinge, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
2e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
1e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
19 mei
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
2e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
20 mei
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
3e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
21 mei
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saudi-Arabië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
4e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
22 mei
Beasain
Loinaz Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Belfast
Banbridge C.C. - West Down Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
1e etappe Europa Tour - El Salvador
NE
Etappe
ESA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe GP Orped 5
NE
Etappe
ANG
1e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Silkeborg
NE
Wedstrijd
DEN
6e etappe Tour de Bénin
NE
Etappe
BEN
Valladolid
GP Villa de Mojados
NE
Wedstrijd
ESP
Varberg, Chrono
Giro Himledalen
NE
Individuele tijdrit
SWE
5e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
Zilina, Criterium
NE
Criterium
SVK
23 mei
Arroyo de la encomienda
GP Ayuntamiento Arroyo de la Encomienda
NE
Wedstrijd
ESP
Beranovac
NE
Wedstrijd
SRB
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe GP Orped 5
NE
Etappe
ANG
2e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
Herning
NE
Wedstrijd
DEN
Kerekegyhaza
Kun Kör
NE
Wedstrijd
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap
KSA
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Wedstrijd
FIN
Tshwane
Tshwane Capital Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Varberg
Giro Himledalen Road Race
NE
Wedstrijd
SWE
4e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
1.1
Wedstrijd
ESP
24 mei
Banbury (V)
Banbury Star C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Chitterne (V)
Chitterne Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Drei Länder D/CH/LX, U23
NE
Wedstrijd
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
Valberg
Mercan Tour Classic Alpes-Maritimes
1.1
Wedstrijd
FRA
25 mei
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
26 mei
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Kiili, Chrono
NE
Koppeltijdrit
EST
Sleidinge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
27 mei
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Oran
GP de l'Echo d'Oran
NE
Individuele tijdrit
ALG
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
1e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
Proloog Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Proloog
FRA
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
28 mei
Abu Dhabi
Al Hudayriyat Race
NE
Wedstrijd
UAE
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Oran
GP de l'Echo d'Oran
NE
Etappe
ALG
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
2e etappe Tour de la Manche
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Lara
NE
Etappe
VEN
29 mei
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Bogotá
CDM
Wedstrijd
COL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Caesarea, Criterium
NE
Criterium
ISR
1e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Etappe
USA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.2
Wedstrijd
DEN
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Klimwedstrijd
CRO
3e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Oran
GP de l'Echo d'Oran
NE
Etappe
ALG
1e etappe Orlen, U23
2.2U
Etappe
POL
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
3e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
1e etappe Time Trial Race Series
NE
Individuele tijdrit
UKR
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Lara
NE
Etappe
VEN
30 mei
Agoncillo
Clasico Agoncillo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
2e etappe Bogotá
CDM
Wedstrijd
COL
4e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Cerklje na Gorenjskem
GP Slovenia
1.2
Wedstrijd
SLO
Coloncito
Puente Atlantico Circuito
NE
Wedstrijd
PAN
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Etappe
USA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
1.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
Kampioenschap van Gauteng, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
NE
Regionaal kampioenschap
RSA
Medora
Badlands Gravel Battle
NE
Wedstrijd
USA
Mulgowie
Charles Coin Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
3e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Odense
Fyen Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
2e etappe Orlen, U23
2.2U
Etappe
POL
Premio Albergaria
NE
Wedstrijd
POR
Randaberg
Repsol Mila
NE
Wedstrijd
NOR
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Slagelse
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
PER
5e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Lara
NE
Etappe
VEN
31 mei
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Loughborough (V)
Josie Gilbert Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje