Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2020
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Afgelast
1e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Afgelast
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Afgelast
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
Afgelast
1e etappe Tour de Yorkshire (V)
2.1WE
Etappe
GBR
Afgelast
1e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
Afgelast
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Afgelast
02 mei
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
Afgelast
1e etappe L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
2.Ncup
Etappe
FRA
Afgelast
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
Afgelast
03 mei
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Ekurhuleni
100 Cycle Challenge
1.2
Wedstrijd
RSA
Afgelast
Grand Prix de la Somme
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Afgelast
Skive
1.2
Wedstrijd
DEN
Afgelast
05 mei
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Afgelast
07 mei
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
Afgelast
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
Afgelast
08 mei
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.PRO/WE
Etappe
LUX
Afgelast
Odense
Fyen Rundt
1.1
Wedstrijd
DEN
Afgelast
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
Afgelast
1e etappe Tour du Gévaudan, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
FRA
Afgelast
1e etappe Tour du Jura
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
Veenendaal (V)
Veenendaal - Veenendaal
1.1WE
Wedstrijd
NED
Afgelast
09 mei
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.2
Wedstrijd
DEN
Afgelast
Sundvolden
Sundvolden GP
1.2
Wedstrijd
NOR
Afgelast
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.1
Wedstrijd
NED
Afgelast
10 mei
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Houthalen/Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
1.2
Wedstrijd
NOR
Afgelast
6e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
12 mei
1e etappe Tour of Zhoushan Island I (V)
2.2
Etappe
CHN
Afgelast
13 mei
1e etappe Tour of Limpopo
2.2
Etappe
RSA
Afgelast
14 mei
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
15 mei
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Afgelast
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
Afgelast
16 mei
1e etappe Odessa
Mayski Maraton
NE
Etappe
UKR
2e etappe Odessa
Mayski Maraton
NE
Etappe
UKR
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.HC
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Afgelast
1e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Afgelast
17 mei
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
1.1MJ
Wedstrijd
LUX
Afgelast
Eibar (V)
1.2
Wedstrijd
ESP
Afgelast
Paris - Roubaix, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Afgelast
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Afgelast
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
PER
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
Afgelast
7e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
18 mei
Valberg
Mercan Tour Classic Alpes-Maritimes
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
19 mei
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
20 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Afgelast
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Oslo, Chrono
Klatrekoningen - KOM
NE
Klimtijdrit
NOR
Rahinge, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
21 mei
Chabany
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
Chabany (V)
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.PRO/WE
Etappe
ESP
Afgelast
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
22 mei
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Afgelast
1e etappe Hammer Stavanger
2.1
Etappe
NOR
Afgelast
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
23 mei
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
Afgelast
24 mei
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Huskvarna
Huskvarna GP
1.2
Wedstrijd
SWE
Afgelast
Kiev, Chrono (V)
VR Women
1.2
Wedstrijd
UKR
Afgelast
Medora
Badlands Gravel Battle
NE
Wedstrijd
USA
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
25 mei
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
26 mei
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.PRO/WE
Etappe
GER
Afgelast
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Afgelast
27 mei
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
28 mei
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Afgelast
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
Afgelast
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
Afgelast
1e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
Afgelast
29 mei
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Sri Lanka T-Cup
2.2
Etappe
SRI
Afgelast
1e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
30 mei
Goshen
NE
Wedstrijd
USA
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Hydra
Tour Hydrama
NE
Etappe
GRE
Kalmar
Hansa Bygg Kalmar GP
1.2
Wedstrijd
SWE
Afgelast
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Afgelast
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
Afgelast
31 mei
Bogd Khairkhan
NE
Klimwedstrijd
MGL
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Kose - Risti, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!