Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender februari 2020
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 februari
Boucles de l´Essor - Essor Basque
NE
Wedstrijd
FRA
Challenge Mallorca III
1.1
Wedstrijd
ESP
Featherston
Ocean Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
Geelong (V)
Cadel Evans Great Ocean / Deakin University Road Race
1.WWT
Wedstrijd
AUS
Ilford
East London Velo Winter Series
NE
Wedstrijd
GBR
Israel Season Opener
NE
Wedstrijd
ISR
Kampioenschap van Madrid, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
1e etappe Safi
NE
Etappe
MAR
1e etappe Shepparton, BMX Supercross
CDM
Wedstrijd
AUS
2e etappe Sumatanga Road Race Series
NE
Etappe
USA
3e etappe Tebessa
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour de Grand Bahama
NE
Individuele tijdrit
BAH
2e etappe Tour de San Carlos
NE
Etappe
URU
2e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
6e etappe Vuelta a San Juan
2.HC
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
02 februari
Barra de São Miguel, Chrono
Desafio de Barra
NE
Individuele tijdrit
BRA
Challenge Mallorca IV
1.1
Wedstrijd
ESP
Emiliano Zapata
NE
Wedstrijd
MEX
Geelong
Cadel Evans Great Ocean Road Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
AUS
Guatemala City
Apertura temporada Guatemala, Guatemala season opener
NE
Wedstrijd
GUA
2e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Criterium
TUR
Marseille
GP d'Ouverture, La Marseillaise
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Oss
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Paarl
Bouckaert-Soenen Summer League
NE
Wedstrijd
RSA
2e etappe Safi
NE
Etappe
MAR
Safi, Criterium
NE
Criterium
MLT
2e etappe Shepparton, BMX Supercross
CDM
Wedstrijd
AUS
3e etappe Tour de San Carlos
NE
Etappe
URU
Valsad
Valsad Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
4e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
7e etappe Vuelta a San Juan
2.HC
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Lago
NE
Etappe
HON
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek
Matchless
NE
Wedstrijd
NAM
03 februari
4e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
04 februari
1e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
05 februari
1e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
1e etappe Herald Sun Tour (V)
2.1WE
Etappe
AUS
Maldegem, Cyclocross
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross (V)
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
06 februari
2e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
2e etappe Herald Sun Tour (V)
2.1WE
Etappe
AUS
Kuala Lumpur
Malaysia International Criterium
1.CRT
Wedstrijd
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
1e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
2e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
07 februari
1e etappe Al Ain
NE
Etappe
UAE
2e etappe Al Ain
NE
Klimwedstrijd
UAE
3e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
2e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
08 februari
Ackerman
Rockcrusher Challenge
NE
Wedstrijd
USA
Bathurst
CDM
Wedstrijd
AUS
Burguillos de Toledo
Memorial Julio Lopez De La Torre Chineta
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Lille, Cyclocross
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross (V)
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Junioren
Krawatencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen
Krawatencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen (c)
Krawatencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Krawatencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, U23
Krawatencross
CU
Wedstrijd
BEL
1e etappe Monterrey
Clasica de las Constituciones
NE
Individuele tijdrit
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Saint-Jean-Pied-de-Port
Essor Basque-Ronde du Pays Basque
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
5e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
3e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
1e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe deel b Vuelta al Chaná
NE
Individuele tijdrit
URU
09 februari
2e etappe Challenge du RCM
NE
Etappe
MTQ
5e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Klirou - Fikardou
Fikardou Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
CYP
Manacor (a)
Trofeu Ciutat de Manacor
NE
Wedstrijd
ESP
Manavgat
GP Manavgat
1.2
Wedstrijd
TUR
Merksplas, Cyclocross
C2
Superprestige
BEL
Afgelast
Merksplas, Cyclocross (V)
C2
Superprestige
BEL
Afgelast
Merksplas, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Afgelast
Merksplas, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Merksplas, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Merksplas, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
2e etappe Monterrey
Clasica de las Constituciones
NE
Etappe
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite/Open, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Saint Vincent and the Grenadines Season Opener
NE
Wedstrijd
VIN
Sorocaba
GP Sesc Verão
NE
Wedstrijd
BRA
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
2e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
Valls
Cursa Social Memorial Xavier Tondo
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
Volta a la Comunitat Valenciana (V)
1.1WE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
1e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
3e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
Vuelta del Este Mendoza
NE
Wedstrijd
ARG
10 februari
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
11 februari
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Noorwegen (V)
CN
Derny
NOR
1e etappe Tour Colombia
NE
Ploegentijdrit
COL
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
12 februari
Monash, Criterium
NE
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
2e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
13 februari
Alanya
GP Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
1e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
3e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Tour International La Provence
2.HC
Etappe
FRA
14 februari
1e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
Funchal
NE
Wedstrijd
POR
Gazipasa
1.2
Wedstrijd
TUR
Gazipasa (V)
1.2
Wedstrijd
TUR
2e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
1e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
4e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour International La Provence
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
15 februari
2e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
1e etappe Ahmedabad
Arvind Sabarmati Sugar Free Cyclothon Ahmedabad
NE
Individuele tijdrit
IND
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Wedstrijd
MLI
1e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
1e etappe Kalaa Seraghna
GP MSK
NE
Etappe
MAR
Kuala Lumpur
Malaysian International Classic Race
1.1
Wedstrijd
MAS
3e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross (V)
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
CJ
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Noordzeecross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Ovidiopol
SCL Winter Race
NE
Wedstrijd
UKR
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Wedstrijd
MRI
2e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
5e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
3e etappe Tour International La Provence
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
2e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Velo Alanya Junior, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
TUR
1e etappe Velo Alanya Junior, Junioren (V)
2.1WJ
Individuele tijdrit
TUR
Proloog Vuelta a Mendoza
NE
Proloog
ARG
2e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
Zanzibar
Dar Velo Challenge
NE
Wedstrijd
TAN
16 februari
2e etappe Ahmedabad
Arvind Sabarmati Sugar Free Cyclothon Ahmedabad
NE
Etappe
IND
Almería
Clásica de Almería
1.HC
Wedstrijd
ESP
Antalya
GP Antalya
1.2
Wedstrijd
TUR
Apertura Estado de Aragua
NE
Wedstrijd
VEN
Boksburg
Liberty Ride for Sight
NE
Wedstrijd
RSA
Cala Millor (a)
Un Hivern a Mallorca
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Ploegentijdrit
FRA
Hechtel, Cyclocross, Cat. B
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Junioren
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Agter de Berg Cyclocross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Cyclocross
Vestingcross
C1
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross (V)
Vestingcross
C1
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Junioren
Vestingcross
CJ
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
Jwaneng
NE
Wedstrijd
BOT
2e etappe Kalaa Seraghna
GP MSK
NE
Etappe
MAR
4e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Noviciado
Noviciado Alto
NE
Wedstrijd
CHI
Oss
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Ouagadougou
Grand Prix 14 - El Hadj Boubacar Tiemtoré
NE
Wedstrijd
BUR
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
NE
Wedstrijd
POR
Qrendi
NE
Criterium
MLT
San Juan
Circuito Homenaje al Ciclista - Circuito Huracan
NE
Wedstrijd
ARG
Sawani
Sawani Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
FJI
3e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
6e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
4e etappe Tour International La Provence
2.HC
Etappe
FRA
Trinidad and Tobago Season Opener
NE
Wedstrijd
TRD
2e etappe Valentine's Day Classic
NE
Individuele tijdrit
BIZ
3e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Criterium
USA
2e etappe Velo Alanya Junior, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
2e etappe Velo Alanya Junior, Junioren (V)
2.1WJ
Etappe
TUR
Veracruz, Criterium
Panama Pacifico
NE
Wedstrijd
PAN
6e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
17 februari
Doha, Criterium
Night Criterium
NE
Criterium
QTR
1e etappe Dubai Tour (V)
2.2
Etappe
UAE
3e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
2e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
18 februari
3e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
2e etappe Dubai Tour (V)
2.2
Etappe
UAE
3e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
19 februari
4e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
3e etappe Dubai Tour (V)
2.2
Etappe
UAE
1e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
20 februari
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
4e etappe Dubai Tour (V)
2.2
Etappe
UAE
1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Tour of Antalya
2.1
Etappe
TUR
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
21 februari
Karachi
DMC South All Karachi Nazir Ahmed Shaheed Race
NE
Wedstrijd
PAK
Madampe
United CC Race
NE
Wedstrijd
SRI
2e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Antalya
2.1
Etappe
TUR
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
22 februari
1e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
6e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Coppa San Geo
NE
Wedstrijd
ITA
Firenze - Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
Leuven, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Makaha, Chrono
NE
Individuele tijdrit
USA
Muldersdrif
Berge en Dale Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Puyricard
GP du Pays d'Aix
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Antalya
2.1
Etappe
TUR
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
23 februari
Almacenes Roes
NE
Wedstrijd
CRC
2e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
Annen
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Etappe
CHI
Bottelare
Clubkampioenschap
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Copa Jaguarete
NE
Wedstrijd
PAR
Deerlijk (a)
Deerlijk Club
NE
Wedstrijd
BEL
Fucecchio (a)
La Torre
NE
Wedstrijd
ITA
Hatherleigh
Primavera Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kanye
Kgosi Malope Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië (V)
CN
Wedstrijd
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
New Amsterdam
Mashrami R & R 40 Miler
NE
Wedstrijd
GUY
North Little Rock
Cross Winds Classic
NE
Wedstrijd
USA
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
CJ
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Internationale Sluitingsprijs 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Internationale Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Ouverture Saison de Côte Ivoire
NE
Wedstrijd
CIV
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
1e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Saint Antoine, Criterium
Snowy Cup
NE
Criterium
MRI
4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Klimwedstrijd
PER
1e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Antalya
2.1
Etappe
TUR
1e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Individuele tijdrit
POR
5e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
Vuelta a Barinas
NE
Wedstrijd
VEN
8e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Zaraza
Aniversario Carnavales de Zaraza
NE
Wedstrijd
VEN
24 februari
2e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
2e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
2e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
2e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
25 februari
3e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
3e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
3e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
26 februari
Emelgem
Izegem-Emelgem Club
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
4e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
4e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
4e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
Waregem, Cyclocross (a)
Cyclocrossmasters
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross (V)
Cyclocrossmasters
NE
Wedstrijd
BEL
27 februari
1e etappe Manavgat - Side, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
1e etappe Manavgat - Side, Junioren (V)
2.1WJ
Individuele tijdrit
TUR
5e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
5e etappe deel a Rutas de America
NE
Etappe
URU
5e etappe deel b Rutas de America
NE
Individuele tijdrit
URU
5e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
5e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
28 februari
1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Klimtijdrit
COL
1e etappe King's Cup 2
NE
Individuele tijdrit
THA
2e etappe Manavgat - Side, Junioren
2.1MJ
Etappe
TUR
2e etappe Manavgat - Side, Junioren (V)
2.1WJ
Etappe
TUR
Riad
Riyadh Cycling Club February Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
6e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
6e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
1e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Criterium
USA
6e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
29 februari
Abbotsford
Hougen
NE
Wedstrijd
CAN
Alanya
GP Velo Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Velo Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech
1.HC
Wedstrijd
FRA
Proloog Fight for Yellow Tour
NE
Proloog
NZL
1e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Giron du Nord Vaudois
NE
Etappe
SUI
2e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
1e etappe Luanda
NE
Etappe
ANG
Mostaganem
NE
Wedstrijd
ALG
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad (V)
Omloop Het Volk
1.1WE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
7e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Saint-Hilaire-du-Harcouët
GP D'Ouverture de la Ville de Saint-Hilaire-du-Harcouët
NE
Wedstrijd
FRA
San Bortolo, Criterium
Abra Criterium
NE
Criterium
PER
Staden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Rwanda
2.1
Individuele tijdrit
RWA
3e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
7e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
Villers-le-Temple
GP Raygeo
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
Zwolle
Ster van Zwolle
1.2
Wedstrijd
NED
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!