Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Mike Teunissen
Voornaam: Mike
Achternaam: Teunissen
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 31 jaar
Geboortedatum: 25-08-1992
Geboorteplaats:
Ysselsteyn (Limburg), Nederland
Voornaam: Mike
Achternaam: Teunissen
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 31 jaar
Geboortedatum: 25-08-1992
Geboorteplaats:
Ysselsteyn (Limburg), Nederland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Video
Professional 2012-
07-07-2019
Le Tour: Tour de France 2019 Etape 1
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2006
2006
2e in Vlaamse Witloofveldrit,
(Vossem, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Vossem (Brabant), België
2006
3e in GP Rouwmoer 2° jaars,
(Essen, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Essen (Antwerpen), België
2007
2007
1
e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2007
5e in Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2007
3e in Dordrecht, Cyclocross, Nieuwelingen, Dordrecht (Zuid-Holland), Nederland
2007
3e in Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2007
2e in Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen, Gieten (Drenthe), Nederland
2007
3e in Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen, Moergestel (Noord-Brabant), Nederland
2007
3e in Veghel,
(Eerde, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Eerde (Noord-Brabant), Nederland
2007
2e in GP Rouwmoer 2° jaars,
(Essen, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Essen (Antwerpen), België
2007
1
e in Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren,
(Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Reusel (Noord-Brabant), Nederland
2008
2008
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland, Eerde (Noord-Brabant), Nederland
2008
1
e in Eben-Emael, Cyclocross, Nieuwelingen, Eben-Emael (Liege), België
2008
3e in Krawatencross 2° jaars,
(Lille, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Lille (Antwerpen), België
2008
3e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2008
1
e in Heerlen, Cyclocross, Nieuwelingen, Heerlen (Limburg), Nederland
2008
3e in 2° jaars,
(Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Vorselaar (Antwerpen), België
2008
4e in Internationale Sluitingsprijs 2° jaars,
(Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2008
2e in Nieuwkuijk, Cyclocross, Junioren, Nieuwkuijk (Noord-Brabant), Nederland
2008
4e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2008
18e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2008
13e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, Junioren)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
3e in Gieten, Cyclocross, Junioren, Gieten (Drenthe), Nederland
2008
2e in Boxtel, Cyclocross, Junioren, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2008
41e in Zolder, Cyclocross, Junioren, Zolder (Limburg), België
2009
2009
3e in Heerlen, Cyclocross, Junioren, Heerlen (Limburg), Nederland
2009
2e in Vlaams-Brabantse Pijl,
(Korbeek-Lo, Junioren)
, Korbeek-Lo (Brabant), België
2009
2e in Harderwijk, Cyclocross, Junioren, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2009
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross, Junioren)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2009
1
e in Walsberg,
(Beesel, Cyclocross, Junioren)
, Beesel (Limburg), Nederland
2009
3e in Koppenberg, Cyclocross, Junioren, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2009
4e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hoogstraten (Antwerpen), België
2009
1
e in Rhenen, Cyclocross, Junioren, Rhenen (Utrecht), Nederland
2009
2e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2009
2e in Gieten, Cyclocross, Junioren, Gieten (Drenthe), Nederland
2009
1
e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross, Junioren)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2009
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2009
3e in Zolder, Cyclocross, Junioren, Zolder (Limburg), België
2009
1
e in Diegem, Cyclocross, Junioren, Diegem (Brabant), België
2009
2e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, Junioren)
, Loenhout (Antwerpen), België
2010
2010
3e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2010
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland, Heerlen (Limburg), Nederland
2010
3e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, Junioren, België
2010
3e in 1e etappe Saarland Trofeo,
(Trofeo Karlsberg, Junioren)
, Ommersheim (Saarland), Duitsland
2010
4e in Omloop Het Volk, Trofee Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad, Junioren)
, Olsene (Oost-Vlaanderen), België
2010
9e in 1e etappe Aubel - Thimister - La Gleize,
(Liège - La Gleize, Junioren)
, Aubel (Liege), België
2010
1
e in 2e etappe deel a Aubel - Thimister - La Gleize,
(Liège - La Gleize, Junioren)
, Thimister (Liege), België
+
Dylan Van Baarle
+
Danny Van Poppel
+
Oscar Riesebeek
+
Daan Olivier
+
Rick Ottema
2010
3e in Walsberg,
(Beesel, Cyclocross)
, Beesel (Limburg), Nederland
2010
28e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2010
3e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2011
2011
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2011
2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2011
3e in Lierop, Cyclocross, Lierop (Noord-Brabant), Nederland
2011
3e in Tabor, Cyclocross, U23, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2011
2e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Lucca (Toscana), Italië
2011
1
e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, U23)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2011
3e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland
2011
3e in Amersfoort, Cyclocross, Amersfoort (Utrecht), Nederland
2011
3e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2012
2012
2e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross, U23)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2012
2e in Eindklassement Wereldbeker, Cyclocross, U23, Onbekend
2012
7e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2012
5e in Eindklassement Triptyque Ardennaise, België
2012
4e in Ronde van Limburg,
(Tongeren)
, Tongeren (Limburg), België
2012
8e in Paris - Roubaix, U23, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2012
1
e in 1e etappe Tour de la Province de Namur, Philippeville (Namur), België
2012
2e in Eindklassement Tour de la Province de Namur, België
2012
1
e in Ronde van Midden Brabant,
(Dongen (a))
, Dongen (Noord-Brabant), Nederland
2012
3e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2012
1
e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Tabor, Cyclocross, U23, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2012
1
e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
2012
2e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, U23)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2012
1
e in Moergestel, Cyclocross, Moergestel (Noord-Brabant), Nederland
2012
1
e in Huijbergen, Cyclocross, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2012
1
e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2013
2013
2e in Roma, Cyclocross, U23, Roma (Lazio), Italië
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland, Hilvarenbeek (Noord-Brabant), Nederland
2013
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Louisville (Kentucky), Verenigde Staten
2013
5e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, België
2013
2e in Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial,
(Meerkerk)
, Meerkerk (Zuid-Holland), Nederland
2013
1
e in Hel van Voerendaal,
(Voerendaal)
, Voerendaal (Limburg), Nederland
2013
3e in 3e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Gendringen (Gelderland), Nederland
2013
5e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23, Ichtershausen (Thuringen), Duitsland
2013
4e in 7e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23, Ichtershausen (Thuringen), Duitsland
2013
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland, Kerkrade (Limburg), Nederland
2013
5e in Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.,
(Oetingen)
, Oetingen (Brabant), België
2013
10e in Omloop Het Volk, Trofee Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c)
, België
2013
8e in Eindklassement Kreiz Breizh Elite, Frankrijk
2013
2e in 1e etappe Tour des Fjords, Stavanger (Rogaland), Noorwegen
2013
6e in 4e etappe Tour des Fjords, Stavanger (Rogaland), Noorwegen
2013
8e in Eindklassement Tour des Fjords, Noorwegen
2013
1
e in Baronie Breda Classic,
(Breda (e))
, Breda (Noord-Brabant), Nederland
2013
2e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2013
1
e in Zonhoven, Cyclocross, U23, Zonhoven (Limburg), België
2013
3e in Zolder, Cyclocross, U23, Zolder (Limburg), België
2014
2014
3e in Centrumcross,
(Surhuisterveen, Cyclocross)
, Surhuisterveen (Friesland), Nederland
2014
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland, Gieten (Drenthe), Nederland
2014
11e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2014
2e in 3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23, Tournai (Hainaut), België
2014
6e in Eindklassement Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23, België
2014
5e in Ronde van Vlaanderen, U23, België
2014
5e in Proloog Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Hoofddorp (Noord-Holland), Nederland
2014
3e in Omloop der Kempen,
(Veldhoven)
, Veldhoven (Noord-Brabant), Nederland
2014
1
e in Paris - Roubaix, U23, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2014
4e in Proloog Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2014
3e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Bonchamp-lès-Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2014
6e in 3e etappe Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2014
3e in Eindklassement Boucles de la Mayenne, Frankrijk
2014
8e in 2e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Buchten (Limburg), Nederland
2014
5e in 3e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Jalhay (Liege), België
2014
10e in 4e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2014
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland, Nederland
2014
7e in 1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié, Montrevel-en-Bresse (Rhone-Alpes), Frankrijk
2014
10e in GP Jef Scherens,
(Leuven)
, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2014
1
e in Baronie Breda Classic,
(Breda (e))
, Breda (Noord-Brabant), Nederland
2014
1
e in Paris - Tours, U23, Tours (Centre), Frankrijk
2015
2015
9e in 5e etappe Tour of California, Santa Clarita (California), Verenigde Staten
2015
9e in 2e etappe World Ports Classic, Nederland
2015
1
e in GP Raf Jonckheere,
(Westrozebeke, Ind.)
, Westrozebeke (West-Vlaanderen), België
2015
2e in London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic,
(London - Surrey)
, Groot-Brittannië
2015
1
e in Proloog Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié, Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes), Frankrijk
2015
4e in 1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié, Saint-Vulbas (Rhone-Alpes), Frankrijk
2015
72e in 2e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Caminito del Rey (Andalucia), Spanje
2015
16e in 3e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Málaga (Andalucia), Spanje
2015
77e in 4e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Vejer de la Frontera (Andalucia), Spanje
2015
73e in 5e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Alcalá de Guadaira (Andalucia), Spanje
2015
155e in 6e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Cazorla (Andalucia), Spanje
2015
132e in 7e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Spanje
2015
76e in 8e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Murcia (Murcia), Spanje
2015
81e in 9e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Alicante (Comunidad Valenciana), Spanje
2015
89e in 10e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Castellón (Comunidad Valenciana), Spanje
2015
125e in 11e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Andorra (Andorra la Vella), Andorra
2015
25e in 12e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Lleida (Cataluña), Spanje
2015
48e in 13e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Tarazona (Aragon), Spanje
2015
155e in 14e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Fuente del Ciervo (Andalucia), Spanje
2015
133e in 15e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Cabrales (Asturias), Spanje
2015
134e in 16e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Quirós (Asturias), Spanje
2015
68e in 17e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Burgos (Castilla y Leon), Spanje
2015
68e in 18e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Riaza (Castilla y Leon), Spanje
2015
132e in 19e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Ávila (Castilla y Leon), Spanje
2015
82e in 20e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Cercedilla (Madrid), Spanje
2015
119e in 21e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Madrid (Madrid), Spanje
2015
104e in Eindklassement Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Spanje
2015
7e in GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic,
(Kampenhout)
, België
2015
9e in Paris - Tours, Tours (Centre), Frankrijk
2015
1
e in Boxtel, Cyclocross, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2015
2e in Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren,
(Reusel, Cyclocross)
, Reusel (Noord-Brabant), Nederland
2016
2016
2e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2016
4e in 3e etappe Tour of Oman, Manumah (Masqat), Oman
2016
9e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2016
4e in 7e etappe Tour of California, Santa Rosa (California), Verenigde Staten
2016
5e in GP Lucien Van Impe Individueel,
(Mere)
, Mere (Oost-Vlaanderen), België
2016
2e in Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic,
(Geraardsbergen)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2016
28e in Grand Prix Cycliste de Québec,
(Québec (b))
, Québec (Quebec), Canada
2017
2017
12e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2017
16e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2017
4e in Trofee Maarten Wynants,
(Houthalen/Helchteren (c))
, Houthalen/Helchteren (Limburg), België
2017
10e in 3e etappe Tour of California, Morro Bay (California), Verenigde Staten
2017
37e in 1e etappe Tour de France, Düsseldorf (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2017
15e in 4e etappe Tour de France, Vittel (Lorraine), Frankrijk
2017
5e in Daags na de Tour vanaf 1979,
(Boxmeer, Criterium)
, Boxmeer (Noord-Brabant), Nederland
2017
4e in Acht van Chaam,
(Chaam, Criterium)
, Chaam (Noord-Brabant), Nederland
2017
6e in Profronde van Heerlen,
(Heerlen)
, Heerlen (Limburg), Nederland
2017
2e in Draai van de Kaai,
(Roosendaal)
, Roosendaal (Noord-Brabant), Nederland
2017
2e in Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde,
(Maastricht)
, Maastricht (Limburg), Nederland
2017
11e in 4e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Lanaken (Limburg), België
2017
23e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2017
15e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2017
5e in Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind,
(Berlare)
, Berlare (Oost-Vlaanderen), België
2017
2e in Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs,
(Zele)
, Zele (Oost-Vlaanderen), België
2017
9e in Paris - Tours, Frankrijk
2017
4e in 5e etappe Tour of Guangxi, Guilin (Guangxi), China
2017
22e in Eindklassement Tour of Guangxi, China
2018
2018
5e in 1e etappe Paris - Nice, Meudon (Ile-de-France), Frankrijk
2018
6e in 2e etappe Paris - Nice, Vierzon (Centre), Frankrijk
2018
5e in 3e etappe Paris - Nice, Chatel-Guyon les Bains (Auvergne), Frankrijk
2018
8e in 5e etappe Paris - Nice, Sisteron (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2018
2e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2018
18e in Ronde van Vlaanderen, België
2018
11e in Paris - Roubaix, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2018
7e in 3e etappe Tour de Yorkshire, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
2018
14e in Proloog Critérium du Dauphiné Libéré,
(Critérium du Dauphiné)
, Valence (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2018
9e in 1e etappe Critérium du Dauphiné Libéré,
(Critérium du Dauphiné)
, Saint-Just (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2018
2e in Profspektakel Buchten,
(Buchten, Criterium)
, Buchten (Limburg), Nederland
2018
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland, Nederland
2018
2e in GP Tim Wellens Individueel,
(Sint-Truiden)
, Sint-Truiden (Limburg), België
2018
6e in Daags na de Tour vanaf 1979,
(Boxmeer, Criterium)
, Boxmeer (Noord-Brabant), Nederland
2018
6e in 1e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Kraków (Małopolskie), Polen
2018
8e in 2e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Katowice (Śląskie), Polen
2018
10e in 3e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Zabrze (Śląskie), Polen
2018
15e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2018
15e in 4e etappe International Presidency Turkey Tour, Selçuk (Mugla), Turkije
2018
4e in 6e etappe International Presidency Turkey Tour, Istanbul (Istanbul), Turkije
2018
13e in Eindklassement International Presidency Turkey Tour, Turkije
2019
2019
5e in 3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana, Chera (Comunidad Valenciana), Spanje
2019
9e in 4e etappe Ronde van de Algarve,
(Volta ao Algarve)
, Tavira (Faro), Portugal
2019
10e in 2e etappe Paris - Nice, Bellegarde (Rhone-Alpes), Frankrijk
2019
18e in Milaan - San Remo,
(Milano - San Remo)
, Italië
2019
10e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
2019
25e in Gent - Wevelgem, België
2019
18e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2019
7e in Paris - Roubaix, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
3e in 1e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Conde-sur-l'Escaut (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
7e in 2e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Saint-Quentin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
3e in 4e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Le Portel (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
1
e in 5e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Cassel (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
1
e in 6e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Dunkerque (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
1
e in Eindklassement Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Frankrijk
2019
1
e in 1e etappe Hammer Stavanger, Ullandhaug (Rogaland), Noorwegen
+
Amund Grøndal Jansen
+
Pascal Eenkhoorn
+
Jonas Vingegaard Rasmussen
+
Maarten Wynants
2019
1
e in Eindklassement Hammer Stavanger, Noorwegen
+
Amund Grøndal Jansen
+
Dylan Groenewegen
+
Pascal Eenkhoorn
+
Jonas Vingegaard Rasmussen
+
Maarten Wynants
2019
2e in Proloog Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Yerseke (Zeeland), Nederland
2019
3e in 2e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Buchten (Limburg), Nederland
2019
2e in 3e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Landgraaf (Limburg), Nederland
2019
1
e in Eindklassement Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Nederland
2019
1
e in 1e etappe Tour de France, Brussel (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
2019
1
e in 2e etappe Tour de France, Brussel (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
+
Tony Martin
+
Wout Van Aert
+
George Bennett
+
Steven Kruijswijk
+
Laurens De Plus
+
Amund Grøndal Jansen
+
Dylan Groenewegen
2019
6e in 4e etappe Tour de France, Nancy (Lorraine), Frankrijk
2019
14e in 11e etappe Tour de France, Toulouse (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2019
1
e in Daags na de Tour vanaf 1979,
(Boxmeer, Criterium)
, Boxmeer (Noord-Brabant), Nederland
2019
8e in Profronde van Surhuisterveen,
(Surhuisterveen)
, Surhuisterveen (Friesland), Nederland
2019
1
e in Profronde van Heerlen,
(Heerlen)
, Heerlen (Limburg), Nederland
2019
28e in London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic,
(London - Surrey)
, Groot-Brittannië
2019
4e in Draai van de Kaai,
(Roosendaal)
, Roosendaal (Noord-Brabant), Nederland
2019
1
e in Profronde van Oostvoorne,
(Oostvoorne, Criterium)
, Oostvoorne (Zuid-Holland), Nederland
2019
2e in Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde,
(Maastricht)
, Maastricht (Limburg), Nederland
2019
3e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Hulst (Zeeland), Nederland
2019
7e in 4e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Houffalize (Luxembourg), België
2019
11e in 6e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Den Haag (Zuid-Holland), Nederland
2019
6e in 7e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2019
6e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2019
5e in Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics,
(Hamburg)
, Hamburg (Hamburg), Duitsland
2019
1
e in Profronde van Almelo, Nacht van Almelo,
(Almelo, Criterium)
, Almelo (Overijssel), Nederland
2019
3e in 2e etappe Tour of Britain, Kelso (Scottish Borders, The), Groot-Brittannië
2019
4e in 3e etappe Tour of Britain, Newcastle upon Tyne (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië
2019
4e in 8e etappe Tour of Britain, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2019
7e in Eindklassement Tour of Britain, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2019
9e in GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic,
(Kampenhout)
, België
2019
6e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2019
7e in Famenne Ardenne Classic,
(Marche-en-Famenne)
, Marche-en-Famenne (Luxembourg), België
2019
4e in Delta Tour Zeeland,
(Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic)
, Nederland
2019
1
e in Boxtel, Cyclocross, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2020
2020
6e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, België
2020
10e in 2e etappe Tirreno - Adriatico, Follonica (Toscana), Italië
2020
5e in 6e etappe Tirreno - Adriatico, Senigallia (Marche), Italië
2020
15e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2020
12e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2020
15e in 5e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2020
8e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2020
18e in Gent - Wevelgem, België
2020
30e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
2021
2021
2e in 3e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Tata (Komarom-Esztergom), Hongarije
2021
9e in 5e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, Budapest (Budapest), Hongarije
2021
8e in 4e etappe Ronde van Zwitserland,
(Tour de Suisse)
, Gstaad (Bern), Zwitserland
2021
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland, Drijber (Drenthe), Nederland
2021
15e in 6e etappe Tour de France, Châteauroux (Centre), Frankrijk
2021
4e in 19e etappe Tour de France, Libourne (Aquitaine), Frankrijk
2021
6e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Esbjerg (Syddanmark), Denemarken
2021
4e in 3e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Vejle (Syddanmark), Denemarken
2021
3e in Eindklassement Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Denemarken
2021
6e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Sjelland), Denemarken
2021
7e in 1e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Sokndal (Rogaland), Noorwegen
2021
3e in 2e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Sirdal (Vest-Agder), Noorwegen
2021
3e in 3e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Jørpeland (Rogaland), Noorwegen
2021
4e in 4e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Stavanger (Rogaland), Noorwegen
2021
3e in Eindklassement Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Noorwegen
2021
9e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Dokkum (Friesland), Nederland
2021
11e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2021
7e in 5e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Bilzen (Limburg), België
2021
12e in 6e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Houffalize (Luxembourg), België
2021
10e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2021
8e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz,
(Frankfurt am Main)
, Duitsland
2022
2022
24e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2022
14e in Kuurne - Brussel - Kuurne, Kuurne (West-Vlaanderen), België
2022
12e in E3 Prijs Harelbeke,
(Harelbeke)
, België
2022
28e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2022
19e in Ronde van Vlaanderen, België
2022
20e in Paris - Roubaix, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2022
8e in 1e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Vossavangen (Hordaland), Noorwegen
2022
2e in 2e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Geilo (Buskerud), Noorwegen
2022
5e in 4e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Kristiansund (More og Romsdal), Noorwegen
2022
9e in 5e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Sandnes (Rogaland), Noorwegen
2022
7e in 6e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Stavanger (Rogaland), Noorwegen
2022
9e in 3e etappe Ronde van Zwitserland,
(Tour de Suisse)
, Grenchen (Solothurn), Zwitserland
2022
4e in 1e etappe Tour of Poland,
(Tour de Pologne)
, Lublin (Lubelskie), Polen
2022
1
e in 1e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Utrecht (Utrecht), Nederland
+
Robert Gesink
+
Primož Roglic
+
Chris Harper
+
Sepp Kuss
+
Rohan Dennis
+
Edoardo Affini
+
Sam Oomen
2022
4e in 2e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Utrecht (Utrecht), Nederland
2022
5e in 19e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Talavera de la Reina (Castilla-La Mancha), Spanje
2022
4e in 21e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Madrid (Madrid), Spanje
2022
4e in Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind,
(Berlare)
, België
2023
2023
9e in Challenge Mallorca II, Spanje
2023
11e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2023
8e in Memorial José Samyn,
(Fayt-le-Franc)
, België
2023
17e in Paris - Roubaix, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2023
4e in Rund um Köln,
(Köln (a))
, Duitsland
2023
1
e in 2e etappe Ronde van Noorwegen,
(Tour of Norway)
, Hovden (Nordland), Noorwegen
2023
9e in 2e etappe Ronde van Zwitserland,
(Tour de Suisse)
, Nottwil (Luzern), Zwitserland
2023
17e in 3e etappe Tour de France, Bayonne (Aquitaine), Frankrijk
2023
20e in 4e etappe Tour de France, Nogaro (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2023
12e in 7e etappe Tour de France, Bordeaux (Aquitaine), Frankrijk
2023
3e in Daags na de Tour vanaf 1979,
(Boxmeer, Criterium)
, Nederland
2023
2e in Mijl van Mares,
(Maarheeze)
, Nederland
2023
2e in Profronde van Zevenbergen / Wielerweekend Moerdijk,
(Zevenbergen, Omnium)
, Nederland
2023
9e in Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race,
(Zottegem)
, België
2023
1
e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2023
8e in 5e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Bilzen (Limburg), België
2023
5e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2023
14e in Grand Prix Cycliste de Québec,
(Québec (b))
, Canada
2023
11e in GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic,
(Kampenhout)
, België
2023
5e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite, Emmen (Drenthe), Nederland
2023
8e in Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke,
(Binche)
, Binche (Hainaut), België
2024
2024
13e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2024
13e in Kuurne - Brussel - Kuurne, Kuurne (West-Vlaanderen), België
Ploegen
2011
Rabobank - Giant (Nederland)
2012
Rabobank - Giant (Nederland)
2013
Rabobank (Nederland)
2014
Rabobank (Nederland)
2015
Team LottoNL - Jumbo (Nederland)
2016
Team LottoNL - Jumbo (Nederland)
2017
Sunweb (Duitsland)
2018
Sunweb (Duitsland)
2019
Jumbo - Visma (Nederland)
2020
Jumbo - Visma (Nederland)
2021
Jumbo - Visma (Nederland)
2022
Jumbo - Visma (Nederland)
2023
Intermarché - Circus - Wanty (België)
2024
Intermarché - Wanty (België)
de Wielersite ranking
Plaats: 188
Punten: 1693.00
Rondes
18%
Details:
16-08-2013
1e etappe Tour des Fjords
Etappes
4.00
Close
Berichten
(0)
08-07-2019
Le Tour: El Jumbo Visma sigue sorprendiendo y gana la CRE del Tour
Fotoalbum Mike Teunissen
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Hugo Tack
2010
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2011
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2013
Foto: Courtesy Andre Miltenburg
2014
Foto: Courtesy Team Lotto - Jumbo NL
2015
Foto: Courtesy teamlottojumbo.nl
2016
Foto: © Henri Potappel
2017
Foto: © Sunweb
2018
Foto: © Jumbo - Visma
2019
Foto: © Jumbo - Visma
2020
Foto: © Jumbo - Visma
2021
Foto: © Jumbo - Visma
2022
Foto: © Intermarché - Wanty
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close