Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Liesbet De Vocht
Voornaam: Liesbet
Achternaam: De Vocht
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 45 jaar
Geboortedatum: 05-01-1979
Geboorteplaats:
Turnhout (Antwerpen), België
Voornaam: Liesbet
Achternaam: De Vocht
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 45 jaar
Geboortedatum: 05-01-1979
Geboorteplaats:
Turnhout (Antwerpen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Familiebanden
is een zus van
Wim De Vocht
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2004
2004
2e in Zilvermeercross,
(Mol, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Mol (Antwerpen), België
2005
2005
3e in Nederzwalm-Hermelgem (V), Nederzwalm-Hermelgem (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in De Pinte (V), De Pinte (Oost-Vlaanderen), België
2005
1
e in Olen (V), Olen (Antwerpen), België
2006
2006
1
e in Ladys Berry Classic`s Indre (V), Frankrijk
2006
1
e in Assebroek (V), Assebroek (West-Vlaanderen), België
2006
1
e in Kontich (V), Kontich (Antwerpen), België
2006
3e in Geel (V), Geel (Antwerpen), België
2006
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Balen (Antwerpen), België
2006
3e in Peer (V), Peer (Limburg), België
2006
1
e in 1e etappe deel b Wolvertem,
(Slozen (V))
, Wolvertem (Brabant), België
2006
1
e in Eindklassement Wolvertem,
(Slozen (V))
, Wolvertem (Brabant), België
2006
1
e in 1e etappe deel a Wolvertem,
(Slozen (V))
, Wolvertem (Brabant), België
2007
2007
5e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad (V))
, Deinze (Oost-Vlaanderen), België
2007
5e in Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio,
(Cittiglio (V))
, Cittiglio (Lombardia), Italië
2007
3e in Circuit de Wallonie,
(Fleurus (V))
, Fleurus (Hainaut), België
2007
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Zemst (Brabant), België
2007
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Oostmalle (Antwerpen), België
2007
2e in Steenokkerzeel (V), Steenokkerzeel (Brabant), België
2007
2e in Hapert (V), Hapert (Noord-Brabant), Nederland
2007
1
e in Kontich (V), Kontich (Antwerpen), België
2007
3e in Geel (V), Geel (Antwerpen), België
2007
2e in Oostmalle (V), Oostmalle (Antwerpen), België
2007
1
e in Olen (V), Olen (Antwerpen), België
2007
3e in Flobecq (V), Flobecq (Hainaut), België
2007
1
e in Putte-Kapellen (V), Putte-Kapellen (Antwerpen), België
2007
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2007
2e in GP Sara Peeters,
(Sint-Katelijne-Waver (V))
, Sint-Katelijne-Waver (Antwerpen), België
2007
3e in Deurne (V), Deurne (Antwerpen), België
2007
1
e in Serskamp, Cyclocross, Elite/U23 (V), Serskamp (Oost-Vlaanderen), België
2007
27e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross (V))
, Kalmthout (Antwerpen), België
2008
2008
3e in Bornem (V), Bornem (Antwerpen), België
2008
3e in Eindklassement Tour de Pologne Feminin (V), Polen
2008
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Temse (Oost-Vlaanderen), België
2008
10e in 2e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Vlissingen (Zeeland), Nederland
2008
10e in 3e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Renesse (Zeeland), Nederland
2008
1
e in Omloop van het Hageland - Tielt-Winge,
(Tielt-Winge (V))
, Tielt-Winge (Brabant), België
2008
2e in Arendonk (V), Arendonk (Antwerpen), België
2008
5e in Open de Suede Vargarda TTT,
(Vårgårda, Chrono (V))
, Vårgårda (Vastra Gotaland), Zweden
2008
3e in Maria-ter-Heide (V), Brasschaat (Antwerpen), België
2008
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Mouscron (Hainaut), België
2008
1
e in De Klinge (V), De Klinge (Oost-Vlaanderen), België
2008
2e in GP Sara Peeters,
(Sint-Katelijne-Waver (V))
, Sint-Katelijne-Waver (Antwerpen), België
2008
2e in Kampioenschap van Vlaanderen,
(Wieze (V) (a))
, Wieze (Oost-Vlaanderen), België
2008
3e in 3e etappe Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes,
(Tour de l'Ardèche (V))
, Le Teil (Rhone-Alpes), Frankrijk
2008
3e in Muizen (V), Mechelen (Antwerpen), België
2009
2009
1
e in Evergem (V), Evergem (Oost-Vlaanderen), België
2009
3e in GP Stad Roeselare,
(Roeselare (V))
, Roeselare (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Bornem (V), Bornem (Antwerpen), België
2009
1
e in Nieuwmoer Kalmthout,
(Nieuwmoer (V))
, Nieuwmoer (Antwerpen), België
2009
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België (V), België
2009
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Hooglede (West-Vlaanderen), België
2009
9e in 1e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Vlissingen (Zeeland), Nederland
2009
6e in 2e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Vlissingen (Zeeland), Nederland
2009
5e in 3e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Westkapelle (Zeeland), Nederland
2009
7e in Eindklassement v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Nederland
2009
4e in Steenokkerzeel (V), Steenokkerzeel (Brabant), België
2009
1
e in 1e etappe Tour de Bretagne (V), Frankrijk
2009
1
e in Dwars door de Westhoek,
(Boezinge (V))
, Boezinge (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Saint-Ghislain (Hainaut), België
2009
5e in 1e etappe Memorial Michela Fanini,
(Giro della Toscana Int. Femminile (V))
, Viareggio (Toscana), Italië
2010
2010
2e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad (V))
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2010
1
e in Heuvelland Classic,
(Bunde)
, Bunde (Limburg), Nederland
2010
26e in Ronde van Gelderland,
(Apeldoorn (V))
, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2010
7e in Omloop van Borsele,
(Borsele (V))
, Borsele (Zeeland), Nederland
2010
7e in GP Sankomij,
(Veldhoven (V) (a))
, Veldhoven (Noord-Brabant), Nederland
2010
8e in 3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Lézicnan-Corbieres (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2010
3e in 5e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Amélie-les Bains (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2010
13e in Eindklassement Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Carcassonne (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2010
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Geel (Antwerpen), België
2010
2e in Testtijdrit,
(Montenaken, Chrono (V))
, Montenaken (Limburg), België
2010
10e in 1e etappe v/h Ster van Walcheren,
(RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V))
, Vlissingen (Zeeland), Nederland
2010
1
e in Dwars door de Westhoek,
(Boezinge (V))
, Boezinge (West-Vlaanderen), België
2010
4e in 1e etappe Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne,
(Tour Féminin en Limousin (V))
, Brive-la-Gaillarde (Limousin), Frankrijk
2010
3e in 3e etappe Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne,
(Tour Féminin en Limousin (V))
, Saint-Junien (Limousin), Frankrijk
2010
3e in Open de Suede Vargarda TTT,
(Vårgårda, Chrono (V))
, Vårgårda (Vastra Gotaland), Zweden
2010
4e in Holland Hills Classic, Valkenburg Hills Classic,
(Valkenburg aan de Geul (V))
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2010
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Habay-la-Neuve (Luxembourg), België
2010
3e in Omloop Door Middag-Humsterland,
(Aduard (V))
, Aduard (Groningen), Nederland
2011
2011
9e in Omloop van het Hageland - Tielt-Winge,
(Tielt-Winge (V))
, Tielt-Winge (Brabant), België
2011
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Malle (Antwerpen), België
2011
2e in Halle - Buizingen (V), Buizingen (Brabant), België
2011
2e in Kasseien Omloop Exloo,
(Exloo (V))
, Exloo (Drenthe), Nederland
2011
5e in 2e etappe Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne,
(Tour Féminin en Limousin (V))
, Côte de Confolens (Limousin), Frankrijk
2011
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Gits (West-Vlaanderen), België
2011
4e in Dwars door de Westhoek,
(Boezinge (V))
, Boezinge (West-Vlaanderen), België
2011
3e in Sparkassen Giro Bochum,
(Bochum (V))
, Bochum (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2011
3e in Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis,
(Erondegem (V))
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2011
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Tervuren (Brabant), België
2011
10e in Chrono des Nations,
(Chrono des Herbiers (V))
, Frankrijk
2012
2012
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Malle (Antwerpen), België
2012
3e in Halle - Buizingen (V), Buizingen (Brabant), België
2012
1
e in Testtijdrit,
(Borlo, Chrono (V))
, Borlo (Limburg), België
2012
1
e in Knokke-Heist - Bredene (V), Bredene (West-Vlaanderen), België
2012
3e in 3e etappe Tour of Chongming Island (V), China
2012
3e in Eindklassement Tour of Chongming Island (V), China
2012
7e in Tour of Chongming Island,
(Jiangxu (V))
, Jiangxu (Jiangsu), China
2012
1
e in Gooik - Geraardsbergen - Gooik,
(Gooik (V) (a))
, Gooik (Brabant), België
2012
10e in 8e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Lonate Pozzolo (Lombardia), Italië
2012
9e in Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V), London (Greater London), Groot-Brittannië
2012
2e in Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis,
(Erondegem (V))
, Erondegem (Oost-Vlaanderen), België
2012
5e in Heusden (V), Heusden (Oost-Vlaanderen), België
2012
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Lac de l'Eau d'Heure (Namur), België
2012
3e in Open de Suede Vargarda TTT,
(Vårgårda, Chrono (V))
, Vårgårda (Vastra Gotaland), Zweden
2012
7e in 1e etappe Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, Nijlen (Antwerpen), België
2012
2e in 2e etappe Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, Dendermonde (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in 3e etappe Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2012
2e in Eindklassement Tour of Belgium,
(Ronde van België (V))
, België
2012
4e in 5e etappe Holland Ladies Tour (V), Bergeijk (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Herzele (V), Herzele (Oost-Vlaanderen), België
2013
2013
4e in 1e etappe Ladies Tour of Qatar (V), Umm Sa`id (Al Wakrah), Qatar
2013
1
e in Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Malle (Antwerpen), België
2013
2e in Testtijdrit,
(Borlo, Chrono (V))
, Borlo (Limburg), België
2013
5e in Knokke-Heist - Bredene (V), Bredene (West-Vlaanderen), België
2013
2e in Begijnendijk, Elite/U23 (V), Begijnendijk (Vlaams-Brabant), België
2013
2e in 7-Dorpenomloop,
(Aalburg (V))
, Aalburg (Noord-Brabant), Nederland
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2013
1
e in Heerlen (V), Heerlen (Limburg), Nederland
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2013
7e in 3e etappe Holland Ladies Tour (V), Leerdam (Zuid-Holland), Nederland
2013
8e in Chrono des Nations,
(Chrono des Herbiers (V))
, Frankrijk
2014
2014
4e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad (V))
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2014
4e in GP Cholet - Pays de Loire,
(Cholet (V))
, Cholet (Pays de la Loire), Frankrijk
2014
7e in Gent - Wevelgem (V), Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2014
7e in Ronde van Vlaanderen (V), Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België
2014
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V), Hooglede (West-Vlaanderen), België
2014
3e in Trofee Maarten Wynants,
(Houthalen/Helchteren (V))
, Helchteren (Limburg), België
2014
1
e in Kieldrecht-Prosperpolder,
(Beveren (V))
, Kieldrecht (Oost-Vlaanderen), België
2014
2e in 's Gravenwezel, Elite/U23 (V), 's Gravenwezel (Antwerpen), België
2014
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V), Wielsbeke (West-Vlaanderen), België
2014
1
e in Arendonk (V), Arendonk (Antwerpen), België
2014
3e in Heerlen (V), Heerlen (Limburg), Nederland
2014
2e in Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis,
(Erondegem (V))
, Erondegem (Oost-Vlaanderen), België
2014
2e in Ninove, Criterium, Elite/U23 (V), Ninove (Oost-Vlaanderen), België
Ploegen
2006
Lotto - Belisol (België)
2007
Lotto - Belisol Ladiesteam (België)
2008
Vrienden van het Platteland (Nederland)
2009
DSB Bank - Nederland bloeit (Nederland)
2010
Nederland Bloeit (Nederland)
2011
Topsport Vlaanderen 2012 - Ridley Team (België)
2012
Rabo Women Cycling Team (Nederland)
2013
Rabo Women Cycling Team (Nederland)
2014
Lotto Belisol Ladies (België)
Berichten
(0)
05-11-2014
Gestopte De Vocht: 'Tijd voor nieuwe job... als moeder!'
Memo(s)
Specialiteit: Allround
Erelijst 2008
1e De Klinge
1e Tielt – Winge
2e Belgisch Kampioenschap Tijdrijden
3e 2e rit Ardeche
3e Eindklassement Polen
4e Ronde van Gelderland
4e Therme Kasseienomloop
5e Belgische kampioenschap weg
5e Zweden
6e Borsele
7e Ronde van Drenthe
Fotoalbum Liesbet De Vocht
Foto: Courtesy Team website
2009
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2010
Foto: © Topsport Vlaanderen 2012 Ridley Team
2011
Foto: © Rabo Women Cycling Team
2012
Foto: © Lotto Belisol Ladies
2014
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close