Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Leif Lampater
Voornaam: Leif
Achternaam: Lampater
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 41 jaar
Geboortedatum: 22-12-1982
Geboorteplaats:
Waiblingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
Voornaam: Leif
Achternaam: Lampater
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 41 jaar
Geboortedatum: 22-12-1982
Geboorteplaats:
Waiblingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2001
2001
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Chemnitz (Sachsen), Duitsland
2002
2002
3e in Backnang - Waldrems, Duitsland
2002
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2003
2003
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2003
2e in Sydney, Ploegenachtervolging, Sydney (New South Wales), Australië
2003
3e in UIV Cup Amsterdam,
(Amsterdam, U23)
, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2003
3e in UIV Cup München,
(München, U23)
, München (Bayern), Duitsland
2004
2004
2e in UIV Cup Stuttgart,
(Stuttgart, U23)
, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2004
3e in Schwarzbräu-Straßenpreis,
(Augsburg)
, Augsburg (Bayern), Duitsland
2004
3e in Zusmarshausen, Zusmarshausen (Bayern), Duitsland
2004
3e in Sydney, Ploegenachtervolging, Sydney (New South Wales), Australië
2005
2005
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Robert Bartko
+
Guido Fulst
+
Karl-Christian König
2005
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2005
3e in deel 3 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2005
3e in Manchester, Ploegenachtervolging, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2005
3e in Manchester, Ploegkoers, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2005
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2005
1
e in Stuttgart, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2005
3e in Bad Harzburg, Bad Harzburg (Niedersachsen), Duitsland
2005
2e in 1e etappe Tour of Hungary,
(Tour de Hongrie)
, , Hongarije
2005
2e in Moscou, Ploegkoers, Moscou (Moscou City), Rusland
2005
1
e in Los Angeles, Ploegenachtervolging, Los Angeles (California), Verenigde Staten
+
Robert Bartko
+
Robert Bengsch
+
Henning Bommel
2005
1
e in Los Angeles, Ploegkoers, Los Angeles (California), Verenigde Staten
+
Robert Bartko
2005
1
e in Manchester, Ploegkoers, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
+
Guido Fulst
2006
2006
3e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
2006
1
e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
+
Robert Bartko
+
Guido Fulst
2006
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2006
3e in 1e etappe Giro del Capo, Wellington (Western Cape), Zuid-Afrika
2006
6e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen, Chaam (Noord-Brabant), Nederland
2006
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2006
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2006
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2006
3e in Moscou, Ploegenachtervolging, Moscou (Moscou City), Rusland
2007
2007
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2007
2e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2007
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Guido Fulst
2007
2e in Kirchheim unter Teck, Kirchheim unter Teck (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2007
2e in 1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour, Pyrzyce (Zachodniopomorskie), Polen
2007
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2007
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
2008
2008
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Danny Stam
2008
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2008
1
e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
+
Iljo Keisse
+
Robert Bartko
2008
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2008
2e in Kirchheim unter Teck, Kirchheim unter Teck (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2008
2e in Große Reblandtour, Duitsland
2008
2e in Dachau, Criterium, Dachau (Bayern), Duitsland
2008
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2008
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2008
2e in Amsterdam, Zesdaagse, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2008
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Erik Zabel
2008
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
2008
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2008
3e in Zesdaagse van het Noorden,
(Zuidlaren, Zesdaagse)
, Zuidlaren (Drenthe), Nederland
2008
3e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
2009
2009
3e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
2009
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Erik Zabel
2009
2e in Hasselt, Zesdaagse, Hasselt (Limburg), België
2009
3e in Tilburg, Zesdaagse, Tilburg (Noord-Brabant), Nederland
2009
3e in Backnang - Waldrems, Duitsland
2009
1
e in 1e etappe Beacon Series,
(West Indies versus the World)
, Trinidad en Tobago
2009
4e in Rieder Rundstreckenrennen,
(Ried, Amateurs)
, Ried (Oberösterreich), Oostenrijk
2009
2e in Eglosheim, Eglosheim (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2009
1
e in 1e etappe Zollernalbkreis, Haigerloch (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2009
1
e in 2e etappe Zollernalbkreis, Bitz (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2009
1
e in 5e etappe Zollernalbkreis, Winterlingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2009
1
e in Eindklassement Zollernalbkreis, Duitsland
2009
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2009
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2009
3e in Amsterdam, Zesdaagse, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2009
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
2009
4e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2009
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
2010
2010
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2010
8e in Tour de Mumbai II,
(Mumbai (c))
, Mumbai (Maharashtra), India
2010
2e in Harlem Skyscraper Classic,
(Harlem)
, Harlem (New York), Verenigde Staten
2010
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2010
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Christian Grasmann
2010
3e in Wangen, Criterium, Wangen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2010
2e in Trois Jours d'Aigle,
(Aigle)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2010
2e in SixDayNight,
(Büttgen, Ploegkoers)
, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2010
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2011
2011
6e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2011
1
e in Flachgauer Radsporttage,
(Strasswalchen (a))
, Strasswalchen (Salzburg), Oostenrijk
2011
1
e in Harlem Skyscraper Classic,
(Harlem)
, Harlem (New York), Verenigde Staten
2011
1
e in Allgäuer Kempten,
(Kempten (a))
, Kempten (Bayern), Duitsland
2011
2e in Rund um die Nürnberger Altstadt,
(Nürnberg)
, Nürnberg (Bayern), Duitsland
2011
1
e in Meckenbeuren, Meckenbeuren (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2012
2012
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2012
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
2013
1
e in Drei Bahnen Tournee, Ploegkoers, Duitsland
+
Marcel Kalz
2013
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Nico Heßlich
2013
5e in Wangen, Criterium, Wangen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2013
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Jasper De Buyst
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië, Australië
+
Kenny De Ketele
2014
2014
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Wim Stroetinga
2014
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2014
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
2014
5e in Braunau, Braunau (Oberösterreich), Oostenrijk
2014
1
e in Wörgl, Criterium, Wörgl (Tirol), Oostenrijk
2014
1
e in Singen, Puntenkoers, Singen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2014
3e in Stadtlohn, Criterium, Stadtlohn (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2014
3e in Donnersbergkreis,
(Donnerberg)
, Donnerberg (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2014
4e in Rund um den Kurpark,
(Bad Homburg, Criterium)
, Bad Homburg (Hessen), Duitsland
2014
2e in Hohenems, Criterium, Hohenems (Vorarlberg), Oostenrijk
2014
2e in Breite,
(Schaffhausen, Criterium)
, Breite (Zürich), Zwitserland
2014
2e in Grenchen, Ploegkoers (a), Grenchen (Solothurn), Zwitserland
2014
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2014
9e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2014
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Marcel Kalz
2014
2e in Wangen, Criterium, Wangen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2014
2e in Trois Jours d'Aigle,
(Aigle)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2014
3e in Amsterdam, Zesdaagse, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2014
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
2014
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
2015
2015
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2015
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Marcel Kalz
2015
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
2015
5e in Rosenheimer Frucade,
(Rosenheim)
, Rosenheim (Bayern), Duitsland
2015
1
e in Braunau, Braunau (Oberösterreich), Oostenrijk
2015
2e in Oberhausen, Puntenkoers, Oberhausen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2015
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2015
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2015
1
e in Oerlikon, Afvalrace (c), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
3e in Oerlikon, Puntenkoers (d), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
2e in Oerlikon, Scratch (c), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
3e in Blaues Band von Zürich,
(Zürich, Puntenkoers)
, Zürich (Zürich), Zwitserland
2015
2e in Blaues Band von Zürich,
(Zürich, Scratch)
, Zürich (Zürich), Zwitserland
2015
2e in Oerlikon, Afvalrace (d), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
2e in Oerlikon, Puntenkoers (e), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
1
e in Oerlikon, Afvalrace (f), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2015
4e in Allgäuer Kempten,
(Kempten (a))
, Kempten (Bayern), Duitsland
2016
2016
3e in 1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost, Nouan-le-Fuzelier (Centre), Frankrijk
2016
2e in Oerlikon, Afvalrace (g), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2016
3e in Oerlikon, Halve Fond (a), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2016
5e in Bruckmühler Radsportnacht,
(Bruckmühl, Criterium)
, Bruckmühl (Bayern), Duitsland
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Maximilian Beyer
+
Lucas Liß
+
Marco Mathis
2016
1
e in 2e etappe Tour de Moselle, Tressange (Lorraine), Frankrijk
2016
2e in Oerlikon, Afvalrace (k), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2016
3e in Oerlikon, Afvalrace (j), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2016
2e in Oerlikon, Puntenkoers (k), Oerlikon (Zürich), Zwitserland
2016
2e in Amsterdam, Zesdaagse, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland, Duitsland
2017
2017
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2017
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2017
3e in Dachau, Criterium, Dachau (Bayern), Duitsland
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Duitsland, Duitsland
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland, Duitsland
2018
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Jasper Frahm
+
Felix Groß
+
Lucas Liß
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland, Duitsland
Ploegen
2003
Die Hofbrau Radler - Stuttgart (Duitsland)
2004
Die Hofbräu Radler - Stuttgart (Duitsland)
2006
Activity Fellbacher Bank (Duitsland)
2014
Maloja Pushbiker (Duitsland)
2016
Rad - Net - Rose (Duitsland)
2017
Rad-Net.de - Rose Team (Duitsland)
2018
Heizomat - Rad-Net.de (Duitsland)
Berichten
(0)
15-01-2014
Lampater wint na Gent ook in Bremen
Fotoalbum Leif Lampater
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2004
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2006
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2006
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2007
Foto: © Maloja Pushbiker
2014
Foto: © Heizomat - Rad-Net.de
2018
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close